Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


magnolija -> Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 0:10:41)

Ima katera nasvet, kako čim hitreje in temeljito odmašiti zamašen nosek, se mi zdi, da fiziološka nič ne pomaga???




andrejaz -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 0:13:33)

najprej veliko fiziološke, nato pa s pumpico Narhinel ven potegneš smrkelj.




magnolija -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 0:15:29)

ne morem mu je not vlit, ker ma tak zamašeno, da vse nazaj ven priteče, s pumpico potegnem tolk kaj je tak na poti ven.globje mu pa ne gre odmašit.Kdaj lahk dobi benil ali operil?




andrejaz -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 0:21:10)

Ne vem sicer kakšno pumpico imaš, ampak s pumpico narhinel sigurno ven spraviš vse smrklje

operil naj bi dajali otrokom šele po 1 letu, vendar jih v bolnici dobijo otroci tudi prej.




Splet.Ka -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 7:55:50)

Zaprita se v kopalnico. Zamaši vse odtoke in spusti vročo vodo. V sopari ostanita nekaj časa in nosek se bo vsaj toliko "odtajal", da se ga bo dalo malo očistit.

Lahko pa skuhaš kamelice, jih posoliš, potem pa se z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] sklonitanad lonec in to vdihavata. Učinek bo enak. Samo moraš pazit, da se ne poparita.

Jaz imam sicer tisto električno pumpico, je res super!




Natti -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 10:05:39)

Fizološka fino našpricaj- res velikooo in potem s pumpico ven. Mi tud včasih inhaliramo. Dam vodo na štedilnik, notr par kaplis Fitobalm in nad posodo cca 50 cm visoko skupak toiščiva glavice in takrat se nosek odmaši, Vendar ga fino drži, da ti ne rukne posodice in pride no nesreče. Pri majhnemu to gre, pri večjemu pa pod dežnik in inhalirat. Smešno, a za otroka zelo zabavno.




Baucka -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (9.3.2007 16:05:00)

Jaz imam tudi včasih tako zabasan nos, da niti pihnit ne morem.Če je tako zabasan nosek bo pomagala edino savna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].   Kamilice in sol zavri in inhalirajta. Jaz se vsedem z malo v naročju na stol, na tla pa dam pisker. Čez čas se bo kar vlilo iz noska. Potem pa fajn ven potegno s pumpico. Z narhimelom ali z električnim, ker z navadnim ne boš nič ven spravla. Pa probaj s kremo Baby luuf, dobi se v avstriji, so not eterična olja in fajn diši in odpre dihalne poti. Mislim, da tudi pri nas nekaj podobnega obstaja od Fitobalm in Bebival (mariborske lekarne) je tudi sedaj nekaj takšnega naredil, sem vidla reklamo.




Clody -> RE: Nujno-kako najhitreje očistiti nosek (10.3.2007 9:54:31)

Nabavi si ta velko fiziološko in mu jo špricaj kar z injekcijo!




Stran: [1]