|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Težka kategorija
22.4.2007 21:42:46   
lysa
Moje dete bo napolnilo 4 mesece čez malo manj kot teden dni in je velik 70 cm, težak pa 8,5kg. Dojiva se pa na 1,5h do 2h (tudi ponoči) in mu ne dajem nobenih nadomestkov, tudi čaja še ne pije. Okoli mene pa eden bolj pameten kot drug. Med drugim je že bil tudi nasvet, da naj ga stradam oz. naj mu vztrajno v usta rinem dudo, ko bo želel jesti. Največje težave imam z oblačilci, saj so mu večinoma preozka, še posebno pa z bodiji, ki se jih oblači čez glavo (ima ogromno glavo). Naslednja težava pa so njegova stopala, saj ima še ta za 1 številko večja glede na velikost. Pestujem ga pa itak več ne, ker mi je preprosto pretežek. 
Kar se njegovega rotiranja tiče med previjanjem - meni je to tudi počel, dokler tega nisem omejila s podlogo za previjanje, ki ima ob strani valje, nogice pa mu gledajo malo čez mizo ravno toliko, da se ne more upreti ob mizo. Sem pa drugače opazila, da moj user posted image  pri razvoju zaostaja za kakšen mesec.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Težka kategorija
22.4.2007 23:58:31   
frufru
Krfjolca, kdo ti je pa reku, da za otroke ni kamuflaža? Men je mali prov fini. 100x boljš kot pa vse v modrini. Kot, da je za pobe samo modra

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Težka kategorija
23.4.2007 8:42:38   
Strawberrie Cherrie
Lysa - najhuje je pametovanje ja. user posted image user posted image user posted image kako bi jih! Da bi ga pa en imel samo pol dneva skupaj v kosu, bi imel pa že najmanj pruh ali kilo user posted image

Drugače pa če jaz pogledam razvoj Ožbeja , mulc malo prehiteva - edinole kravice sva začela malo kasneje past, pa še to, ker sem imela jaz neko vizijo zategovanja glavice (ki jo menda v bistvu sploh ni, pa dobro). Drugače pa sedaj že skoraj lepo sedi, sicer je potrebno malo opore, ampak mislim, da tam nekje pri 5mesecih bo že. pa tako na easy puzari, ko z ritko miga. Faca je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Težka kategorija
23.4.2007 14:13:44   
emaa
Mi sicer v razvoju malo zaostajamo, samo smo le nedonošeni, v kilaži pa nič. Današnje mere David 7610 in 65cm, Luka 7880 in 66cm. Mi že prihajamo 8 kilam nasproti

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Težka kategorija
23.4.2007 15:47:55   
Naja30
Meni je tudi všeč tvoj sine v teh hlačah, krfjolca! Prava mala faca user posted image

Da še jaz napišem, naša mala je tudi bolj med težkimi in dolgimi user posted image  Pri 4,5 mesecih ima 7,8 kg, dolga pa je že okoli 70-72cm. No, to je definitivno po atiju, ker jaz sem bolj med malimi ljudmi user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!