Aventov sterilizator (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


la-na -> Aventov sterilizator (23.3.2007 11:24:17)

Mene pa zanima, če je treba stekleničke po sterilizaciji vzet ven in jih osušit, ali se jemlje eno po eno in vmes zapre sterilizator? Če se jemlje eno po eno, ali jo je treba do suhega obrisat ali se uporabi mokro? Sem izgubila navodila, pa ne vem, kako naj bi se to naredilo.




Mina1 -> RE: Aventov sterilizator (23.3.2007 11:26:31)

Če boš brisala s čim, ne bo več sterilna in tako.

Jaz sem po steriliziranju malo počakala, da niso bile več tako vroče, jih na glavo zložila v poseben nastavk, da so se odcedile, ali pa še take tople napolnila za kasneje.




ČebelicaMaja -> RE: Aventov sterilizator (23.3.2007 12:42:41)

Jaz sem jih kar notri pustila in jih po potrebi jemala ven- itak jo zmočiš, ko naliješ vodo notri...




hebeba -> RE: Aventov sterilizator (23.3.2007 16:57:45)

nisi napisala kakšen sterilizator imaš - tisti, ki gre v mikrovalno ali električnega.
Jaz imam električnega pa so navodila takšna, da ko je sterilizacija končana moraš počakati še 3min, da se ohladi potem pa jih vzameš ven.
Sicer pa jaz flaške kar po potrebi vzamem ven iz njega, saj so medtem od zunaj že posušene, odznotraj pa tako ne smeš brisati z ničemer ker potem ni več sterilno.




la-na -> RE: Aventov sterilizator (23.3.2007 17:27:23)

Imam tisti sterilizator, ki gre v mikrovalovko.




alja01 -> RE: Aventov sterilizator (24.3.2007 17:26:46)

Mi odtočimo vodo ven  iz posode in pustimo da se posušijo kr v posodi , nič ne brišemo.
Lp




Stran: [1]