|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek????
6.4.2007 8:16:18   
bambi
Sem v 15. tednu nosečnosti, to je moja 3. user posted image  in kakšn 2 dni imam že močan rumen izcedek, sploh zjutraj ko vstanem, se kar vlije iz mene. Čez dan je potem bolje. A ima katera tudi takšne izcedke??? Ne vem ali naj pokličem G, v prejšnjih user posted image  sem tudi imela izcedke, ampak ne tako močno rumene barve.

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izcedek????
6.4.2007 8:27:52   
masna
Ali te kaj peče in/ali srbi nožnica?

Mogoče so glivice, ki so zelo pogoste med nosečnostjo baje.

Jaz se jih naprimer ne morem rešit že od začetka.
Mene zunanje splovilo nič ne srbi po izcedku in pekočem občutki med splonimi odnosi vem da in kdaj jih imam....

Pokliči ginekologinjo in razloži sestri tvoj dvom....če se ji bo zdelo, das o glivice, te bo po mojem takoj napotila na pregled (vsaj mene so).

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izcedek????
6.4.2007 10:48:26   
valči
Res te nič ne stane,če pokličeš in razložiš.Bodo že vedeli,kako ravnati,če te bodo pregledali,boš vsaj mirna.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izcedek????
6.4.2007 12:13:20   
bambi
Kličem in kličem mojo G, pa je danes ni. Sedaj pa res ne vem kam se naj obrnem, verjetno bom morala kar v bolnico, ali pa bom stopila do lekarne in vprašala.....

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izcedek????
6.4.2007 12:23:54   
April
Pravijo, da če ni rjav ali rdeč, da ni nič narobe.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izcedek????
6.4.2007 12:28:26   
Anonimen
Jaz sem imela pred 3 tedni take težave in sem v lekarni dobila svečke Vagisan. Poskusi z njimi, ker jih dobiš brez recepta in jih lahko bp uporablja user posted image , ker to tudi v navodilih posebaj piše. Če ne bo bolje pokliči k svoji G takoj po praznikih. Če si user posted image  in imaš izcedek si takoj na vrsti.
Ni pa to med user posted image  nič posebnega, veliki večini se zgodi vsaj 1x.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izcedek????
6.4.2007 12:49:06   
rakinja
Tudi jaz imam takšen problem in to pri meni ni nič kaj novega.In to že celo nosečnost tako kot pri prvi tako kot zdaj pri drugi.Ginekologinja mi
vsak mesec napiše recept za vaginalne globule in še doda da ni najboljše da imam spolne odnose kr lahko pride do okužbe ploda 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!