Oktober 2003 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Oktober 2003 (7.10.2004 14:48:21)

Mene pa zanima, koliko vas ima malčke rojene oktobra lansko leto.
Koliko so veliki? Kaj vse že znajo?
So navihani?

Lea sama hodi že kakšne 14 dni, tako, da je kar pestro. Ima 8,5 kg in 73 cm. Vedno se smeje, pove že cel kup besed, da poljubčka, pomaha, zaploska...
Zna se naredit, da te ne sliši. Kako vemo? Jo pokličeš enkrat, dvakrat, trikrat... gleda stran, z učki ne trzne, le rahlo se smeji. Se dereš njeno ime, pa nič. Potem pa zašepetaš "glej, kuža!" in se obrne hitro kot strela.
Rada papca, ponoči se zbuja od 5 do 15 krat :( , da se crkljava (se še dojiva). Res je pravi srček!

Zdaj sem se kar neki razpisala, vem ampak sem v ponedeljek začela s službo, pa stalno o njej razmišljam!

Lp vsem




Dadi -> Oktober 2003 (7.10.2004 15:05:18)

:bravo::bravo: znate ze ogromno...Mi pa tut se bomo.Gremo kar za vami.:)-




Teja N -> Oktober 2003 (7.10.2004 17:40:55)

Hojla!
Timotej se je rodil 19. oktobra lani. Meri 82 cm in tehta 12.700g. Hodi tako, da ga držim za eno rokico, sam zaenkrat naredi korak ali dva, več si ne upa.
Obožuje predale in omarice in sploh vse, kar loputa in se da ven metat stvari. :)-
Rad beži po vseh štirih, ko ga lovimo. Sam še ne je, pomaka pa žlico v krožnik in si meče hrano čez ramo. Ko ga hranim, ima on svojo žlico v roki in mi jo rine v usta.:)-
Zna ploskat, mahat, pokazat, kako je velik. Rad tudi rine različne predmete pred sabo po stanovanju (na primer pručko), zunaj pa potiska svoj voziček in hodi za njim.
Zbuja se tudi veliko, se pa še vedno dojiva.
Lp,
Teja:)




*maja -> Oktober 2003 (7.10.2004 19:53:01)

Madona vaši :duda: že veliko znajo.
Naš je sicer rojen 1. 11. (malo smo zamudili oktober :)-), in hgodi še ne, razen če ga seveda držimo za obe rokici, pa še to naredi samo tri ali štiri korake :( potem se pa kar na ritko usede in že leti po vseh štirih.
Sam tudi še ne je, pa zbirčen je tudi ZELOOOO :(. Ja ploskati znamo in pomahati tudi, pokazati za kakšnim avtomobilom.....

No pohvalim pa se lahko s tem da že približno 5 mesecev spimo celo noč (od pol osmih do sedmih) :bravo:. Dojiva pa se ne več že od osmega meseca, ker naš fante enostavno ni bil več za stvar:((.




L&F&B -> Oktober 2003 (8.10.2004 11:06:31)

Moj Oktorberček hodi sam že od sept., samo da sedaj to ni več hoja, ampak dirkanje. Maha, ploska, daje pa-pa, kaže na kužka, avto, muco, mamo, očija, babico in nase. Povedal pa je tudi že prvi stavek: Mama buba!
Govori veliko, čeblja v nekem svojem jeziku. Je nagajiv, vedno nasmejan, rad ima družbo in izredno živ in samostojen. Skratka, moj Sonči.
Pri hrani pa:grrr::grrr::grrr:! Izbirčen! Spi od 20-6 ure, vmes se včasih še zbuja do dvakrat na noč, podnevu pa spi kakšno urico po kosilu.

Lp:metulj:




Stran: [1]