zaspanček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mala -> zaspanček (30.9.2004 9:14:26)

moram pohvalit našega Adama da je dons podrl rekord v spanju saj je spal od šestih zvečer pa kar do polsedmih zjutraj:bravo::bravo:tko da je oči skor zamudu v službo in je mogu kar pohitet:sloncek::sloncek:
no vsi smo se fino naspal in upamo da bo še kdaj kakšna taka noč;););)

lp9nebesa




Erdbeere -> zaspanček (30.9.2004 9:14:58)

priden




mehurčica -> zaspanček (30.9.2004 9:21:05)

:bravo:ADAM!!! Še večkrat tako preseneti mamico!9nebesa

Jaz tud morem mojega Davida pohvalit, ker se je danes zbujal samo na 2 uri.:bravo::sloncek::bravo: Upam, da se bodo te dve uri podaljševali v 3, 4, 5...ur!

:miska:




malika -> zaspanček (30.9.2004 9:31:52)

Joj bravo:bravo::bravo::bravo:
.Nam se to še ni zgodilo. Mogoče pa se pozna, da gre luna dol, ker je naš to noč tudi spal po celi dve uri.
mehurčica, ali sta najina kaka dvojčka, ali so pač kozorogi taki?




mehurčica -> zaspanček (30.9.2004 10:13:51)

:)- Malika, te sta prej dvojčka. Ker je moja sestra kozorog pa je prespala noč odkar se je rodila.:)- Pa baje sploh ni jokala, ko je bila dojenček!:zmeden:




BARBARA R. -> zaspanček (30.9.2004 10:15:51)

To nič je bilo očitno nekaj v zraku.Pri nas je bilo spanje od 18-tih do 23-tih.Nato dojenje s tem,da sem jo jaz zbudila in zopet spanje do 05-tih.
:bravo: za naše otročke!




Pupica -> zaspanček (30.9.2004 10:49:14)

Ja očitno je res neki v zraku.:)-Jaz še zdej čakam, da se bo naša pupa:miska::duda: zbudila.
Jedle sva ob polnoči, pa ob petih, zdej pa še kr spi. Moj dragi razbija okol bajte, ona pa nič.Baby phone se oglaša z vsakmu ropotom, tko da jaz letam gledat če je :angel: že pokonc. Ona pa nič, mal pomiga z rokicam da me glih kap ne trof, pa naprej spi.9nebesa9nebesa






Anja167 -> zaspanček (30.9.2004 12:03:50)

Mi smo včeraj tudi spali od 18h so 21h, kar se še ni zgodilo, in potem brez običajnega večernega joka zaplavali v nočni spanec (kar se tudi še ni zgodilo). No, potem se je pa tudi obrnilo in smo se zbujali za jest na 2 uri. Ponavadi se zvečer jokamo in ponoči bolje spimo, na malo daljše roke, včasih celo 5, 6 ur v kosu. Je bila res narobe noč!




Stran: [1]