|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj naredim?
14.10.2004 22:36:00   
ksenija.
Moja punčka je sedaj vedno jedla podnevi na tri ure, tako da sem jo mogla sama buditi, ker drugače bi ona še kar spala. Je namreč bila pravi zaspanček. Dans pa se je vse obrnilo od desetih zjutraj hoče jesti na eno uro.
Kaj se dogaja? Me je zamenjala za dudo ali pa mi zmanjkuje mleka? Dude ji zaenkrat še nismo dali. Me prav zanima kaj se bo doajalo ponoči?
Kaj mi svetujete kaj naj naredim??
Ji naj probam dati kakšen dodatek? (kaj in koliko) Ali pa morda čaj???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj naj naredim?
14.10.2004 22:59:50   
frutka_
Ksenija kar mirno. Zala je najbrž prišla na "žmah"...Hihihi!!!

Ti ji kar daj jesti kadar želi. Tako bo rasla in se razvijala pa lepo pančkala, macica mala. Nič ne skrbi, to je običajno tako. Moj Filip je v bolnici takooo spal, da sploh nisem videla njegovih očk. Doma, ko je prišel k sebi pa je bilo vse obrnjeno na glavo!

Običajno v porodnišnici spijo, ker so še utrujeni od poroda in od vseh novosti na našem svetu. Nič ne skrbi saj se bo pomirila situacija! :sloncek:

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj naj naredim?
14.10.2004 23:07:52   
nejcko
Živjo!
Nič panike. Verjetno gre samo za obdobje, morda je žejna ali pa se pač slabše počuti in išče bližino. Se pač dogaja; redki so tisti dojenčki, ki niti za en dan ne spremenijo svojega ritma. Bi ti pa v bodoče svetovala, da raje otroka nikar ne zbujaj, da bi ga ob uri hranila. Ko bo lačna, ti bo že povedala. Kar nekaj jih poznam, ki so zaradi tega imeli kasneje velike probleme. Pa tudi pregovor pravi: Bolš spanc kot žganc!

Veliko lepih in mirnih dni vama želim.

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj naj naredim?
15.10.2004 0:00:24   
Anonimen
Ksenija, sploh ne pomisli, da bi ti zmanjkalo mleka!!!!!!! To se ne zgodi kar takoj. Sploh pa, če jo boš pristavljala pogosteje, bo nastalo več mleka! Še velikokrat bo zamenjala svoj urnik, boš videla! Včasih je že tako!


(odgovor članu ksenija.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj naj naredim?
15.10.2004 9:27:54   
malika
Uh, ja pride kak dan, ko hočejo bit cel dan na ziziki.Se spomnim, ja.
Ne sekiraj se, to ni nič narobe, če želiš ji lahko probaš dat dudico, z dodatkom pa ga še ne serji:)- .Raje ji namesto tega ponudi čaj, čeprav pri nas ni prišel v poštev, samo mamina zizika.:)-

Lp

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj naj naredim?
15.10.2004 9:49:19   
JASNA D
Pozdravljena sotrpinka!

Ja, naša pa bi jedla na eno uro ravno ponoči, čez dan pa lepo drživa ritem na tri, včasih celo na štiri ure. je pa res, da sem ji ga jaz postavila tudi z dudico. Marka sem namreč dojila po principu dojenje po želji, pa nisva uvedla nobenega reda tja do 11 meseca. Sem si rekla, to pa ne!. Sedaj istih napak ne bom ponovila. Skratka, če začne prej cmihat, ji ponudim dudico (je včasih potrebno kar nekajkrat ponovit, ampak zaleže in zdrži punca do naslednjega obroka), je pa res, da takrat kadar se dojiva, pazim na to, da se res konkretno naje. Vmes podirava kupček (včasih enkrat, včasih dvakrat) in se zaenkrat obnese. je pa mogoče prehitro za samohvala, ker je pupa stara šele 10 dni in vem, da se zna sedaj marsikaj spremeniti, vsaj po prvi izkušnji sodeč.

Pa tudi šraufa jo že, če mami ne pazi na jedilnik....

LP in veliko veselja s tvojo (vajino) lepotičko!

Jasna

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj naj naredim?
15.10.2004 9:49:20   
JASNA D
Pozdravljena sotrpinka!

Ja, naša pa bi jedla na eno uro ravno ponoči, čez dan pa lepo drživa ritem na tri, včasih celo na štiri ure. je pa res, da sem ji ga jaz postavila tudi z dudico. Marka sem namreč dojila po principu dojenje po želji, pa nisva uvedla nobenega reda tja do 11 meseca. Sem si rekla, to pa ne!. Sedaj istih napak ne bom ponovila. Skratka, če začne prej cmihat, ji ponudim dudico (je včasih potrebno kar nekajkrat ponovit, ampak zaleže in zdrži punca do naslednjega obroka), je pa res, da takrat kadar se dojiva, pazim na to, da se res konkretno naje. Vmes podirava kupček (včasih enkrat, včasih dvakrat) in se zaenkrat obnese. je pa mogoče prehitro za samohvala, ker je pupa stara šele 10 dni in vem, da se zna sedaj marsikaj spremeniti, vsaj po prvi izkušnji sodeč.

Pa tudi šraufa jo že, če mami ne pazi na jedilnik....

LP in veliko veselja s tvojo (vajino) lepotičko!

Jasna

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj naj naredim?
15.10.2004 13:19:15   
kati
Tudi naš je imel takšna obdobj, ko je več jedel. To je običajno trajalo tri dni in je potem bilo vse vredu, ko sta se ponudba in povpraševanje spet uredila. Pravijo, da takrat otroci začnejo hitreje rast in rabijo več mleka. Pri nas se je to zgodilo tri krat.
Nič ne skrbet vse bo vredu :)!!!

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj naj naredim?
15.10.2004 15:04:46   
ksenija.
Hvala, da ste me pomirile. Moram pa se pohvaliti, da je pa moja punčka ponoči lepo spala. Jedle sva ob pol enih, ob petih in ob osmih. Danes pa mi je tudi patronažna sestra povedala isto kot ve, da jo naj pristavim vedno ko to želi, predvsem tudi zaradi tea, ker je tako drobčkena. No saj če bo tako pridno jedla bo pa že zrasla.
Tako da smo se odločili, da bomo z dudico in čajem še malo počakali.
Zanima pa me še samo nekaj, kako dolgo mora dojenček sesat, da je sit. Saj vem, da je to čisto odvisno od otoka ampak tako približno.
Aja pa še nekaj, a bi si morala izsesavati tisto mleko, če slučajno kaj ostane?

Hvala še enkrat in LP Ksenija in Zala, ki komaj čaka, da spozna Štajerke in Štajerce (zato pa verjetno tudi tako pridno je)

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj naj naredim?
17.10.2004 12:31:32   
alexa10
Ksenija!

Enake izkušnje z našo punčko - tudi Zalo. Sicer je bilo že naslednji dan bolje, tako da se ne sekiram več. Nekje sem zasledila, da je tvoja Zala rojena 2.10. (če se ne motim), tako kot moja, pa še imeni imata enaki.

Če želiš, lahko kontaktirava.

LP

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj naj naredim?
23.10.2004 19:37:25   
ksenija.
Alexa sem ti poslala sporočilo na privat!

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (14%)

lana (38%)

neža (46%)

vanesa (2%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!