prenosna posteljica (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


LUNA06 -> prenosna posteljica (16.4.2007 12:02:36)

Rada bi jo kupla.Pa me zanima kako je z jogijem.Verjetno obstaja kakšn poseben jogi za notr.Se ga dobi že zravn pojstle?




sazi -> RE: prenosna posteljica (16.4.2007 12:41:40)

s prenosno posteljo v oaketu pride samo ena taka tanka podloga, ki pa ni nadomestilo za jogi
prodajajo nekaj podobnega peni, nekaj cm debeli
mi jo imamo iz Leclerca, je bila poceni in za toliko, kot posteljo potrebujemo nam tudi pride prav
sestra je pa ni imela in je vedno namesro te pene notri dala kakšne deke in podobno (mi nimamo vedno zaloge pomagal, zato smo nabavili peno).




marsovcek -> RE: prenosna posteljica (16.4.2007 12:42:19)

Ob nakupu ponavadi dobiš tanko zložljivo podlogo. se pa da dokupit zložljivo ležišče, v baby centru vem da jih imajo.




dskubin -> RE: prenosna posteljica (16.4.2007 14:41:26)

prenosne posteljce imajo vsake tolko v arielu v akciji Hauckove 50% znižane in takrat pridejo okol 20 evrov. Jogi za not te pa stane isto tolko, je malo debelejša spužva, ki se prepogne na 3 dele in je potem zloženo kot torba (kot une ležalke za plažo, samo malo debelejše, ampak k sm jaz gledala so meli eno ful grdo). Mi mamo 2 taki posteljci, pa mi je bilo škoda dnarja za tist prenosni jogi, smo kar sami naredili - napol zastonj kupili malo debelejšo spužvo in jo oblekli, pa je. itak pa otroci ne spijo not vsak dan - če bi rabla v za ta namen, bi kupila rajši pravi jogi.




LUNA06 -> RE: prenosna posteljica (16.4.2007 14:52:01)

Ja sej študiram da bi ga kar sama nardila iz pene, tko kot smo nardil tud za v zibko.Sm prašala v BC, cena je 25€, tok pa že ne dam!Že pojstla se mi zdi draga, za tok kot jo bomo rabli.




sazi -> RE: prenosna posteljica (16.4.2007 15:01:48)

mislim, da je v Leclercu nekaj čez 10 EUR




Stran: [1]