|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grizenje med dojenjem
15.10.2004 14:39:03   
Anonimen
Moj mali me je začel med dojenjem grizti. Bradavico zgrabi z dlesnimi, potem pa drži, dokler se ne naslonim na njega in mu zaprem nosek. To zelo boli, mali se pa zraven smeji kot kak raztrgan dohtar. Najraje bi znorela. A mi lahko pomagate s kakšnim nasvetom, kako to odpraviti?

Sabina
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Grizenje med dojenjem
15.10.2004 15:43:32   
Anonimen
O hoj, a pol se to ne dogaja samo meni?
Včasih imam občutek, da mi jo bo odtrgala. In ko kričim od bolečine? Smeh do nebes!
No, pred par dnevi je pri nas pokukal prvi zobek, upam, da ne bo še hujše!
Kar se pa nasveta tiče je pa tako: jaz sem si rekla, ok, ko me bo ugriznila, jo bom pa nazaj. In res, ona me ugrizne in jaz njo nazaj v roko. In kaj se zgodi? Še bolj smešno se ji zdi. Jaz naivna sem si pa mislila ubogo bitjece, kolk sem te ugriznila. bolj močno je pa ne upam. Potem pa raje vidim, da me grize.
Zdaj imam drugačen pristop: probam se delat, kot da nič ni :(( , ampak kar pomaga.

Upam, da ima še kakšna druga kak bolj pameten nasvet.
Drugače ti pa želim čim manj obgrizene bradavice! :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Grizenje med dojenjem
15.10.2004 20:01:40   
willma
:)-:)-:)-
Aha, še en grizljač:)-

Sabina, jaz sem ugotovila, da če ne odreagiram (npr. ne "zakričim", ne "skočim", ga ne "kregam",...), potem Žanu ni več zanimivo in neha....čez čas:)-
To je bila edina (moja) učinkovita rešitev;)

PS:...si Davidu probala očke s tvojim mlekom umivat???...baje, da pomaga:zmeden:....Žan si očke tako ali tako našprica z mojim mlekom, ko se odsatvi med dojenjem takrat, ko ima mami naval mleka:hudicek:

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Grizenje med dojenjem
15.10.2004 20:38:54   
puncica
Ja tud pri nas je tak, sploh ko ji zizo preveč tišim v usta, pa ni več lačna, pol pa sam ugrizne:)- Ona že ve kdaj ima dost, le mami ne ve:)- No pol jo pa po hitrem postopku dam atiju, jaz pa jamram od bolečin, pa res to ful boli:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Grizenje med dojenjem
15.10.2004 21:29:56   
Anonimen
Kar nekaj novih idej, bom poskusila, katera deluje.

Wilma, očke sem tudi zalivala z mlekom! Pa ne pomaga kaj dosti. V ponedeljek imava okulista.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Grizenje med dojenjem
16.10.2004 7:59:40   
Mojca20
Tudi pri nas se to dogaja! Zadnjič me je tako ugriznil, da me je med dojenjem bolelo še cel teden. Vsakič ko je bradavico zagrabil, sem videla vse zvezde!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




spanje
tailor

ob kateri uri hodijo vaši otroci spat?

ob 19h (15%)

ob 20h (42%)

ob 21h (29%)

0b 22h (8%)

ob 23h (3%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 453

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!