|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 17:29:34   
Duschi
Pozdravljeni!

Kupujemo stolček za hranjenje in me zanima katerega priporočate po lastnih izkušnjah, kje ste ga kupili in koliko je stal.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 17:34:36   
Lunc_a
http://ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=stol%E8ek+za+hranjenje&forumid=ALL&author=&timeframe=%253E&message=both&topicreply=both&timefilter=0&top=300&criteria=AND&submibutton=Potrdi&iskalnikTop=1

(odgovor članu Duschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 17:52:21   
Putka
Vsekakor se ne splača kupovat tistih z nakloni, ker otrok not ne bo spal ali se igral. Jaz imam enega od Brevi, je zadostil potrebam. Pa fino je, če se lahko razstavi, da se ga vsake toliko stušira.
Najbolj pa se obnese TripTrap, ker ga res lahko dolgo časa uporabljaš.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 18:32:19   
Strawberrie Cherrie
pozna katera stol slex????????

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 20:02:08   
Anonimen
Jaz. Od včeraj. Je v katalogu.

Mi imamo sedaj Prima pappo, sem se pa včeraj za ta slex ful zagrela in ga sedaj gremo gledat.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 21:07:39   
blak
Mah, jaz se ne strinjam, da je Trip Trap najboljši. Se mi zdi, da sta tista ograjica in naslon ful nizka. Pa user posted image drsi not, če nimaš podloženega.

Se pa strinjam, da so nakloni neuporabni.
Poglej, da user posted image komot daš not, saj moraš upoštevati, da boš v eni roki imela njega v rokah, z drugo pa vlekla mizico. Naš ima na sprednjih nogah  kolesa, kar je za  nas ful uporabno, saj ga nimamo fiksno na enem mestu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 21:22:07   
mojsoncek
london_paris - mi imamo Brevi-jevega Slex-a in je super!!! Ce te se kaj zanima, pa le vprasaj.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 21:39:00   
Anonimen
Mi imamo pa od chiccota pa sem tud ful zadovoljna z njim. Nakloni so mi pa prej prišli zelo prav, kadar se je noter zaigral in zaspal. Pa ker še ni tko lepo sedel je bil naklon mal spuščen. Cena pa mislim da je okrog bivših 30.000 sit.

LP

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 21:40:14   
Anonimen
Ikea Antilop.

(odgovor članu Duschi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri stolček za hranjenje?
15.3.2007 23:21:03   
yaris
Mi imamo stolček od Hauk-a in smo zadovoljni z njim.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 9:45:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Ikea Antilop.

Enako. Smo sprobali tudi trip trap in prima pappa, pa nam ni noben odgovarjal. Za trip trap je verjetno še prezgodaj, bo morala še zrast. Tale Ikein je pa zakon!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 10:28:02   
Duschi
sem velikokrat prebrala, da imajo stol od ikee antilop, ampak jaz ne vem kako sploh izgleda. Če katera lahko , bi prosila, da mi pošljete kakšno sliko od njega. meil: duska.nahtigal@gmail.com
pa še to:kakšne prednosti ima, koliko stane?
hvala
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 10:34:34   
kofetek2010
tako zgleda stolček:

user posted image

in tako mizica:
user posted image

vse skupaj stane nekaj manj kot 14€ http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/IkeamsSearch?query=antilop&storeId=8&langId=-21&catalogId=10103&searchType=product&pageNumber=-1&orderBy=score&category=%23%7EProducts user posted image

pri tavečjem smo mi imeli PrimaPapa, sedaj pa imamo tega iz Ikee, ki je ziljonkrat boljši user posted image





(odgovor članu Duschi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 11:14:16   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Ikea Antilop.

Enako. Smo sprobali tudi trip trap in prima pappa, pa nam ni noben odgovarjal. Za trip trap je verjetno še prezgodaj, bo morala še zrast. Tale Ikein je pa zakon!

Tudi mi ga imamo, tašča je sešila zanj lepo blazinico in smo Prima Pappo kar prodali- res je zakon!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 11:18:37   
Nika v službi
Se pridružujem. Antilop je zakon. Trpežen, mobilen, krasen za obrisat, smešno poceni, blazinica je pa skoraj nujna, ker je lahko pozimi malce mrzel (plastika pač).

Mi ga imamo že dolgo, stari smo 18 mesecev.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 11:24:52   
pearl
Mi pa imamo Haucka up,n down. Smo ga kupili v Arielu, ko je bil v akciji cca 100 EUR in smo z njim zelo zadovoljni. Naklona sedeža pa tudi mi ne uporabljamo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri stolček za hranjenje?
16.3.2007 21:17:50   
eya
Mi imamo trip trap stolček in nam je tudi fajn. Predvsem se mi zdi lažje čiščenje, pa otrok ga lahko dolgo časa uporablja, ker lahko spreminjaš sedišče.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri stolček za hranjenje?
17.3.2007 9:21:00   
zungi
Mi uporabljamo pa od chiccota in se strinjam z Barby84, da naklon včasih prav pride user posted image . Tudi naš se včasih kar v stolčku zaigra in ko je bil manjši je tudi zadremal. Pa še fajn oblazinjen je, zelo mehek in prijeten za sedet. Pa blazine lahko dol snameš in opereš.
Cena je pa tam nekje 30.000 bivših tolarčkov.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri stolček za hranjenje?
22.3.2007 18:47:23   
Strawberrie Cherrie
Evo, mi smo se tudi odločili za Slex-a. Raho, a v pikapolonici katalogu si ga videla user posted image

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kateri stolček za hranjenje?
22.3.2007 21:19:24   
katikati
veliko je bilo že napisanega na forumu o stolčkih.
Najbolj se splača trip trap ker je za najdlje. pa še fizioterapetvi in pediatri ga najbolj priporočajo.

No, mi smo se odločili da se bomo vrgli v stroške in smo kupili Prima pappa diner (zelo podoben je Chicco Polly), stane cca 160 EUR. Že pri 5,5 mesecih je lepo sedel v njemu.
Pa mi ni nič žal. Kolegica je rekla da so nakloni "nategavščina", da itak otrok ne zaspi v njem.

No, pa je naš zahteven sinko že večkrat prav lepo zaspal, sploh če sem ga še malo vozila sem in tja user posted image

Ker je pa "ta pravi" trip trap stol spet enih 150 eur, in ga imamo namen kupiti ko bo starejši, pa je treba pretehtati, ali si lahko oba res privoščimo?! Še dobro da ne naenkrat.

(odgovor članu Duschi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?