vprašajo ali se ponudi? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


popi -> vprašajo ali se ponudi? (10.4.2007 12:00:57)

Saj je mogoče tako[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zardeva.gif[/image]?Ampak ne vem kako gre to,meni so namreč ponudili.Premajhno opremo(obleke tudi)za prihajajočega novega člana.Zdaj pa naj bi jaz dala ali me naj vprašajo?Da ne bo komu nerodno...
lp




arielca -> RE: vprašajo ali se ponudi? (10.4.2007 12:10:39)

Če želiš podariti, jim ponudi. Saj mora biti njim tudi zoprno kar vprašati.




Anonimen -> RE: vprašajo ali se ponudi? (10.4.2007 12:13:55)

PONUDI. jaz vprašala ne bi nikoli. vljudno ponudi če bojo vzel ok, drugač pa tut prov




mika -> RE: vprašajo ali se ponudi? (10.4.2007 12:18:20)

Zdaj pa naj bi jaz dala ali me naj vprašajo?

ne vem, če sem dobro razumela....
a misliš, da pričakujejo, da boš dala, pa ne želiš? če pa želiš dat oblačila, pa jim ponudi.

no, jaz sem bila malo čudna in sem upala, da mi ne bo nihče ponujal rabljenih oblačil. kaj pa vem, za svojega prvega otroka sem hotla vse novo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (10.4.2007 13:13:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Putka -> RE: vprašajo ali se ponudi? (10.4.2007 13:49:43)

Tudi jaz ponudim. Pa ponavadi prijateljice pridejo k meni in si same izberejo, kar jim je všeč. Ponavadi je vsaka vesela kakšnega kosa in s tem prišparanega €.

Jaz sem parkrat dobila kak paketek, notri pa nevšečne cunjice, ki so šle po nekaj mesecih nerabljene nazaj.




tulip -> RE: vprašajo ali se ponudi? (10.4.2007 16:29:10)

Tisto, kar bi rada podarila, ponudi.
Tistega kar ne bi, shrani.
Potem pa naj sami izberejo, kar jim je všeč in kar jim pride prav.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: vprašajo ali se ponudi? (11.4.2007 2:02:01)

Meni so ponudili, čeprav nisem ne vprašala ne prosila.
Ko sem potrebovala, pa sem tudi že vprašala, ampak sem istočasno ponudila plačilo (vsaj simbolično).
Ko je potreboval kdo drug, je bilo pa že oboje - vprašali so me (ker so vedeli, da imam dva otroka, ki ne potrebujeta polovice stvari, ki jih imata) ali pa sem ponudila sama (ko sem videla, da bi jim prišlo prav).

Jaz tukaj ne vidim pravila. Narediš po občutku.




Stran: [1]