|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje ste doma
6.10.2004 7:29:45   
Erdbeere
na vasi, blizu gizda, blizu kmetije, v miru....hrup pa delajo :duda: prov luštn nam je....aja v načrtu pa imamo svojo hiško, ker smo zaenkrat pri moževi stari mami v zgornjem štuku in na svojem ;)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   kje ste doma
6.10.2004 8:13:49   
Pandi
...na hribčku nad Cerkniškim jezerom, pod Slivnico ... v hiši samo naša družinca :love::love::love: ...dokaj novo in mlado ;) naselje

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   kje ste doma
6.10.2004 9:04:00   
MINEJA
Mi smo v zgornjem nadstropju hiše pri moževih starših. Živimo ločeno s svojim vhodom, vendar tudi to ni bilo dovolj za dober odnos z njimi, saj smo v postopku zidanja svoje hiške!
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   kje ste doma
6.10.2004 9:25:32   
anaj
Živimo pri moji babici in dedku. Predmestje Ljubljane. Okoli je zelo mirno in veliko prostora za igro, ko bo čas zanjo.:sloncek:

Anaj:):)

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   kje ste doma
6.10.2004 9:37:19   
Lenny
Zaenkrat smo še v bloku, v fazi aktivnega iskanja parcele, na kateri bo enkrat stala naša hiška!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   kje ste doma
6.10.2004 10:57:12   
Sarina
Slovenska Bistrica - mirna lokacija centra (do vsega imamo hvalabogu samo 200 m-vrtec, šola,trgovine, banke; da ne rabiš vedno avta)- sami trije v hiši stari 20 let, ki sta nam jo podarila moja starša - hvala mama in ata:)- (drugo leto jo začnemo obnavljat, tako da bo skor tako da bi gradili:)).LP,Klavdija

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   kje ste doma
6.10.2004 11:10:43   
Mojca20
V Ljubljani, v stolpnici - pritličje v 2 sobnem stanovanju, sami!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   kje ste doma
6.10.2004 12:05:57   
petra + zoja
Mi pa smo doma malo ven iz Maribora, (Brezje) sicer v svoji hiši, ki pa je ob glavni cesti " to nam sicer ne paše".
Urejeno imamo spodnji štok, zgornji pa pride na vrsto, ko bomo imeli pe enega :duda:!!!

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   kje ste doma
6.10.2004 12:21:36   
Pupica
Malo oddaljeni od centra, pa vendar le 3 minute peš hoje (do centra namreč), na robu gozda, tako da pozimi gledamo srnce pred hiško, razen kadar naša kužica ne izgubi živcev pa jih napodi.Hiška(upam da kmalu modre barve),skupaj z najboljšo staro mamo(njegovo).

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   kje ste doma
6.10.2004 13:41:11   
M&P
V hiški v vasici pod Stolom....:sloncek:

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   kje ste doma
6.10.2004 19:22:21   
Dadi
mtd tole je pa zanimiva debata.
No mi smo doma v mali vasici v hisi stari cca 100 let. Zraven delava novo hisico(zdej mozek ze okna not mece) Upam da se bomo kmalu preselili ker je tale stara hisa mal zoprna zaradi mraza.:(

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   kje ste doma
6.10.2004 21:14:33   
mehurčica
V centru mesta MB, v bloku, v 2,5 sobnem stanovanju. Podnajemniki. Nimam pojma, če bomo kdaj na svojem. V glavnem-lepo nam je in imamo se radi.9nebesa

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   kje ste doma
6.10.2004 22:21:03   
BARBARA R.
Predmestje v pritličju hiše mojih staršev,z mislimi že v svoji montažni hiši 10 km od tu.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!