DODAJANJE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


maja24-2 -> DODAJANJE (11.10.2004 12:52:04)

Midve sva stari 3t in na mojo žalaost sva začeli dodajati še po dojenju, ali bi ji morala dajati tudi zapit, in kako naj vem da je žejna? V porodnišnici so trdili da če je otrok dojen da ničesar ne potrebuje, sedaj pa nevem ker po dojenju poje še 30 ml dodatka.




dory -> DODAJANJE (11.10.2004 12:54:11)

Danes ni vec pravilo, da naj dojeni otroci ne bi bili zejni....skuhaj malo caja in ji ga ponudi, ce bo zejna bo ze pila....tudi mi2 sva dodajala od samega zacetka...malo sva bila zbegana, zgubljena a sva se kaj kmalu naucila....moj nasvet...poslusaj svojega otrocka...ta ti bo dal najboljsi odgovor na vsa vprasanja :)




kimi -> DODAJANJE (11.10.2004 14:48:05)

Se strinjam s tejo:bravo:




Anonimen -> DODAJANJE (11.10.2004 15:11:33)

Tudi meni so rekli, da dojen otrok ne potrebuje čaja. In sem verjela,naš mali je pa en teden cele dneve in noči neutolažljivo jokal. Poskusila sem mu dati malo bebe čaja in je kar hlastal, tako je bil žejen. Takoj sem začela dodajati čajček. Od takrat imamo pri hiši dobrovoljčka :)




Blanka77 -> DODAJANJE (11.10.2004 19:59:27)

Če misliš, da je tvoj otroček žejen, mu daj pit in ne poslušaj pametnih nsvetov. Ti veš, kaj je najbolje zanj. Lahko mu daš tudi samo prekuhano vodo, moja je čist nora nanjo.

LP

Blanka




Stran: [1]