oblečeni doma (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tančica -> oblečeni doma (23.4.2007 14:51:52)

Ali imate svoje dojenčke sedaj oblečene doma v majčko in body ali samo ena dolga rokava?<doma imam vedno 24 stopinj in sem v dilemi glede tega oblačenja...Kdaj pa začeti uporabljati body z kratkimi rokavi?




vanč -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 14:56:08)

Body brez rokavov + tanka majčka z dolgimi. Če se mi je zdel za vratom vroč pa samo body z dolgimi rokavi.




Lana_s -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 15:03:06)

Če imaš 24 stopinj v stanovanju je čisto dovolj en bodi z dolgimi rokavi ali pa celo s kratkimi, odvisno koliko je dojenček star in kako prenaša vročino. Jaz ga imam samo v bodiju ali pa tako kot je vanč napisala. Če bo pa tako toplo pa bom kmalu prešla na kratke rokave.




moci -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 15:42:54)

mi smo že nekaj časa v kratkih, če je hladno dam spodaj še dolg rokav.




Naja30 -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 15:50:48)

Mi imamo v stanovanju okoli 21 stopinj, pa je oblečena v body s kratkimi rokavi in povrhu tanka jopica. Ji pa gre zelo na živce, če ji je vroče, zato je ne oblačim veliko.




Barči78 -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 16:23:26)

Jaz ga oblečem v bodi z dolgimi rokavi, čez pa mu dam pajacek brez rokavov.




Nogavica -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 17:20:53)

Mi imamo tudi 24 stopinj, pa ima oblečen bodi z dolgimi rokavi, par dni nazaj, ko je pa sonce ful grelo skozi okna, pa sem ji oblekla kar s kratkimi rokavi.




Maxica -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 18:01:41)

Pri nas v stanovanju je ful bolj mraz kot zunaj, tako da je naš polletnik oblečen kar v bodi z dolgimi rokavi, pa še en t-shirt mu dam kar čez.




Strawberrie Cherrie -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 18:13:17)

Naš je star 4 mesece in 1 teden, pa ima gor čez dan samo en tanek body na dolge rokave in 3/4 hlače, zjutraj ko je bolj hladno pa trenirko. Ponoči imamo okno odprto, zato ima gor body brez rokavov, pižamico in porit je s kovtrčkom.
Pa ima vedno tople rokice.




madela -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 20:53:30)

Mi smo tudi že nekaj časa samo v bodiju z dolgimi rokavi in tanek pajacek,brez rokavov.


Včeraj sem pa bila pri kolegici,ki je svojo 9 mesečno hčerko peljala malo na sonce,oblečeno pa je imela tako,kot da je napol zima. Oblečeno je imela,spodaj:žabice in še čez zokenčke in še dokaj toplo trenirko in podložene teniske,zgoraj pa tudi bodi in še pulover. Tamala je v tisti uri kolikor smo bili skupaj samo sedela,nič smejala,nič čvekala,pa je drugače tak veselko. Njeni mamici,kolegici sem rekla,da bi lahko tamalo malo slekla,ker ji je vroče(imela je čist potno glavico),pa je bila jezna,ker se kao delam pametno in da ona že ve kako in kaj.
Jaz pa verjetno ne,če sem tepka in imam otroka samo v bodiju...joj,joj res sem tepka,a ne?




Aja1 -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 21:07:51)

Mi smo že kar nekaj časa zunaj v kratkih rokavih, v stanovanju (okoli 20-21) pa čez dan tudi, zjutraj in zvečer pa v dolgih. Je pa vroč otrok.




majas -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 21:20:07)

Tusi mi smo zunaj z kratkimi, notri v stanovanju pa je bolj mrzlo tako da imam samo bodi z dolgimi roavi in tanke hlačke in je to to. Jaz se vedno poskušam po sebi orjentirati




MarijaPo -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 21:28:06)

Nasa je vedno enako oblecena - body z dolgimi rokavi in strampljice.




Anonimen -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 21:50:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Mi imamo v stanovanju okoli 21 stopinj, pa je oblečena v body s kratkimi rokavi in povrhu tanka jopica. Ji pa gre zelo na živce, če ji je vroče, zato je ne oblačim veliko.


Pri nas je isto...če mu je vroče, postane kar malo siten...

LP




**Petra** -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 21:53:24)

IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Nasa je vedno enako oblecena - body z dolgimi rokavi in strampljice.


Enako tudi naš. Če mu je vroče, ga oblečem v body s kratkimi.




petra81 -> RE: oblečeni doma (23.4.2007 23:30:44)

Body z dolgimi rokavi in pa trenirkico spodnjo pa nogavičke!! Za kratke rokave se mi zdi pa še malo prezgodaj, ker ima kdaj kar mrzle rokice, ker mora vse pretipat. Ima pa 14m!




pocka -> RE: oblečeni doma (24.4.2007 10:08:01)

Naša ima oblečen body s kratkimi rokavi + tanka majčka, spodaj pa tanke hlačke in nogavičke.




krfjolca -> RE: oblečeni doma (24.4.2007 12:06:14)

Naš ima pa doma oblečeno kratko majčko in spodaj bodi brez rokav, ter sp. del trenerke. Mu čisto zadošča. Naploh mu je zelo hitro vroče in moram kar pazit, ker se mu hitro spusti kaka pikica na obrazu - je fajn indikator [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




ta.nja -> RE: oblečeni doma (24.4.2007 14:57:47)

Moj  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/modricrtici.gif[/image] ima samo body z dolgimi rokavi in spodnji del trenerke.




Stran: [1]