Moja mala baraba (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Teja N -> Moja mala baraba (10.10.2004 14:23:21)

Veste, kaj je pravkar ušpičil moj piškot?

Skakal je tule okoli mene in jemal vse možno z mize, kar je pač dosegel, med drugim tudi en kuli.
Seveda sem mu ga isto sekundo vzela, zdaj pa vidim, da si je že narisal črto po licu in nad očesom!:hudicek:

Še dobro, da si ni učka iztaknil!

Joooj, niti sekundo ga ne smem spustit iz oči...:ups:

Lp,Teja:)




kimi -> Moja mala baraba (10.10.2004 14:27:02)

Joj ali ne veste da so zdaj popularne tetovaže:)-. Ne ne to ni tema za hec. No še dobro da ni bilo nič. Učke je treba obračati na vse strani




Anonimen -> Moja mala baraba (10.10.2004 14:27:44)

:)-:)-:)-:)-

Kar navadi se...:)-




Vera* -> Moja mala baraba (10.10.2004 17:19:07)

naj ti pa jaz povem da imamo mi doma enega malega pleskarja!je z alkoholnim flomastrom stene prebarvu! ker sem na nepravi plac skrila flomaster.zdej pa mam a ne':)-




frutka_ -> Moja mala baraba (10.10.2004 22:33:32)

...moj možek je bil kot otrok pravi mali barabin...nekoč je svoji mami na novo usnjeno denarnico kljukasti križ narisal...tistega nemškega...:zmeden::zmeden::zmeden:

No, pa je zdaj v redu!:angel:




Nea -> Moja mala baraba (11.10.2004 8:02:30)

Moja mala :miska: je včeraj potegnila kabel nočne svetilke, ta pa je padla na tla in se zlomila.
Mala pa je gledala z roba postelje in se smejala :) 9nebesa

Začelo se je...




Lenny -> Moja mala baraba (11.10.2004 12:22:28)

Tudi pri nas je en taki mali :hudicek: pri hiši! Sem ga v soboto dobila, da si je stol k oknu porinil, zlezel na polico in se trudil odpreti okno :hudicek: :hudicek: :hudicek: ... baje je hotel videti, če je dežek ... skoraj me je kap! Sem mislila, da ga je že minilo :zmeden:




Stran: [1]