|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolan sem
15.10.2004 14:23:37   
Teja N
Moj Timotej je bolan. Prvič. In jaz sem vsa bolana od skrbi zanj.:(

Začelo se je v torek ponoči. Par ur je spal, potem se je pa zbudil ves vznemirjen in ga nikakor nismo mogli čisto pomiriti. Ni hotel ne vode, ne dude, še dojit se ni hotel, samo jokal in jamral je. Nosila sva da po stanovanju in zibala v naročju, drugje ni hotel biti. Končno je zaspal, a ko sva ga hotela položit v njegovo ali najino posteljo, se je spet popolnoma zbudil in jokal. To smo ponavljali potem skoraj tri ure. Nazadnje je le zaspal, najbrž od izčrpanosti.:(

Ker ni imel vročine in se je kolikor toliko v redu počutil, sva ga zjutraj peljala v vrtec, a ko sva prišla ponj, sva izvedela, da je kar naprej spal.
Doma sem mu izmerila vročino in je do večera nisem zbila pod 38.
Drug dan sva obiskala zdravnico, ki je ugotovila, da ima vneto uho. Dobil je antibiotik, pa je prvo dozo izpljunil, po drugi, pozno zvečer, pa ponoči dvakrat bruhal. :(Zdaj se cartava in čisto po malem jeva dietično hrano, ki mu pa ne tekne preveč,pa antibiotika seveda ne smeva več pit. Moj revček sploh nima apetita, pa še pije bolj slabo, saj svojega čajčka, ki ga ima najraje, ne sme, da ga ne bi pognalo, šipkovega noče, voda pa je tako - tako. Pa ravno mleka in mlečnih izdelkov ne sme, to pa bi on kar naprej jedel.
Je pa že dvakrat kakal in me je zdaj strah, da ne dobi driske, saj potem ima najbrž kak virus, je rekla zdravnica in bomo spet letali okoli dohtarjev.
Pa ravno vikend je. :grrr:

Tako, morala sem si malo dušo olajšat. Mi je že malo lažje, ker vem, da lahko težave delim z vami.

Lp,
Teja:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.10.2004 14:29:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bolan sem
15.10.2004 14:40:21   
Anonimen
Bošček....:kava: in :rozica: za Timoteja!
lp,:fis:

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bolan sem
15.10.2004 14:56:57   
Dadi
Ja vi ste pa res božčki (vsi skupaj tudi ati pa mami) Ni kej zdej verjetno prihaja čas viroz pa teh zadev.:(
Pozdravite se, pa čimveč potrpljenja.:miska:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bolan sem
15.10.2004 15:37:23   
Anonimen
:((:angel:bošček,kaj se dogaja z našimi:angel:zbolevajo en za drugim boščki no vsem skupaj z mojim vnučkom vred želim da čimprej okrevajo:rozica::duda::kuza::sloncek::miska::metulj::zajcek::muca:

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bolan sem
15.10.2004 15:40:54   
SILVA
Bogi revček:(.Želimo ti čimprejšne okrevanje:rozica::rozica:.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bolan sem
15.10.2004 16:01:03   
MINEJA
Tudi mi smo (spet) bolni. :((Imamo virozo.

Naj Timotrej in Tinaj čimprej ozdravita!

:angel::angel::angel:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bolan sem
15.10.2004 16:04:05   
kimi
naj čimpreje ozdravi.
Pa mamici eno:rozica: ,da ne bo žalostna

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bolan sem
15.10.2004 16:48:16   
mehurčica
Ojoj, bogi revček.:( Upam, da bo hitro bolje!:muca:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bolan sem
15.10.2004 21:11:42   
Drejči
:( Ja bogi revčki:( Čimprej se pozdravite :angel::rozica:

lp
:muca:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




spol otročka
tijati

so vam na morfologiji pravilno napovedali spol otroka?

ne, kasneje je bila punčka (63%)

ne, kasneje je bil fantek (37%)


Število vseh glasov: 106

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!