|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Virus!!
4.10.2004 11:05:32   
M&P
Verjetno ste že slišale, da po Sloveniji razsaja virus bruhanja in driske:hudicek::hudicek::hudicek:. Med drugim smo ga tudi mi dobili in se nam vleče že en teden:(. Zanima me, če mogoče katera ve, koliko časa se to vleče? Ker jaz bom samo še znorela.:(( Ni in ni konca.Pa je en dan boljš, drugi dan spet isto....:hudicek: Noro!

Hvala vam!

lp,:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Virus!!
4.10.2004 11:15:35   
Janeja
Pri nas je bruhanje in driska trajalo samo en dan. Se pa lahko nalezeš nazaj, če spet prideš u stik z virusom:(
Vem pa da je grozno. Držim pesti :miska: da čim prej mine.

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Virus!!
4.10.2004 11:15:41   
Dadi
Mi imamo tale virus že kar 3 tedne. Mi sicer samo sračkamo:(, drugače se pa nič ne da naredit samo pazit je treba da malčki dost pijejo. Smo bili tudi v bolnici zaradi tega. Pa roke si je treba fajn umivat (midva imava tudi razkužilo) da se zadeva ne prenaša.

lep pozdravček pa uspešno čimprejšnje okrevanje:rozica:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Virus!!
4.10.2004 11:21:33   
Pupica
M&P
s katerga konca gorenjske pa ste?Zadjič je bilo rečeno, da je tut v bohinju prisoten tale virusek..:(

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Virus!!
4.10.2004 11:22:54   
M&P
Iz Žirovnice smo!

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Virus!!
4.10.2004 11:23:53   
M&P
Dadi, a ste bruhal tud?Kaj si ji dala za jest?Jest jo namreč ne dojim!

Hvala,lp, :rozica:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Virus!!
4.10.2004 11:32:37   
M&P
DAdi,kolk časa ste bili v bolnici? Kaj so ti rekli?

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Virus!!
4.10.2004 15:16:27   
MINEJA
Jz sem imela ta virus 3 dni, le da nisem bruhala. Full sem si umivala in nato še razkuževala roke, pa na srečo nobeden od mojih moških ni zbolel ...

Hura za nas ...
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Virus!!
4.10.2004 18:25:25   
Pupica
uf, blizu:(
Pa še jutri imamo zdravnika, upam da ne bo v čakalnici kaj fasala:(:(:(

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!