ninica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mtd -> ninica (1.10.2004 16:17:55)

oj,
sem brala, da je ena od vas kupila ninico za spat; kaj je to, jaz sem mislila, da je ninica vsaka stvar, s katero se mali crklja, preden sam zaspi.
Še ne vem, mi zaspimo z mojo roko na ličku:duda:
lp, anči




MINEJA -> ninica (1.10.2004 18:32:47)

Po mojem mnenju je ninicatudi neka stvar, ki jo otrok vzame za svojo, da z njo zaspi. Naš ima pleničko ...

:sloncek::sloncek::sloncek:




dory -> ninica (1.10.2004 18:38:15)

Nas se je tudi odlocil kar za plenicko..brez nje ne morem vec nikamor...si jo pa ko je zaspan tisci na obrazek...ma kako je luskan :)




ZARA -> ninica (1.10.2004 19:12:02)

Zara tud brez plenicke in cucka ne zaspi,ravn tako kot od teje si vlece plenicko cez obraz in postilja :)- da je noro...zjutraj ko pridem jo ma se kar cez obraz,hihi


papa:miska:




Sonka -> ninica (1.10.2004 20:48:19)

Tudi pri nas se isto dogaja s pleničko. Zvečer si jo zvleče nase, ponoči včasih stlači v usta in zjutraj je plenička popolnoma deformirana. Jaz ji sicer to pleničko dam pod glavico, za ninico pa ji dam manjšo pleničko oz. tetra krpico. Ji pa po novem z ust jemljem prstke in dajem dudo, ker sem spet brala, da je duda manj škodljiva.




LORELAJ -> ninica (1.10.2004 20:59:41)

A se ne bojite, da bi se vaši malčiki zadušili s plenico? To se je namreč zgodilo nekaj let nazaj v našem kraju, ko je umrl fantek - prav zaradi plenice - zadušitev!!
Jaz si moje pupike ne upam "navadit" na plenico in na nobeno drugo stvar razen dude, ker se bojim, da bi se kaj takega pripetilo.

lp, Lorelaj




BARBARA R. -> ninica (2.10.2004 9:42:05)

Jaz sem kupila ninico,ker se bojim da se mi z planičko zaduši.V Baby centru so jo poimenovali crkljivček,je pa plišasta krpica,ki ima na enem vogalu gumijasto zadevo za grizljanje in na sredini plišasto glavico medvedka.Ta ima v glavici luknjico,tako da se lahko uporablja tudi kot lutka.Kako jo bo sprejela še ne vem,ker se zadeva še suši.




Stran: [1]