|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj vpršanja o soru...
31.3.2007 17:27:54   
E.C.
Pri nas se že kar nekaj časa borimo proti soru - pa nič!!!!Vse neka hvalite dakrarin...pri nas pa ne deluje!!!Moram bolj vstrajat!!!!Pred tremi dnevi so se mu v ustih pojavile še ene pikice več...ritka ni več polna razjed...je lepa ...sicer pa danes so se pojavile ene rdeče pikice...grrrr!!!!

Sem prebrala, da pri soru pomaga, če si namažeš bradavice po dojenju z mešanico 2 dcl vode in 2 žličk kisa...a je katera probala?A si je potrebno pred naslednjim dojenjem fajn sprat bradavice?Nočem, da bi mali še zaradi tega zavračal bradavice...

Kaj pa pranje na 95 stopinj?Pa saj se oblačila skrčijo pri takih stopinjah!!!!In potem mu bo vse premalo?!?!?!user posted image

Kako ste pa naredile z dojenjem...ker se težko doji...najbrž bi bilo bolje če si sčrpam mleko in mu ga po žličkah dajem...hm?!?!?!

hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj vpršanja o soru...
31.3.2007 17:47:46   
noe
Našim je pomagu samo en sirup, ki pa se ne spomnim kako se mu reče, napisu nama ga je dežurni, ker sva šla nazaj, ker je po daktarinu bruhav. Po moje zdravniki vejo za ime sirupa, lp

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj vpršanja o soru...
31.3.2007 18:11:30   
Geja
Hojla,

mi smo prejšnji teden dobili v lekarni eno zadevo katero nam je tam zmešala, žal pa se imena ne spomnim... trenutno pa me ni doma... dajem pa po eno kapljico do tri... jemljemo že en teden pa nič ne pomaga...
za ritko pa smo imeli Daktarin kremo ki pa se mi zdi da ni nič pomagala, zato sem jo namazala  s krmo Bebival (od MB lekarn) pa ima že po enem dnevu čist lepo...

lp,
geja

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj vpršanja o soru...
31.3.2007 18:55:38   
madela
Midva sva za v usta dobila Nistantin kapljice,to je neke vrste antibiotik,pa ni nič kaj pomagalo.

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj vpršanja o soru...
31.3.2007 19:30:56   
E.C.
JA, MI SMO TUDI DOBILI NISTATIN...PA NI POMAGALO....POTEM PA DAKTARIN IN ČAKAM IN ČAKAM...KDAJ BO BOLJE...KER MALI JE RAZDRAŽEN STO NA URO...user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj vpršanja o soru...
31.3.2007 20:01:33   
suzolinka
Naš je imel pred kratkim soor. Sem klicala v zdravstveni dom in je rekla, da čimvečkrat na dan izpirat usta z zelo sladkimi kamilcami. Lahko jih daš na gazo in s prstom obrišeš usta ali pa s palčkami za ušesa. Daktarin sem mu pa dajala po vsakem dojenju malo na dudo. Pa vse dude in flaške prekuhat.

Mleko sem si pa jaz pumpala in mu ga dajala po flaški, ker samo tako je pil. Če se je dojil, je dvakrat potegnil in začel jokat.
Aja, bradavice sem si tud jaz mazala z daktarinom, ampak me je motilo, ker je tok lepljiv. Sem se potem mazala kar s canastenom in pred dojenjem fino izprala.



(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekaj vpršanja o soru...
1.4.2007 21:09:34   
Baucka
Jaz sem si bradavice mazala z krema Garmastan, dobi se v avstriji. Je proti glivicam in jaz sem jo uporabljala, ko sem imela ragade. Nato pa kar za nego, namesto lanolina, se lažje razmaže. Poskusi, mogoče bo pomagala.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?