|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 8:16:38   
tinka-pepa
mene zanima kako v teh dnevih oblečte :duda:
koliko oblačil imate(kaj).
jaz se bojim da bi ga premalo oblekla ali pa preveč če mu bi dala že bundico:(
hvala za vaše izkušnje

lp tinka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 8:42:27   
Lea
Pozdravljena!
Naša Eva je približno toliko stara kot vaš Miha (rojena je bila 26.1.2004) in jo sedajle že oblačim bolj zimsko. Spodaj je oblečena v eno tanko majico z dolgimi rokavi, nato bodi z dolgimi rokavi in še nato mikica, gor pa ji dam še zelo debelo jakno (skoraj takšna kot bunda), spodaj pa ima nogavice, tanke hlače in nato še hlače za ven (ne ravno debele), a mislim da ji nikakor ni pretoplo, saj v vozu okameni kot kip :angel: (mislim da zaradi mraza se ji ne da niti premikati), medtem ko mamice ponavadi ne zebe, ker mora voziček tiščati in se spehajati.
LP :sloncek:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 8:52:33   
dory
Jaz svojemu dam gor body, pa zabe, pa hlace, stumfke, topel pulovercek, pa kapo, mal bolj toplo jakno in celo rokavicke,ker ima tkooo ledene rokce zmeri:)

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 9:43:12   
Anonimen
Jaz ji oblečem kratek bodi, toplo jopo, žabice, še ene tanke nogavičke čez, toplo jakno (ne še čisto zimsko), kapo, rokavice in šal. Aja, pa hlače tudi, ja (farmerke, da je še ena plast čez ledvičke).

Najbolje boš vedela, če je premalo/preveč oblečen, če ga potipaš za vratom. Vzemi si za rezervo s sabo še eno majčko, dekico in nogavičke. Saj zasede malo prostora, boš pa vsaj brez skrbi šla z njim ven!


(odgovor članu tinka-pepa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 10:29:52   
Taša
Ne vem meni se zdi še prehitro za bundico oz. kombinezon. Nevem kako jo bi potem oblekla pozimi ko bo res hladno. Moja je stara 3 mesece in pol pa jo oblečem takole: Žabice, nogavičke v obliki copatk, bodi z dolgimi rokavi, puloverček oz. jopica, hlače in termoflis, na glavo ji dam bombažno rutko, pa kapuco čez. Ko jo dam v voziček jo še malce pokrijem... No meni se to zdi dovolj, saj tudi jaz nisem več oblečena.... Gledam pa dojenčke oz. otroke v vozičkih, ki so že oblečeni v zimske pajace, pa mi ni jasno kaj bodo oblekli potem "pozimi"::::

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 10:53:25   
mehurčica
Body z dolgimi rokavi, topel flis/mikico/pulover, anorak/jaknico iz flisa/toplo jaknico, spodaj pa žabice in čeveljčke. Če ima zgoraj body brez rokav(kot spodnjo majco)ima tanjšo majico in potem preko nekaj od zgoraj naštetega. Na glavo mu dam bombažno kapico. Puhovke pa mu še nisem oblekla-čakamo na pravi mrrrazzzzz.:miska:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 11:18:41   
kimi
Jaz svojega oblečem tako kot teja, le da dam namesto jakne brezrokavnik pa v voziček eno debelo dekico za pokrit;)

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 11:28:07   
NinKa
Jaz mojega miskota oblecem nekako tako kot mehurcica. Spodaj bodi z dolgimi rokavi pa zabe, pa trenirko, pa copatke, al pa ceveljcke, pa vedno imamo sedaj dekico v vozicku, saj nikoli ne ves. Za bundice (tiste zimske)se mi pa zdi se prehitro.

Trenutno se se ne pritozuje, da ga zebe al da mu je prevroce, kar naceloma dobro obvlada!

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 11:30:02   
Abby
Pri nas je sicer zelo mraz, zato nosimo že bundico ( ne samo hčerka, mamica tudi).

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 11:59:31   
frutka_
Ravno včeraj zvečer, ko sem šla na sprehod v kengurujčku sem bila v dvomih kako ga obleči.:zmeden:

Najprej sem oblekla body, pa štrampelce v celem, nato termo nogavičke, pletene copatke, trenerkico, pleteno jopico, anotak, kapico, rutko.

Ker pa se mi je zdel malce premalo oblečen pa sem še ga stisnilaaaaaaa k sebi...tako močno:love: in si preko kenguruja zapela svoj termoflis...joj, kako nama je bilo potem toplooo!!!Noben mraz nama ni mogel do živega!9nebesa

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 14:10:29   
m0jc4
Midve še tudi nisva zimski.
Oblečem ji spodnjo majčko, body z dolgimi rokavi, pa majčko, spodaj pa žabe in hlače in seveda debele zoknčke. Potem pa jo dam v vrečo iz flisa, pa kapuco dam čez bombažno kapico. Če pa piha pa jo še malo pokrijem.
Ravnam se po tem: oblečem jo kot sebe plus še ena plast več.

pozdravček

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kako oblačite vaše malčke
13.10.2004 14:10:31   
m0jc4
Midve še tudi nisva zimski.
Oblečem ji spodnjo majčko, body z dolgimi rokavi, pa majčko, spodaj pa žabe in hlače in seveda debele zoknčke. Potem pa jo dam v vrečo iz flisa, pa kapuco dam čez bombažno kapico. Če pa piha pa jo še malo pokrijem.
Ravnam se po tem: oblečem jo kot sebe plus še ena plast več.

pozdravček

(odgovor članu tinka-pepa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




IUI zanositev
bit

Zanima me v katerem postopku IUI ste zanosile?

prvi (30%)

drugi (2%)

tretji (3%)

četrti (3%)

več (3%)

nisem (59%)


Število vseh glasov: 172

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!