|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj magični lonček
24.3.2007 20:26:32   
any2
Pozdravljene mamice!

Mene pa zanima kdaj ste začele uporabljati magične lončke z ustniki namesto stekleničk za pitje vode oz. čaja? Naša pupika je zdaj stara 6,5 meseca pa sem razmišljala da bi bilo dobro preiti na ta lonček da se čimprej odvadi stekleničke. Drugače pa je še dojena seveda poleg GH.

In kateri lonček priporočate? Smo nekaj poskušali že s Chiccotovim na katerem piše 4m+ pa gre tako težko potegnit tekočino, da sem še sama komaj potegnilauser posted image . Kako pa kaj na primer Aventov?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj magični lonček
24.3.2007 20:51:18   
Jančika_
Obema sem ga ponudila pri kakšnih treh mesecih - pvi ga je skapiral pri 15 mesecih, torej eno leto kasnejeuser posted image , drugi pa pri 6 mesecih in zdaj pri 8 mesecih pije že tudi iz kozarca in iz šortne steklenice.

Sprobali smo vse živo in po mojih izkušnjah se absolutno najboljše obnese NUKov ali Tommee Tippy (enak princip) - resnično ne poliva čisto nič. Torej naša dva pijeta eden iz Tomeeja, drugi pa iz NUKa, ker se Tommeeja ni več dobilo. Avent mi gre pa na jetra, ker v 50% pušča in seveda ravno takrat, ko se ne spomniš, da bi ga dala v vrečko in je vse mokro po torbici. Pa to, da ima taužent delov mu tudi ni v plus - omenjena dva sta sestavljena samo iz lončka in zgornjega dela z ustnikom.

(odgovor članu any2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj magični lonček
24.3.2007 20:55:26   
Anonimen
Nekje pri dobrih desetih mesecih, ko je postalo vroče in je bila žejna. Prej ga niti pogedat ni hotla user posted image . Znamka pa Avent.

(odgovor članu any2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj magični lonček
24.3.2007 21:08:30   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič
ko je postalo vroče in je bila žejna. Prej ga niti pogedat ni hotla

Ja, naš tavečji še zdaj ni ravno pivec, tako da sem tudi že razmišljala, da morda zato ni šljivil lončka.

Ojej, šele zdaj vidim, koliko napak sem naredila v prejšnjem postuuser posted image . Se pardoniram.


< Sporočilo je popravil Jančika -- 24.3.2007 21:09:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj magični lonček
24.3.2007 21:51:17   
Katrin
Mi ga nismo imeli nikoli. Pili smo iz navadnega kozarca user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu any2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj magični lonček
24.3.2007 22:01:33   
eya
Ponudila sem mu prvič že pri 7ih mesecih, pa ni znal potegnit-dali smo mu Aventovega. Pred kakim mesecem sem kupila Nuby-jevega, pa mu kar gre.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu any2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj magični lonček
24.3.2007 23:25:17   
Slončica
Me smo začele pri 4 mesecih,ker se doji in nikol ni pila iz flaške enostavno ne zna,pa sem ji kupila lonček Tommy tipple pa ni mogla potegnt ker gre ful težko,pol pa sem kupla v DM ju njihovo znamko Nuby ,gre pa super.Pa še to pije sam ko je res fullll žejna,drgač pa po žlički

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 10:07:07   
Anonimen
Okrog 4. meseca je začela pit iz magičnega lončka. Sicer imamo Aventovega, ampak ga močno odsvetujem. Niti ena stvar ni magična na njem, pušča pa kot za stavo.user posted image  Niti ne vem, zakaj nisem nikoli nabavila kakega drugega.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 10:38:35   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa Tupperware magični lonček?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 21:24:22   
Ivanča
Pri 6m sem ji dala Aventovega pa je kar dojela, čeprav šele zdaj pri 10m lepo sama pije iz njega, je pogruntala, da mora nagniti zadevo.  

Sem pa do sedaj mislila, da je z mano nekaj narobe, ker vedno ne zatisnem dovolj, da imam vse mokro po torbi...zdaj vidim, da Aventov puščauser posted image .............zelo hitro gremo v nabavo novegauser posted image



Aja, če lahko kar v tej temi: flaške ji nismo nikoli dali, zdaj pa se počasi odvajamo dojenja pa me zanima če daste zvečer mleko kar po tem lončku? Ne vem, se mi zdi flaška kar bolj...kaj pa vem....samo je brez veze da jo zdaj navajam na flašo, a ne?

< Sporočilo je popravil Ivanča -- 25.3.2007 21:26:40 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 22:13:13   
Bonnie_RR


IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Mi ga nismo imeli nikoli. Pili smo iz navadnega kozarca user posted image


Isto. Kupila sem mu ga sicer že nekje pri 4m (če se prav spomnim), ampak ni bil nikoli nekaj zainteresiran zanj. Se je raje igral z njim...

Nekje do 1 leta je pil po flaški, zdej pa (dober mesec kasneje) že zelo lepo pije iz kozarčka.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 22:14:44   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Ivanča 

Sem pa do sedaj mislila, da je z mano nekaj narobe, ker vedno ne zatisnem dovolj, da imam vse mokro po torbi...zdaj vidim, da Aventov puščauser posted image


Ja, men je tud.user posted image Novega pa nisem nabavljala, ker mu itak ni bil zanimiv...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Ivanča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 22:22:10   
Putka
Jaz pa vem, zakaj pravijo Aventovemu magični lonček. Ker smo imeli ene 4 komade, pa so neko obdobje prav vsi puščali, potem pa vsi naenkrat čudežno nehali.
Ko sem pometala stran stare silikonske dele in nabavila nove, pa je bilo vse ok. Mogoče so se od pranja v stroju skrčliuser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj magični lonček
25.3.2007 23:21:24   
Dajanax
Naša prinčipesa ima Chiccotovega 4+ od cca 4,5 mesecv dalje, stara bo pojutrišnjem 6 mesecev in ji gre kakšna dva tedna zelo dobro, tudi glavico nazaj nagne. Prej se je z njim samo igrala in brusila dlesni. Flaške nismo prakticirali skoraj nič, imam mlekca na pretek.

Je pa lonček super, nič ne pušča, razen če ga s silo pretresaš malo spušča kapljice.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj magični lonček
26.3.2007 0:38:46   
stuhica
kupl smo mu ga pri 5 mescih pa še zdaj pri skoraj 8 ne zna pit iz njega! je pa aventov pa sem že mislila da se motim da spušča pa sem tukaj zdaj zavrgla svojo zmoto in vidim da imam prav!

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj magični lonček
26.3.2007 8:30:08   
gaya



Dobila ga je za darilo pri 5,5 meseca in sem ji ga tud takoj ponudila. Ene dvakrat se je po glavi z njimuser posted image , zdaj pa ga že parkira v usta, no včasih tud na čelouser posted image . Bolj po naključju pa kaj tud popije iz njega. Stara pa je 6 mesecev.




_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?