|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navijalci
13.3.2007 15:11:52   
pety78
Imam daljše lase, ki so zadnje čase prava katastrofa.user posted image user posted image user posted image Vedno sem bila kar zadovoljna s frizuro, vlažne lase sem si malo sfenala in zravnala s krtačo, pa sem imela 3 dni mir. Sedaj sem pa že čist obupana, ker konice zgledajo krepaste in suhe, skratka grdo štrlijo. Sem si že vse mogoče dala gor, pa nič ne pomaga. Verjetno jih bo treba pošteno porezat, ampak kratka frizura mi res ne sede. user posted image
Razmišljala sem, da bi za nekaj časa fen opustila in si lase navijala (2x na teden). Nekaj moram narediti z njimi zaradi službe. Prosim, če mi svetujete, kakšne navijalce naj si kupim in kje. Da ne bom imela problemov z montiranjem, ....user posted image



_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Navijalci
13.3.2007 16:31:10   
Anonimen
Da ne boš kot pudelj, si nabavi čim večje, res velike navijalke. Drugače pa z montiranjem ni problema z navijalkami - "ježki". Ne vem, kako se jim drugače reče, jaz jih pod tem imenom poznam.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Navijalci
13.3.2007 19:02:32   
filipinka
Jaz si tudi navijam z jezki, celo spim z njimi,user posted image  od zacetka me je ful bolelo, zdaj pa nic vec, se navadis!  Morajo pa biti za dolge lase res vecji oz. debelejsi! Pa navijaj jih po strani! Spiralasto!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Navijalci
13.3.2007 19:58:26   
pety78
Pa ježki kar sami od sebe gor stojijo, ali jih moraš pritrditi še s kakšnimi sponkami, bog ne daj z iglami? user posted image

_____________________________



(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Navijalci
13.3.2007 20:56:23   
Anonimen
Načeloma sami stojijo. Odvisno, kako dolge lase imaš. Če imaš prekratke, da bi sami stali, si še kakšne plastične "špangice" nabaviš, da si jih pritrdiš. Če so plastične, se naj ne bi poznalo na lasu, ker kovinske se rade poznajo. Ali pa si kakšno mrežasto kapico daš čez, da se ti ne podre. Tudi odvisno, ali misliš spat z njimi ali se podnevi navijat.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Navijalci
13.3.2007 21:02:21   
zverinca
jst navijam za ravne laseuser posted image  

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Navijalci
13.3.2007 21:06:47   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Ali pa si kakšno mrežasto kapico daš čez, da se ti ne podre.


user posted image

Se spomnim....v srednji šoli. Me je sestra enkrat tako navila, moj frišen fant pa se nenajavljen pojavi na vratih. Sramota! user posted image
user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Navijalci
13.3.2007 21:07:40   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

jst navijam za ravne laseuser posted image


Jaz tudi drugače, ampak moram malo opustiti fen. Sicer pa bo tudi kaka sprememba dobrodošla.user posted image

_____________________________



(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Navijalci
13.3.2007 21:10:45   
zverinca
ej navijalke (takšne in drugačne) glih tako matrajo lase, tako da najbolš da ostrižeš čim prej poškodovane konice, pa reč frizerju naj te ostriže tako, da ko se fenaš ne rabiš krtače (jest sem tako ostrižena, hval ati Braneuser posted image ) in pol nimaš problemov z uničenimi, ne matraš lase, pa rastejo v lepe, negovane dolge laske.... 

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Navijalci
13.3.2007 21:58:47   
Anonimen
jaz bi si porezala konice. Tudi navijalke namreč uničujejo lase. Še bolj kot fen in krtača. Kaj pa silikon, a si probala z njim?

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:01:35   
pety78
Kakšen silikon pa? user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:15:46   
Anonimen
Dobi se poseben silikon (preparat) za lase, ki ti špice navlaži in ti jih lepi skupaj (kaoda). jaz sem ga prej, ko sem imela podobne težavice kot ti, kupovala v Mullerju. Potem pa sem zamenjala frizerjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki me je najprej ful postrigel, sedaj imam pa lase kot nove.user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:18:54   
pety78
No, bod faca, pa mi povej ime, ali pa vsaj kako naj vprašam v Mullerju, da vsaj tam ne bom bučman izpadla, če sem že na forumu.user posted image
Porezala si jih bom tudi, samo ne bi rada preveč kratko.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:21:35   
Anonimen
Mislim, da je bilo nekaj od subrine, stara cena (2 leti nazaj) je bila nekje okoli 2800. Imena pa več ne vemuser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:26:28   
Anonimen
Men pa ta silikon ni nč pomagu.user posted image Pa sm mela od Subrine, od Klasa, od ne vem česa že vse.
No, sam kar se navijalk tiče, ti jih bojo ježki še najmanj poškodoval. Kovinski bi ti jih čist uničl, sploh če bi si jih sušila s fenom al pa haubo, ne na luftu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:31:22   
skokica01
Pety, najprej zamenjaj šampon. Predlagam ti Gliss Kur - najboljše šampon na svetu! Imajo tudi Gliss Kur maske za lase, ki so fenomenalne. Priporočam ti tudi Gliss kur Ekspress - taka dvojna tekočina, ki jo zmešaš in to si lahko posprejaš po mokrih ali suhih laseh (ni nič škodljivo, le nahrani lase). Jaz sem z vsemi njihovimi izdelki maksimalno zadovoljna!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Navijalci
13.3.2007 22:39:00   
Anonimen
Ej, skokica, hvala, da si me spomnila na gliss kur. Oni imajo še bolj super zadeve. Ja, Petiy, poslušaj skokico. Ena njihova maska je SUPER

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Navijalci
14.3.2007 8:05:46   
pety78
O, super, hvala vam! Bom upoštevala nasvete in šla v nabavo. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?