|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 13:34:51   
Strawberrie Cherrie
V avgustu in septembru načrtujemo kar 3x odhod na počitnice - najprej za 10dni z mojim starši v Barbarigi, potem od 15 avgusta do 30, gremo s prijatelji v toplice, od 1.septembra do 14.septembra, greva pa z malim in psom sama na Pag?
Sem pa malo skeptična, če ne bo vsa ta vožnja preveč za malega? Sicer bo takrat star 8 - 9 mesecev, ampak potem se pa sprašujem, kako bo prenašal vožnjo - kljub temu, da se bomo vozili večinoma ponoč?
Ali iamte kaj izkušenj s tem, da bi 3x v enem mesecu se vozil po okoli 300km v eno smer???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 13:38:08   
TONČI.
Ma kaj preveč. Otrok bo to bolje prenesel kot ti. Lani smo mi bili kar naprej na morju. Mali med vožnjo ni kompliciral. Na morju je bil pa tako vesel. Star pa ravno toliko kot tvoj. Pri razvoju pa tudi ne bodi presenečena. Na morju, v naravi, se veliko bolj razvija. V enem tednu se je prvič vsedel, vstal in shodil ob opori. Opora je bila pa stajca. Ti sam pejt pa uživaj s tamalim

< Sporočilo je popravil TONČI. -- 14.4.2007 13:39:03 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 14:35:43   
krfjolca
Jaz jih veliko poznam, ki so shodili prav na morju user posted image
Mi gremo letos sicer samo do Krka, edino kar me skrbi, je količina prtljage, sploh ker nameravamo še pesjanko vlačit s sabo user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 16:35:53   
Anonimen
Ezi je bila sama z dvema otrokoma + psom ene dvakrat v enem mescu na morju .. user posted image

Ni panike .. ponoci bo v avtu itak spal user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 18:04:17   
skuštrana
Midva sva z našo tamalo, ko je napolnila 3 mesece stalno - tedensko- vozili relacijo Ce- Rijeka in v nedeljo nazaj..Ali pa obratno. Pa cel Jadran smo obšli čez poletje, ker ima mož takšno delo, da je čez poletje po celem Jadranu (midve pa seveda zravenuser posted image ). Stara je bila cca 6 mesecev.
Je bilo težje, ko je bila malo večja, se mi je parkrat v avtu jokala, midve pa sami na meji, gužva pa za ****user posted image ..

In, ja otroci ob morju itak uživajo 100 na uro...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 18:58:06   
Putka
Pa saj do Barbarige in do toplic ni 300kmuser posted image . Meni se ne zdi preveč, edino ti + baby + pes sama za dva tedna. Meni bi pasal, da imam družbo, pa koga ki občasno kaj skuha.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 19:10:32   
Strawberrie Cherrie
Od nas do Barbarige je neaj krepko čez 250km. Do Paga pa itak.
Nismo se raumeli - na pag gre očka tudi user posted image

jaz samo upam, da bo mali zdržal vso to vožnjo, me ima, da bi nekaj odpovedala.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali bo to preveč zanj?
14.4.2007 21:50:52   
frufru
London-Paris, mi smo bili pri dobrem mesecu dni v Grazu (350km v eno smer) Ko je bil lačen, smo se ustavili papcali in previli, pa smo šli naprej. Jaz sem bila najprej malo živčna, kako bo, pa je bil tudi mali siten. Samo do Laškega je bilo že vse ok. Samo je pa res, da je mali spal, pri 8-9.mesecih pa najbrž ne bo. No če boste šli ponoči, najbrž ne bo panike, ne bo vroče, mali pa bo verjetneje spal.

< Sporočilo je popravil frufru -- 14.4.2007 21:51:21 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali bo to preveč zanj?
15.4.2007 14:24:04   
alja01
Ej tud mene mal skrbi, kr gremo na Pag z našo user posted image  v mesecu juliju. Upam da bo vse OK, sicer pa berem da gredo tudi s precej mlajšimi otroci na daljše dopuste, daljše vožnje. Se bomo pa cvečkrat ustavili, previli in papcali.
lp

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali bo to preveč zanj?
16.4.2007 11:14:47   
crci06
jaz se zaenkrat daljših voženj ne bojim, s 3mesečnikom sva  tud že kar nekaj sama prevozla...
mislim, da si moraš samovzeti dovolj časa, da se po potrebi velikokrat ustavljaš, previješ, ješ, pocrkljaš, igraš, da ga razmigaš od lupinice itd.
pa en fajn glasbeni CD v avto za vsak slučaj.

na morje je pa itak fajn it ponoč - ni gužve, ni vroče, ni treba tolk na klimo pazit, da delaš lepe prehode v temperaturni razliki... 

nikar  ne odpoveduj!

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?