|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodoči obešalniki-15.teden
9.4.2007 19:17:13   
Taula
Evo...na hitrico odprem novi teden. Prazniki so na srečo minili, občutek imam, da sem ves čas jedla čokoladna jajčka in da se bom razlezla kot balon.user posted image  Danes sem eno uro odtelovadila, pa še kake pol ure bom treba. Cilj za ta teden pa je, da ne jem nič čokolade.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:09:13   
nenni
Evo, še jaz: hvala bogu, da ni nobenih praznikov na vidiku. Imam občutek, da je bila ta vikend moja edina rekreacija - hrana, hrana, hrana pa še mal hrane.

Danes imam očiščevalni dan - sem samo na jogurtih in koprivovem čaju.
Upam, da do konca tedna spravim vso hrano ven.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:14:06   
mala Tinka
Ja, ti prazniki ...  Pojedla sem celo goro potice, pa letos mi je šunka tako mamljivo dišala - ko je ponavadi sploh ne jem. user posted image  Čokolade pa presenetljivo nisem mogla veliko pojesti. Sta maliki pokasirali toliko čokoladnih jajčk, piščančkov in zajčkov, da jih lahko jemo celo leto. Sem se odločila, da večino pobašem v eno vrečko in razdelim otrokom v službi.

Drugače smo bili pa zelo terenski. V soboto smo se spravili v hribe (ni glih kaka ful nadmorska višina, samo 2 uri smo pa hodli non stop), v nedeljo je bilo bolj skakanje po lužah, včeraj pa smo dvakrat naredili konkretno turo po bližnji okolici. Mi je zelo pasalo.

Danes zvečer začnem s tekom. Upam, da mi bo zneslo.

No, da še jaz dodam svoje k debati o joškah. Moje so kot čebula - se zjočem, ko jih vidim. Bi en kolega rekel, da si "dolge" puščam. V zadnjih 4 letih so mi iz povprečnih 75B narasle na 90D (po drugem porodu), zdaj so pa v upadanju. Noben modrc mi ni prav. K sreči pa moj dragi ne komentira preveč.

Pridne bodite!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:14:42   
Taula
Vidim da nisem edina, ki se čisti. Jaz bom danes jedla tudi samo jogurte in vodo pila. Sej niti nisem lačna, ker mi čokolada gleda ven že skozi ušesa. user posted image

V glavnem cel teden se bom poskušala čistiti te nesnage.

Včeraj sem šla zvečer na kolo..sem komaj pregonila 10 km, ni in ni mi šlo.user posted image
Upam da bo danes kaj bolje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:19:05   
nenni
Jaz sem imela včeraj poizkus teka, pa s polnim želodcem ni in ni šlo. Upam, da bo danes kaj lažje!


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:21:23   
Taula
Jaz sem imela včeraj poizkus teka, pa s polnim želodcem ni in ni šlo. Upam, da bo danes kaj lažje!


Kako pa kaj tečete? Menjate tek in hojo?

Jaz bom danes šla. Sej je ful bedno, samo mene je sram teči podnevi. Tresem svoj špeh tam pred sosedi, mimo mene tečejo ljudje, ki so v kondiciji, jaz pa sopiham ko lokomotiva.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:51:01   
nenni
Joj, ne vpraši, men je tut nerodno, sploh k so okrog mene vsi natrenirani. Jaz kombiniram hitro hojo in tek - tečem predvsem tam, kjer ni daleč okrog nobenega user posted image  , sicer pa vsak mora enkrat začet a ne?


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 9:58:00   
Taula
Tu v Lj kjer jaz živim, je na voljo samo Pot spomina in tam teče vse živo. Tako da tek kje na samem ne pride v poštev.user posted image  Sej vem, sej so vsi bili začetniki, nekoč.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 10:00:37   
nenni
Iz kerga konca LJ. pa si? Jaz imam tut na voljo pot spominov?


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 11:30:06   
puncica
Uh novi tedenuser posted image
NO jaz sem zaenkrat jedla čist sprejemljivo, res da se ničemur nisem odpovedovala, tako da sem kr neki koščkov potice pojedla, nisem pa se prenažirala ja pa čokolada mi seveda diši in mi tamala vstrajno nosi čokoladne jajčke, eno zanjo, pa enga zame, ati jih pa daje user posted image , pol pa gleda kakšen karakter sem. Mah sem jezna nanjga, pa reče ja dej no sam enga pa ti en bo škodil ampak ne in ne, tako da predal oz. omaro s sladkarijami imam še vedno zame zaprto, sem pa začela ful suho sadje in oreščke jest, zdej jih imam kr na mizi in smo včeri vsi trije jedl arašide pa lešnike pa suhe jabolke, suhe marelce pa dateljneuser posted image

Ja tek, zakaj mislite da jaz ne tečem zato ker nočem da me vsi gledajo. Sem tekla nekaj časa zjutraj pa me je postalo strah medvedov, ker tu so sami gozdovi pa so že vidl medvedko z mladičema tako sem to opustila ker sem na vsakem vogalu slušala šum in potem sam to poslušala zvečer ne grem ker kmetje še vedno okol delajo s traktorji pa folk se sprehaja, zvečer pa ne vidim me je pa strah da bi čez kakšno korenino padla, tako posledično telovadim doma. user posted image Jah nič glavno da neki migamo.

