SPET V BOLNIŠNICI (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


žabica -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 8:42:35)

Čisto sem že obupana. Ko se zdi, da se je naša Zali malo pozdravila jo takoj "povoha" nova bolezen. Po virusni angini sem jo v petek dala v vrtec. Doma sem jo imela teden dlje, kot je svetovala zdravnica. V soboto zvečer je dobila 40 vročine. Dala sem ji svečko in ponoči in zjutraj ni bilo vročine. Okoli desetih pa pride moj sonček k meni in pravi, da jo boli uho. Mislila sem, da me bo kap. Na desni strani se ji je bezgavka tako povečala, da je izgledalo kot da ima še en vrat. Takoj sem jo odpeljala k dežurnemu zdravniku, ta pa jo je napotil na ORL. Povedali so mi, da se ji je bezgavka povečala za 4 cm in da ji bodo dali antibiotike, da pa jo bodo v primeru, da se bezgavka ne bo zmanjšala operirali. Ker je morala ostati v bolnišnici sem vprašala ali lahko ostanem z njo. Rekli so da smo eno noč, ker čez teden ponavadi ni prostora. Z težkim srcem sem se odločila, da jo tudi prvo noč pustim samo, ker ne vem, kako bi reagirala če bi enkrat spala pri njej drugič pa ne. Ko sem danes zjutraj klicala so mi dejali, da je bila zelo pridna in da se moram za jutranji obisk dogovoriti z zdravnikom. Štejem minute in sekunde do devete ure, ko jih moram poklicati.




malika -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 9:11:31)

res upam, da bo pupika čimprej ozdravela in da bo prišla kmalu domov.

:rozica:




TARA in MAJ -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 9:34:35)

joj hudo upam da bo vse vredu in da boš zvedla dobro novico. LP. naj vas čuvajo:angel::angel::angel:in čimprej domov:kuza:




Tipi -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 9:37:09)

Midve tudi držive pesti, da bo vse O.K.:sloncek::sloncek:




kimi -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 11:07:10)

Mi ji tudi želimo, da se čipreje vrne:(




Pupica -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 12:07:55)

:(božec mali
drživa figice za :duda:Zali




Lenny -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 12:18:48)

Oj, revica mala ... držim pesti, da se čimprej pozdravi!




ninca -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 16:40:18)

ooooooo:((bogica

držim pesti da bo vse ok z malo :roza::duda::roza: zalo, mamici pa eno :rozica:


:kava:




Urša -> SPET V BOLNIŠNICI (11.10.2004 21:34:12)

Ojoj, bogica mala... :(:(:( Jst sploh zaspat ne bi mogla. Sej bo, jutr jo boš že stisnla pa antibiotiki bojo hit prijel in bosta šle domov! :rozica::rozica::rozica:




Stran: [1]