|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:20:02   
Anonimen
Evo mojega: raztrgana trenirka spodaj, ker je predolga in hodi po njej, pere se vsak mesec enkrat, ker se je ne sme, ker je najboljša od vsega kar ima user posted image  nove pa ne bi oblekel ni pod razno.

Druga stvar, ki mi gre blazno na živce: doma po stanovanju hodi zgoraj brez, v zgoraj opisani trenirki, brez majice torej in čez vse to kopalni plašč s kapuco. Pa to ne moreš verjet
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:22:02   
CUKRČEK
Moj je doma ponavadi v majici in trenirki...čez dan. Ko pa zvečer pride iz službe, si ponavadi sleče hlače in okoli paradira v gatah in majici. Ni ga čez komotuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:23:35   
kofetek2010
vsak dan svežo T-shirt in po možnosti svež spodnji del trenirke (zgleda, da sproti pozabi kje jo je pustil prejšnji dan user posted image  )


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:24:20   
Pajaca
trenirka in kakšna majca.....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:24:28   
total
Morem rečt,da je kr urejen,je pa vedno v kavbojkah,res sam za viken da na rit športne hlače al pa trenerko,drgač za delat se pa vedno preobleče v cote,ki jih ni škoda,ker ga takoj pošlihtam pa je...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:25:20   
corfu
Trenirka in kratka majica.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:25:25   
muška
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

Moj nosi ene športne hlače in preko majico s kratkimi rokavi. Nag oz. v gatah redko paradira po stanovanju, poleti pa obnezno samo kratke hlače in zgoraj brez.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:25:39   
Anonimen
zgleda, da sproti pozabi kje jo je pustil prejšnji dan


Fak, moj jo čisto vsak dan išče, kje je. Mater, kjer si jo pustil. Ampak res čisto vsak dan user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:26:21   
srki
V trenirki, taki, ki je že najbolj sprana, v kratki majici, čez polovar, zvečer pa se spravi v ene kratke hlače, ki se tudi po robu že cefrajo on kratka majica. Bolj so scefrane, boljše so user posted image .

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:26:28   
Felicity
Tudi moj je na začetku uveljavljal svojo voljo, češ bom v gatah okoli letal. Ma sem ga hitro prevzgojila.user posted image

Sedaj je v spodnjem delu trenerke in kakšni majici (Nike, Puma, Reebook, Adidas, Burton, ipd.).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:26:28   
nizozemka
fensi smensiuser posted image
ga uspesno prevzgajam na bolj komotuser posted image

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:33:59   
tažana
moj se je na začetku vsakič hotu v pižamo oblečtuser posted image . no pa sem dosegla da je pižama samo za ponočiuser posted image .
tako da ima kakšne fajn široke in mehke hlače zgoraj pa kakšno srajco za doma. (tele srajce mi gredo pošteno na živce - vedno in povsod srajceuser posted image ) no ja bolje kot pižamauser posted image

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:45:12   
Taula
Jeans (take ki niso več za ven), majico (vsak dan svežo, staro seveda ne nese v koš) in pulover. Nič posebnega. Poleti pa kratke hlače in majico.
Njegova navada je včasih bila da pride domov, da prati majico katero je imel za v službo, vzame novo majico...seveda najboljšo in najnovejšo.user posted image  Pa sem rekla naj zaboga vzame tiste majice, ki so kao za doma (sprane), da nej ne bo taki šmek ker je ta novih škoda za doma. Je trajalo, ma se je naučil.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 12:59:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

vsak dan svežo T-shirt in po možnosti svež spodnji del trenirke (zgleda, da sproti pozabi kje jo je pustil prejšnji dan user posted image  )




A imave istegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:06:45   
solatja
moj veliki dosežek prejšnjega tedna: vrgel je stran trenirko in en pulover (sicer lepo barvno usklajena), ki sta segala v čas, ko je končeval (pozor!!) OŠ (in ne SŠ)!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pulover je bil že čist znucan, trenirka 100 raztegnjena in še preden je stran zagnal, je nekaj težil o zgodovinski vrednosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   da bi že skor zarad tega mogu shranit. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa spet grozno zgleda - ma trenirko iz začetka SŠ, pa en pulover, ki ni več aktualen (na srečo je tale še kr prebavljiv!!) user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:07:45   
Naja31
ponavadi sleče hlače in okoli paradira v gatah in majici.