Sem se pa odločila da bom zdej naprej jedla iz krožnika naše tamale in posledično tud manj gor nadevala in en teden prav štela in gledala koliko prazaprav sploh pojem čez dan.

Ja pa še to, tek in telovadba, marsikje sem prebrala da če se pred telovadbo/tekom najemo npr. kakšne energetske tablice (čokolada, pa kej podobnega) al pa energetske pijače, potem sploh ne hujšamo v maščobo pač pa se porablja to kar smo pojedli, pa da vsaj 1 uro preden se gremo telovadbo naj ne bi jedli. Tako jaz najraje telovadim zjutraj ko še nič nisem prej jedla al pa okol 7-8 zvečer, saj zadnjo hrano pojem do 6 ure zvečer.

Danes sem že odtrenirala svoje pojedla korne z mlekom in eno jabolko, zdej čakam na malco. Sem pa tud ugotovila da očitno sploh nisem imela tako slabih navad, saj mi kilce kr nočejo dol user posted image user posted image


(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 11:41:46   
Taula
Kile bodo šle dol, samo normalno je da se za nekaj časa ustavi. Takrat nekaterim zmanjka motivacije. Npr. meni.user posted image

Jaz telovadim popoldne/zvečer ker ideja da bi zjutraj vstala pred službo ne pride v poštev, preveč rada spim.user posted image
Tale tek je hudič..sej ko bi imela koga, da bi z mano sopihal bi bilo lažje, če grem pa sama se mi zdi da me pa vsi gledajo in opravljajo mojo veliko rit. Kar vem da ni res (upamuser posted image ) ampak tako pač razmišljam.

Nenni...najbližno Pot spominov imam pri Btcju.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 12:01:38   
nenni
O Taula, potem pa res nisva daleč narazen. Samo žel. proga je med "mojo" in "tvojo" PST.

Ma s to motivacijo je res hudič, jaz se ful zaletim, potem sem nekaj časa pridna, potem se mi ustavi in jovo na novo.
Upam, da bom zdaj res držala začrtano pot.

Pri meni tudi vstajanje pred službo ne znese, no, saj bi se mogla malo bolj potrudit. bom jutri sprobala, če drugega ne, jih vsaj teče ne veliko zjutraj.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 13:19:39   
Taula
O Taula, potem pa res nisva daleč narazen. Samo žel. proga je med "mojo" in "tvojo" PST.


No, če vidiš kje teči kako blondo z ogromno rito, ki ji sledi, ki sopiha kot stara, pokvarjena lokomotiva...me pa požokaj in se predstavi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 13:21:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tu v Lj kjer jaz živim, je na voljo samo Pot spomina in tam teče vse živo. Tako da tek kje na samem ne pride v poštev.user posted image  Sej vem, sej so vsi bili začetniki, nekoč.


Normalno,da živi tečejo.Si že kdaj kakšnega mrtvega videla laufati?user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 13:39:35   
Taula
Dalija tebi lahko rečem samo nekaj:

Sej vem da sem vroča stvarca, samo si bo kdo še kaj mislil o naju tako da
NEHAJ MI SLEDITI!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
10.4.2007 13:40:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 8:06:53   
mala Tinka
Dan!

No, jaz sem včeraj bila pridna in sem začela s tekom. Ker imajo moji prijatelji na drugem koncu SLO službe tik pred nosom, jaz pa se moram vsako jutro peljati pol ure, smo prišli do sklepa, da ne moremo prakticirati skupinskega teka na daljavo. Oni gredo tečt zjutraj, jaz pa zvečer.

Jaz sem naštudirala več različnih poti primernih teku za začetnike v moji bližnji okolici, a sem na koncu pristala v našem parku, kjer teče večina. Je pa res, da nisem šla sama, saj je bila prijateljica - soseda vsa navdušena, ko sem jo poklicala in jo povabila na tek. Vem, da sama tja ne bi šla tečt, ker mi je tam neprijetno v poznih večernih urah. Zaradi mimoidočih mi je pa itak vseeno.

Prakticiram pa tek s kombinacijo hoje, ki sem jo našla na spletu. Če katero zanima, je povezava TUKAJ.

Tudi mene zanima, kako dolgo bo trajalo to začetno navdušenje. Upam, da ne bo prehitro splahnelo, kot do zdaj vsi moji poizkusi za rekreacijo. Mislim, da bi bilo še najboljše za mene, če bi se vpisala h kakšni zelo dragi vodeni vadbi. user posted image  Potem bi se po mojem še kar potrudila, da bi čimbolj izkoristila vplačani denar.

Danes imam cel dan službene obveznosti, tako da zvečer 100% ne bo kakšne volje za pretirano rekreacijo. No, mogoče pa sama sebe presenetim.

