|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.5.2007 14:37:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako naj jo naučim, da se ponoči uspava s...
6.5.2007 17:27:31   
smeska
Ja, veselo se postavlja na noge. Cel dan... samo gor, pa na rito dol, pa gor pa dol. Opazila sem, da ponoči ni popolnoma buden, ko se prvič postavi na noge. Verjetno se jim res tako dogaja user posted image  in potem ponoči podoživljajo dan.

Nalin tako lepo si napisala o spanju in odgovori tistih, ki imajo že malo večje otroke so tako dobrodošli. Pomaga nam, da nam nekdo pove, da vsaka stvar tudi mine. Ker takrat, ko je najbolj hudo se ti zdi, da ni ne konca ne kraja....

_____________________________

Vsaka mama je najboljša mama za svojega otroka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako naj jo naučim, da se ponoči uspava s...
9.5.2007 14:38:16   
MINEJA
Ja, res je, da otroci, kar se naučijo, to v spanju vadijo. Npr. ko se naučijo sedeti, v spanju sedajo, ko se naučijo vtstai, vstajajo ... Ampak vse mine, in pride vedno nekaj novega ...

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako naj jo naučim, da se ponoči uspava s...
11.5.2007 12:31:58   
livia
Tako je bilo pri nas, ko so rastli zobki. Zbujanje na vsako uro. Hvala bogu je minilo v treh dneh.

Potem je imela obdobje, ko se je začela dvigovat ob opori, da se je tudi pogosto zbujala in hotela spat stoje.

Jaz imam njeno posteljo tik ob moji in če je nemirna, samo pomolim roko skozi letvice na posteljici, da me prime za roko in tako obe zaspiva. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako naj jo naučim, da se ponoči uspava s...
14.5.2007 9:02:09   
Špelro
Naša je stara 11 mesecev. Tut ona je imela obdoje zbujanja, kak mesec, pa je minilo. Še zdej pa včasih joka preden zaspi. Veliko sem jo nosila preden je zaspala in zibala, zdaj pa je že tok težka, da tega več ne morem. Enostavno se usedeva na stol, mal se zazibava in če je dovolj utrujena, mi bo zaspala na rokah. Če pa rata tečka, jo dam  posteljo in božam, da potem počasi zaspi. Je pa res to, da bolj ko je utrujena kasneje bo zaspala, več ko se ji čez dan dogaja, težje bo zaspala in se bo tut kdaj zbudila. Jokat pa sem jo pustila dvakrat, kolegica mi je to svetovala. Enkart minuto, drugič dve , potem pa nisem več imela srca.. mogoče se je pa vseeno obrestovalo. So obdobja joka in minejo, tako da ne obupaj, ker bo minilo, vsaj jaz se vedno tako tolažimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?