Pa sem mislila, da je moj edini.
Ne razumem v čem je fora. user posted image
Potem pa jamra, da ga zebe.
Ja, mene bi tudi, če bi samo v spodnjih hlačah okol skakala.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:12:26   
FLASK_A
Trenirka in kratka majca, čez pulover. Čist kul, sam nikol se pa ne preobleče takoj po službi, ampak gre prej jest. Pol mu je pa čudn, da kako mastnega fleka vn ne dobimuser posted image  

Zvečer je pa najhujši: gate, kratka majca, čez pa še topla debela pižama. Ko eskimuser posted image  Pol se pa še pokrije z najbolj vročim koutrom in čez to je obvezna prepognjena odeja, ki je drugač cela za zakonsko pojstlo. Si predstavljate it zraven tega žarišča spat?? Zgorim! (btw: deka je obvezna tut poletiuser posted image )

Mislim, ne bi verjela, če ga ne bi imela domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:13:40   
Anonimen
trenirki in majic, če ga začne zebst da gor še kako jopico od trenirke al pa pulover

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:16:38   
Maxica
Kratke hlače ima vedno, tudi pozimi, zgoraj pa T-shirt. Če ga zebe, kar pa je redko redko, obleče še športni pulover z dolgimi rokavi.
Ja, T-shirt pa tudi mi skoz iščemo.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:16:45   
soncece24
Moj ima pa vedno kratke hlače v havaji stilu (tudi bog ne daj, da operem user posted image ), kratke rokave in termo zokne user posted image kurjava pa na ful, ker ga zebe user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:41:54   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

vsak dan svežo T-shirt in po možnosti svež spodnji del trenirke (zgleda, da sproti pozabi kje jo je pustil prejšnji dan user posted image  )




A imave istegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pri nas je hujše - vsak dan sveža t majica, vsak dan sveža trenirka, potem pa gre na šport, se pa spreobleče user posted image - sveža t shirt, kratke hlače, ok spodnji del trenirke obdrži. Najhje je pa to, ko mu človek kaj kupi - bilokakšna majica ali pulover je, potem se pa spone in v čisto novi majice pelje psa ven, pa se igrata, da jo le ta strga user posted image Najslednjič ko se igrata s psom itak pozabi kam smo spravili tisto majico ali trenirko user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:45:08   
Jančika_
Ponavadi boljše kot jaz, ki sem v trenirki. Kavbojke, majica, pulover. Edino ful pretirava s plastmi - včasih ima tri puloverje, ker ga zebeuser posted image user posted image user posted image . Da ne govorim, kaj vse ima oblečeno za spanje - majico, debelo pižamo, včasih še pulover (jaaauser posted image ), kovter, pa še eno deko čez. In to pri teh res polarnih temperaturahuser posted image . Ob vsem tem pa mu je vroče v stopala in jih ima zunaj izpod dekeuser posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 13:47:02   
Slončica
Midva sma oba bol komot, lubi ma doma skoz kratke hlače in topless, pa v gatah tud paradira.Drgač pa ma najrajš za vn nes hlače mikico pa windstoper.Še dobr da ni prsran za oblačit,ker se tud jst boljš počutm športno oblečena.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 14:36:42   
tanikaa
Spodnji del trenirke (zgornjega si ne bi kupil pa če bi mu v kolena vrtal), pa kaka majčka zraven. In to je to. Ampak v trenirki pa ne bi šel v trgovino, raje umre. user posted image  Pa nima raztrganih trenirk, niti razvlečenih, tudi majce so tak kak predpisuje zakon. Samo ... tako oblečen v trgovino po liter mleka user posted image  Se ti meša ali kaj ?????

Ja, menjava pa trenirko dvakrat na teden. Izbire glih ni velike, ker se redko zgodi, da bi katera tovarna sešila tak kroj, ki bi mu bil všeč user posted image  Z njim iti v trgovino....babe, to je enako samomoru.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kakšni pa so MOŽAKARJI DOMA?
8.3.2007 14:45:21   
Kalamaki
Kavbojke ali žametke (pozimi), pa T shirt. Pa obvezno brez nogavic. Mene zebe, ko ga gledamuser posted image . Trenirke sploh nima.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?