|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 12:22:10   
BARBARA R.
Ojla!
Mi potrebujemo nasvet.Kristina se že od poroda med jokom krivi nazaj.Stalno smo poslušali češ da so to krčki,sedaj pri 4-rih mesecih sem to zopet omenila in so me poslali v posvetovalnico od tam pa na fizioterapijo.Če jaz prav razumem,ne znam prav rokovati z otrokom.Tako,da jo moram po novem pestovati čisto sključeto v takšni legi,kot je v lupinci.Mora biti cele dneve v lupinci in delati morava nekakšne vaje.Sedaj pa mene zanima kako naj te vaje delava,saj ko je otrok napet,je čisto trda.Takrat vaje odpadejo.Na fizioterapiji mi je zadevo kazala,ko je bila Kristina dobre volje,ko pa se je začel jok,sem jo kajhitro dobila v naročje.To pa je neka terapija.
SE MORDA TUDI VAŠI SONČKI KRIVIJO NAZAJ KADAR SO SLABE VOLJE? IMA MORDA KATERA DOMA TE VAJE NA DVD ALI VIDEO KASETI;TELOVADBA ZA DOJENČKE IN MAMICE!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:05:17   
TARA in MAJ
Na nevrofizioterapijo hodimo tudi mi vendar je fizoterapevt zelo prijazen in našpikec tam nič ne joka imamo pa isti problem kot ti delamo pa vaje redno tudi doma nimam pa nobenega DVD da bi ti poslala kakšne vaje delamo bi bilo pa težko opisati hodimo pa že od 3.mes. naprej sedaj pa je star 8mes.smo pa iz šk.loke ;) LEP DAN TARA

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:06:58   
BARBARA R.
Tara,pa kaj telovadba pomaga?

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:08:51   
kimi
Ne vem kako je s terapijami. Vendar pa vem, da jih imajo nedonošenčki pa to ni nič kaj takega. To je sicer dobro-naj bi bilo. Poznam otroka, ki ga je mati morala peljati na terapijo, ker se v spanju preveč strašil. Samo, da si šel mimo njega je trznil. Mislim, da bo minilo. Glavo pokonci;)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:11:25   
dory
Tudi nas je isti...danes sva zacela s terapijo...doma teh vaj ne mores izvajat, ker je vsak otrok specificen in potrebujes svoj pristop...pocakaj raje na terapijo,ker z napacnimi gibi lahko celo skodujes otroku...ni prijetna tale fizioterapija,ker se moras veliko nauciti tudi ti, otrocki pa se ponavadi z jokom branijo novih gibov...


Pocakaj na terapijo...tam ti bodo edino prav svetovali...

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:12:47   
dory
Na fizioterapijah ne prednjacijo nedonosencki...sama sem tudi mislila tako...pac pa je vsa poanta pri porodu, ce so kake tezave, ce je medenicna lega, ce dobi premalo kisika...

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:18:02   
TARA in MAJ
JA nam je kar pomagala čeprav res da doma ne delaš vedno tako kot ti rečejo se pa probamo čim bolj držat navodil bili smo celo poslani k razvojnemu nevrologu v LJ.vendar je rekel da narobe sicer ni nič vaje pa naj le delamo dobili pa smo celo podaljšan porodniški dopust. TARA

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 14:26:23   
Anonimen
Meni pa so v porodnišnici rekli, ko je vedno spal tako, da je imel glavo precej nazaj, da naj sicer pazim in naj ga popravljam, pa na hrbtni strani ni smel imeti ničesar zabasanega, ker to sproži refleks, da da glavo nazaj. Sicer pa so rekli, da če se to dogaja samo občasno, tudi npr. ko se joka, ni potrebna panika. Ker če bi bilo kaj narobe, bi glavo vseskozi držal nazaj. Ker pa je ne, pa da ima samo močnejši refleks, ki menda pri nekaterih ne popusti popolnoma, in naj samo pazim, da bo glava čimvečkrat v "normalnem položaju" - pri hranjenju in podobno. So še rekli, da bo verjetno tudi pozneje, ko bo za kakšno stvar trmal, imel glavo nazaj (če se bo zvijal v naročju ali metal od trme ali kaj podobnega). Tudi moja teta, ki je fizioterapevtka, je rekla, da to ni nič. S tem je bila stvar opravljena. Danes je moj fantek star dve leti in ni ne duha ne sluha o kakšni nagnjenosti glavice.

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   posvetovalnica,nevrofizioterapija,.......na p...
7.10.2004 17:25:24   
BARBARA R.
Hvala lepa punce za spodbude!
Ras zgleda,kot da nam ne sme biti lepo.Bomo videli kako se bodo stvari naprej dogajale.:)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!