|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOLIKO?
8.10.2004 19:14:13   
TARA in MAJ
:muca:Koliko vas ima več kot enega otročička in koliko jih načrtujete imeti?:sloncek::kuza::muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOLIKO?
8.10.2004 19:16:47   
Annny
Jaz sicer pričakujem šele prvega, ampak če bi imela veliko denarja, bi imela 4 !! No, mogoče pa kdaj...
:)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOLIKO?
8.10.2004 19:20:45   
dory
No jaz sem sicer nameravala z otrocki zacet malo kasneje, pa me je prehitelo...ni mi zal, ceprav ni vse tko kot bi moralo biti...zelim pa si ustvarit pravo druzino in ker vidim, kako ti zivljenje izpopolnijo mali soncki, bi si zelela se dva :)...ce bo bog dal :)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOLIKO?
8.10.2004 19:33:26   
*maja
Pri nas imamo dva Nastjo (tri in pol) in Aljaža (11 mesecev), vplanu pa imamo še enega :duda:, mogoče kaj kmalu. Bomo videli kako se bodo stvari odvijale.

LP Maja :kuza:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOLIKO?
8.10.2004 19:36:14   
ronja5
Imam dva sončka(sin 13 in hči 10 let), pričakujem tretjega,potem pa konec kariere!
:sloncek::sloncek::sloncek: Ronja

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KOLIKO?
8.10.2004 20:20:15   
Nogavička
Mi imamo 4-mesečno Hano in se še nismo odločili ali bi imeli še kakšnega ali ne. No, saj imamo še čas.

L.p.

Tea

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KOLIKO?
8.10.2004 20:26:26   
Janeja
Nas pa za enkrat razveseljuje 3 letni sonček Jan :love: , upamo pa, da se nam bo čim prej pridružil še en :duda:
Mogoče bomo že drug teden lahko u 9nebesa, če mi bo CB u nedeljo pokazal, da sem :nosecka: Držim :miska:

:rozica: Janeja :rozica:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KOLIKO?
8.10.2004 20:42:27   
mehurčica
Imam skoraj 9 mesečnega sineka:love: in si želim imeti še vsaj enga otrokeca. Moj dragi pa še nič ne razmišlja v tej smeri, čeprav je vedno govoril, da bi on imel dva :duda:. Pa sej je še cajt. Bi rada malo še počakala-kake dve leti ali tri.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KOLIKO?
8.10.2004 20:49:44   
*
Jaz imam prvega...imela jih bom še :duda::duda::duda::duda:..
tak da jih bo za celo skupino!:nosecka::nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KOLIKO?
8.10.2004 21:07:22   
Ro-La
Ja dva še sigurno, saj bosta dvojčka.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KOLIKO?
8.10.2004 21:13:25   
frutka_
Za celo nogometno ekipo...hihihi:bravo:

Če nam bodo sredstva naklonjena in stanovanje tudi potem še kakšnega bimbota!:muca:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   KOLIKO?
8.10.2004 21:32:27   
pika8
:bravo::bravo:
Jaz imam trenutno 9 letnega Uroša in 4.5 mesečno:duda::muca:

Imela bi še enega,ampak možek ravno ni najbojlj navdušen.Če pa bi bilo dovolj sredstev pa bi imela tudi fuzbal team.:duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda::duda:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   KOLIKO?
8.10.2004 21:34:51   
Abby
Trenutno imamo dveinpolletno punčko, čakamo še enega, potem bo pa dovolj.
Kolikor me je tale drugi že do zdaj namučil (pa sem samo 3 leta starejša, kot pri prvem), si ne znam predstavljati, da bi vse to dajala skoz v kasnejših letih. Čeprav ene pa nimajo težav s tem.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KOLIKO?
8.10.2004 21:38:18   
kimi
Jaz imam enega.Imela pa bi jih 2-3, če bo vse po sreči.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KOLIKO?
9.10.2004 0:16:23   
Anonimen
9nebesaČez tri ali pa štiri leta še enega, upam pa na tri!!! Samo me je malo strah, da se mi ne bi glih pri tretjem posrečili dvojčki, hihihi! Jih imamo v družini po mamini strani.

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   KOLIKO?
9.10.2004 0:19:09   
Ezi
Tudi jaz bi imela še :duda: ... Vsaj še enega 9nebesa

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   KOLIKO?
9.10.2004 7:21:19   
Jančika_
Jaz bi imela tri, Joe navija za štiri. Upa, da bojo tretjič dvojčki:)-. Bova pa z izdelavo naslednjega :duda: poskusila, ko bo Vasja star kako leto, vsaj načrt je tak. Kaj bo pa mati narava rekla, je pa drugo.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   KOLIKO?
9.10.2004 8:12:32   
VITA74
Trenutno imamo enga škrata (3,5 let) z močno željo po še enem škratku, intenzivno delamo na tem :)-
Imam pa željo po treh :duda::duda::duda:, če.... ok malo je odvisno od življenjskih okoliščin....
LP :sloncek:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   KOLIKO?
9.10.2004 8:44:54   
lutka
midva imava pa 7 letno drugošolko:zajcek: in 5 mesecev stara dvojčka-fanta:miska::miska:,tako da dobimo že dodatek kot Velika družina(HE;HE HE).Mislila sva pa imet samo enega:duda::)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
lp

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   KOLIKO?
9.10.2004 9:51:13   
Pupica
Zaenkrat smo pr :duda:, rada bi jih imela :duda::duda::duda: ali :duda::duda::duda::duda:.Spol ni važn:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   KOLIKO?
9.10.2004 10:21:14   
puncica
Imamo eno zelo problematično 4 mesečnico (nič ne spi, sam opazuje okolico:)-) a bi vseeno mela še 3:love:, Kako bo pa bilo pa bomo vidl, ko pa berem tle kaj pišejo srečke nosečke, pa bi že kr mela:bravo:, no verjetno bomo kmal začel delat na tem.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   KOLIKO?
9.10.2004 10:49:37   
Tiki
Imam 20 mesečno deklico:love: in 6 mesečnega fantka:love:. Odločila sva se, da je dovolj... ampak nikoli se ne ve, morda naju čez nekaj let spet prime:)

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   KOLIKO?
9.10.2004 12:01:51   
pravljica
suzi...pol pa naj kr tebe vprašam...

če nama slučajno rata, bova imela tudi drugošolko in dojenčka...a gre kombinacija vredu skupaj?

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   KOLIKO?
9.10.2004 15:26:14   
Janja78
:bravo:
Mi pa imamo 5 letnega Sergeja in skoraj 9 mesečnega:duda:Aljošo:modri:.
lp:kava:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   KOLIKO?
9.10.2004 16:20:36   
Sarina
Imamo 11 mesečno :roza:- :love: in si grozno želim še vsaj enega :duda:!!! Če mi zdravniki ne bi zabičali najmanj tri leta počakati zaradi posledic, ki mi jih je pustil prvi porod, bi bila zdaj verjetno že drugič noseča. :):):)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Družinski zakonik
Paštetka

Kako boste glasovali? Če kdo želi, lahko napiše tudi zakaj, se je tako odločil. Hvala

za (57%)

proti (29%)

me ne zanima (14%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!