flixotide (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simonalokar -> flixotide (21.3.2007 8:50:24)

živjo mamice
midva z malčkom ki ima 1 leto sva dobila fklixotide za preventovo ker sva imela 3 bronhitise pa me zanima ali ima tudi katera to zdravila in kakšni so stranski učinki.  kajti mene je ena mamica zelo ustrašila da se mu niso razvijala plučka.

prosim za nasvete




Felicity -> RE: flixotide (21.3.2007 9:37:01)

Saj ti piše v navodilih, ki so priložena zdravilu.

Mi smo tudi uporabljali flixotide, in P je rekla, da so stranski učinki zelo redki, in tisti ki so navedeni so bili pri testiranju v velikih količinah. 

Ko smo uporabljali pa je bila stara 15,5m.




Natti -> RE: flixotide (21.3.2007 11:09:27)

Moj sinko je imel od 11-ga meseca pa tja do 4-ih let non stop- ventulin in fliksotit. Imeli smo laringitice in to zelo pogosto na tri do štiri tedne. Pa je zdej star 8 let in ni nič narobe z njegovimi plučki. Je povprečno zelo zdrav.  Mislim, da je to zgolj izjem- tako kot za vsako zdravilo, otroci so pač različni.




karin412 -> RE: flixotide (21.3.2007 11:18:09)

Probaj s homeopatijo, jaz bi na tvojem mestu, mi zdravimo uroinfekt, kjer bi tudi morala jemati antibiotik pol leta ali več.




Sofi -> RE: flixotide (21.3.2007 11:28:15)

Tudi mi smo že uporabljali Flixotide in sicer dvakrat, pri 11 in pri 14 mesecih. Stranskih učinkov ni bilo, vsaj vemo ne zanje. Če bi pa zdravilo zaviralo razvoj pljučk, ga najbrž ne bi predpisovali tako pogosto, saj ga inhalira zelo veliko malčkov. Po moje so strahovi odveč, pa čimprej se pozdravite [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].

lp




Stran: [1]