Imam samo še eno vprašanje! Kje pa GATA kaj hodi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 10:19:47   
Taula
Mene tudi zanima kje je Gata? Upam da je vse Ok z njo, in da ima samo gužvo. Mogoče je pa shujšala že dovolj?user posted image

Jaz sem tudi že gruntala, da bi se vpisala na TNZ-če bi že plačala, bi bila prisiljena hoditi. Samo bi mogla najti kako vadbo TNZ-ja ki ni ful daleč.user posted image  No ja ja dvomim da bo kaj iz tega.

Danes imam očiščevalni dan...jem samo jogurte, da se telo malo spuca svinjarije. Upam da bo uspelo.user posted image

Drugače pa danes telovadba..vsaj eno uro.

Mala Tinka..fajn da si šla teči, jaz še nisem zbrala poguma.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 10:46:40   
nenni
Telovadba: včeraj telovadila eno uro - najprej 30 min aerobnega dela, potem pa vaje za oblikovanje telesa.

Tek: zjutraj sem si navila uro,  ugotovila da je 5.15 še tema, se obrnila in spala naprej - ker po temi pa res ne morem laufat, me je strah - dragi se je pa sam režat začel. Le zakaj? user posted image

Hrana: včeraj uspešno prestala očiščevalni dan, danes ga nadaljujem, mi pa začuda bolj kruli kot včeraj. No grem si še en beli čaj skuhat in pa LCA sadni napitek spit. Za kosilo pa bom jedla tunino solato.


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 11:09:49   
Taula
Tek: zjutraj sem si navila uro, ugotovila da je 5.15 še tema, se obrnila in spala naprej - ker po temi pa res ne morem laufat, me je strah - dragi se je pa sam režat začel. Le zakaj?


user posted image user posted image  Moj tudi noče z mano iti teči ponoči.user posted image Sem razmišlala da bi psa vzela, pa ne more teči revež.user posted image

Kako se pa čistiš? Ješ samo jogurte?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 11:12:47   
puncica
Pozdravljene
Evo odtelovadla svoje in dala skoz moje rituale (tuširanje, mazanje s kremo, masiranje,...) in zdej tle čepim,. Sem pa ugotovila da pojem na dan preveč OH, no vsaj zdi se mi, sem na internetni strani našla eno stran, kjer ti računa kolk poješ vsega pa kalorij pa tega, pa se mi zdi da preveč pojem OH in preveč Maščob in premalo beljakovinuser posted image Mah sem že čist obsedena s to hrano. NO mogoče je pa tu keč, da ne shujšam več hmmmuser posted image

Mah počasi mi pobira voljo, telovadim 5× na dan že 2 mesca rezulatatov pa ni takšnih kot si želim, pa kako naj se znebim spodnjega trebuščka, tam ko je maternica, sej tam ko je želodec je vse ravno, potem pa kr bunkauser posted image Pa rit se mi tud kr noče zmanjšat, celulit pa kaj pa vem mogoče ga je za pikico manj. Mah res me počas mineva vse skup.user posted image

Že 1 mesec pa gruntam kdaj bom telovadila ko bom začela ponovno na šiht hodit, najbolj mi paše zjutraj ampak da bi se zato eno uro prej ustajala ma ni šans, prezgodi, tako bo verjetno zvečer tist čas, kar mi pa ne ustreza preveč ker sem zvečer že ful utrujena od vsega.

Punce fajn tekajte, zdej je tako lep cajt, no dnevi so prekrasni.

(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 11:18:38   
nenni
Sem na jogurtih in vodi, pa en jabček sem pojedla. Pa koprivov čaj pijem, je ful dober za čiščenje telesa.




(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 11:49:20   
Taula
internetni strani našla eno stran, kjer ti računa kolk poješ vsega


Naslov če ni skrivnost?user posted image

Sej pri hujšanju je normalno, da se po določen času ustavi..in najtežje je izgubiti tiste zadnje kilce. Ti samo vztrajaj, čeprav je ful težko, vem.user posted image

Kdaj začneš spet v službo hoditi?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nenni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 13:48:16   
puncica
Evo to je ta stran: http://www.calorie-count.com/

Pa se tukaj prijaviš potem pa pišeš kok si telovadla pa kolk si pojedla pa ti potem vse lepo računa kolk si porabila kalorij pa kolk jih še lahko poješ user posted image Pa tud kolk je bilo B pa kolk OH pa kolk M. No sicer je bol tako socialnistišno narejen sam se mi zdi da kr fajn pokaže.

Drugač pa sem si že stokrat rekla da se ne bom več vagala vsako jutro pa me vedno premami ko grem na wcuser posted image V službo grem pa s 7. majem.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bodoči obešalniki-15.teden
11.4.2007 13:53:42   
Taula
Do 7 maja je še čas. Boš šla v job kot manekenka.user posted image

Hvala za stran, bom pogledala.

Vago si pa dej stran. da je ne vidiš, pa bo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?