Vprašanje glede vozička (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Anonimen -> Vprašanje glede vozička (2.4.2007 14:29:50)

Ful bi rada kupila vožiček od Haucka roadster sl. Pa me zanima (tiste, ki ga imate), če je tolk praktičen, če se da fajn zložit...

[image]http://bilder.pro-kids-babyware.de/30012-1%20ROADSTERSTARS%20NAVY.JPG[/image]

LP




Anonimen -> RE: Vprašanje glede vozička (2.4.2007 14:31:18)

Prva stvar, ki me je pri tem vozičku zmotila: sprednje kolo se ne giblje (rotira) - jaz ga že zaradi tega ne bi kupila. Sem imela pdobnega od ABC designa - uporabljen 1x.




Naja31 -> RE: Vprašanje glede vozička (2.4.2007 14:43:15)

Jaz sem imela od Haucka trikolesnik, ampak ni bil roadster. Ne vem kaj je bil, nekaj podobnega. Dobila sem sposojenega, tako da se niti nisem preveč pritoževala.
Mene to da prvo kolo ni gibljivo sploh ni motilo.
Motilo me je da je bil full velik in sem ga komaj  v avto spravila. Za voznjo je bil pa super.

Je pa res, da ce bi kupovala, sigurno ne bi tega vzela.




GoYa -> RE: Vprašanje glede vozička (2.4.2007 14:45:03)

IZVIRNO SPOROČILO: raho

Prva stvar, ki me je pri tem vozičku zmotila: sprednje kolo se ne giblje (rotira)


Mene tudi to moti. Imam trikolesnika z gibljivim sprednjim kolesom in je obračanje zeloooo enostavno, z eno roko na mestu ga obrneš. S fiksnim kolesom pa po moje mal težje. Ga moraš mal nazaj nagnit in obrnit - kolikor vidim mamice s takimi vozički. Ni praktično.




yaris -> RE: Vprašanje glede vozička (2.4.2007 14:53:06)

Jaz sem imela tudi trikolesnik od Haucka. Motilo me je, da se ni moglo naštimat ležišče v popolnoma ravno lego. Pa, to da je mogel tamali vedno bit obrnjen v smeri vožnje.
Zato pa smo ga dali proč.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




POKPOK -> RE: Vprašanje glede vozička (2.4.2007 15:53:16)

Kolikor vem se sprednje kolo ne giblje pri "terencih". Mestni pa imajo gibljiva sprednja kolesa. Tudi poležejo se "terenci" ne popolnoma.
Odloči se na podlagi tega, kje ga boste uporabljali, na kakšnih podlagah. Taki "terenci" so zakon za makadam, griče, celo hribe...
Upravljati pa se čisto vsakega navadiš. Tistega težkega in navadno marelo.





Nea_teja_ -> RE: Vprašanje glede vozička (2.4.2007 16:13:29)

mi ga imamo od hocota in se tudi prvo kolo ne premika in sem super zadovoljna tud obrača se brez problema




Stran: [1]