|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 16:12:52   
krfjolca
Zanima me, kakšna je razlika med obema sedežema in katerega bolj priporočate. Hvala

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 18:17:35   
anajmad
Kolikor sem jst gledala,je med njima ta razlika,da tobi je bolj dodelan za takšne mičkene,priori pa za bolj "grande" velike. Pa seveda v ceni.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 18:55:11   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem se odločila za Tobija user posted image , vendar ga bom naročila iz Anglije (e-bay)-

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 19:37:01   
karin412
Mi imamo tobija, predvsem zato, ker ni treba štelat naramnic - samo potegneš in ko se pokaže zelena barva, je v redu. Enostavno. Pri prioriju tega nimaš, je vse ročno, zato razlika v ceni.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 19:51:18   
krfjolca
A se tudi Tobi da premaknit v polležeč položaj?

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 20:02:55   
petja
Tobi ima 5 naklonov, gre kar fejt v ležeči položaj, pa z lahkoto ga potegneš v ležeči položaj. Jaz imam tamalo za sovoznikovim sedežem in če mi zaspi med vožnjo, samo z eno roko sedež ven potegnem, mi ni treba ustavljati in komplicirati user posted image .

Pa zelo lepo notr sedi, ima dovolj prostora, dobro vidi ven (se mi zdi, da je višji kot nekateri drugi sedeži), način zapenjanja je pa sploh super. Za 2. avto imamo Britax Evolva, pa mi je ful slabši.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 21:29:59   
eya
Mi imamo tudi Tobija in nam je všeč. Res je enostaven za pripenjanje otroka, gre lepo v polležeč položaj...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 21:50:06   
beba76
Mi mamo tudi Tobija in mu grejo vse pohvale!!

Samo še zdaj nisem poštudirala, kje je ta indikator - zelena lučka, ki kaže, da je otrok v redu pripetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.3.2007 21:51:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
6.3.2007 21:51:31   
beba76
Aha, pa še v avto se da ful lepše pripet kot ostali sedeži, ker ga z avtopasom ful pritrdiš na sedež.user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.3.2007 23:47:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
7.3.2007 10:12:17   
krfjolca
Hvala za pomoč, smo se kar za Tobija odločili user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
7.3.2007 11:35:59   
petja
Ne boš razočarana!!!

Mogoče ti samo predlagam še, da se odločiš za material TopLine, ki je veliko bolj trpežen on "navadnega". Je pa razlika v ceni, ampak ne vem, kakšna user posted image . Najbolje, da pokličeš v BC.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
7.3.2007 14:08:13   
beba76
Našla indikator. Hvala! Samo je res ful skrit med nogicami pod tisto zaščito iz blaga.user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
7.3.2007 22:18:38   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Ne boš razočarana!!!

Mogoče ti samo predlagam še, da se odločiš za material TopLine, ki je veliko bolj trpežen on "navadnega". Je pa razlika v ceni, ampak ne vem, kakšna user posted image . Najbolje, da pokličeš v BC.


Ko smo mi kupovali, je bil s sedež s top line materialom za 10 tisoč dražji od navadnih.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
8.3.2007 11:31:40   
mily
Jst bi sam glede materjala še neki pripomnala. Men se zdi, da se splača dat mal več in kupit unga z boljšim blagom, ker navsezadnje bo ta sedež kr dolgo v uporabi in se bo itak na konc že začel vidno uničevat. Nam se je tle ob straneh, ko ima roke naslonjene, že kr fajn obrabu.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
8.3.2007 14:59:25   
zmajči25
Tobi je res "the best"!user posted image

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Maxi cosi tobi ali priori xp
8.3.2007 16:35:55   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: mily

Jst bi sam glede materjala še neki pripomnala. Men se zdi, da se splača dat mal več in kupit unga z boljšim blagom, ker navsezadnje bo ta sedež kr dolgo v uporabi in se bo itak na konc že začel vidno uničevat. Nam se je tle ob straneh, ko ima roke naslonjene, že kr fajn obrabu.


Jaz sem tudi mnenja, da je material TopLine vreden svojega denarja, sploh če nameravata imeti še kakšenag otroka in bo ta sedež tudi za njega.

Mi2 sva imela tudi lupinico TopLine in je še vedno kot nova, pa jo uporabljala že drugi dojenček. Prijateljice so pa imele navaden material in so vse dale reklamacijo na prevleko, dobile novo prevleko, pa se jim je tudi ta "znucala" user posted image . Katastrofa!

Naš drugi sedež je Britax Evolva, imamo ga 6 mesecev in je pri nogah že čisto znucan, tako da bom zdaj dala reklamacijo, sploh zato, ker je do 36 kg, do takrat bo pa raztrgan, če se bo tako nadaljevalo user posted image . Tobija TopLine pa imamo že 8 mesecev, pa je še vedno isti kot ob nakupu!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?