RE: Zasavčanke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 11:10:15)

IZVIRNO SPOROČILO: eros

Lunca pr blagovnici. Jz sem bla s tamalo na drugi strani, na avtobusni, smo ravnokar pile (je bla žeja pr tamali).


Tist pa pol ni čudn da nism vidla.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Če bi te vidla bi ti pomahala al pa te pozdravla.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




nemsis -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 11:19:59)

Lunca ni panike, sej se bomo ziher še kej vidle na cesti. No, zdej se morm pa iz sobe pobrat. Je tmala zaspala, jz grem pa mal knjigo brat (če bo sreča).




Bubamaraa -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 12:03:59)

IZVIRNO SPOROČILO: ta.nja

Romana a si bla na bowlingu u Zagorju? A je fajn zrihtano? Moram it enkrat mal pogledat.


Ja v Zagorju in je res ful dobr....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]...tko, da bomo še šli... sam če bo kej € viška....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], ker je res zelo drago za Zasavje....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Brina bowlali smo od 21.00-22.00...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]...




brina_3 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 12:29:27)

očitno smo se zgrešile[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] se bomo pa drugič videle ane?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Drugače je pa cena baje enaka kot v Celju in Ljubljani saj tako so rekli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Kako pa kaj Danaja?




Bubamaraa -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 12:35:16)

Brina kdaj si pa ti bila???? ker ko zdele razmišljam imam občutek, da sem te nekje videla...sam možn, da je vse sam v moji glavi....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Danaja je v Trbovljah pri babici in dedeku, tko, da zdele grem ponjo, ker jo že ful pogrešam.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




brina_3 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 13:03:06)

od 5ih naprej sem bila po Zagorju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Bla sem v  Saloonu, okrog 8ih smo šli pa v bowling.
Drugače pa tista poroka,ko je Biba rekla da jo gre spremlat z motorji je bila pa res nekaj posebnega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 16:40:25)

A je katera pisala LOTO ? Jz sm napisala dva lista upam da bom spet mela kej sreče.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Tko jz se grem kr [image]http://www.ani3.dk/smiles04/smiles4/76.gif[/image] da se mi pol ne bo treba. Itaq sm sama doma tko da mam čas in lepo v miru se zrihtat. Kumi čakam jutr popoldne da  pride [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/love.gif[/image] domov, ga že tuk pogrešam.[image]http://www.ani3.dk/smiles04/smiles4/34.gif[/image]. Jutr bo dobu daril upam, da mu bo všeč.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]

Kaj ste kej dons počele ?




LUNA06 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 18:28:45)

Naš Mark je star 5 mesecev in je usak dan bolj zahteven.Včasih si prou želim da bi šla mal u službo, on pa v vrtec.Sej vem, ko ga bo treba dat, bo pa hudo.
Drugač je pa lušno ni kej, res lepo je biti mama.

Evo ga naš miško...
[img]http://shrani.si/files/20070427611rqc.jpg[/img]

Se še kaj oglasim.Lepo se mejte!




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 18:35:44)

Eeeeee kuk je cartkan.

Jz tud že kumi čakam da se rodi najin Ažbe. Mam full rada [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]. Tuk jih rada mučkam, res se že veselim njegovega prihoda, upam da bo kmalu.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




LUNA06 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 18:36:47)

Brina_3 a ta motoristična poroka je bla učeri?Smo na cesti srečal eno tako poroko, pa so se mi ful zasmilil, ker je ravno deževalo.




LUNA06 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 18:54:45)

Lunca2 si vidla slikce?
Sej maš že kmal rok.Ja pa ime mi je tud ful ušeč.

A je tle pri vas ena pisala, da je delala ledene skutine kocke?Sem nekje vidla, pa sploh ne najdem...




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 18:59:44)

LUNA06 sem pogledala slike. Ful so lepe in tudi Mark je prou luškan. Si rodila v Ljubljani an?




LUNA06 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 19:07:05)

Ja v LJ, pa mi je zdej žou da nism šla u Trbovlje.Kr neki no, sploh jih ne briga al si tam prvič al ti je zadeva že poznana.Pred enim tednom ej tam rodila tud moja soseda in je čisto razočarana.Punčka ni hotla jest in ji niso nč dodatka hotl dat, je ful zgubla na teži, šele doma je prišla k sebi ko so ji nardil dodatek.
Kam greš pa ti rodit?




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 19:27:20)

Najprej sem mislila v Ljubljano ampak bom sedaj v Trbovljah je že dogovorjeno z babco. V Ljubljani se je moj zdravnik (onkolog) povezal z direktorico porodnišnice tako da nebi bil problem ampak mi je Trbovlje bližje.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Drgač pa baje tud v Trbovljah ne dajejo dodatkov. Tako sem slišala vem pa ne.




nemsis -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:29:12)

Lunca s katero babico si zmenjena? Glede dodatka ti lahko povem to, če ugotovijo, da otrok ne napreduje in rabi dodatek, potem ga dobiš. Samo moraš bit pa trmasta in vztrajna, da ti ga dajo. Takrat ko sem jaz rodila je bila v Trbovljah ena iz LJ, ki je rodila s carskim rezom. Pa je ves čas trdila, da se tamal ne naje. Potem pa  ga je mogla boga reva zadnji dan in zadnjo noč tehtat na vsake 3 ure. Smo imele tehtnico kr v sobi in to samo zato, ker eni sestri ni mogla dopovedati da mali dobi premalo. Medtem ko je moja babica ugotovila to takoj in ji je veselo prinesla flašo.
Nikakor pa ne dovolijo dude.




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:35:25)

Eros zmenjena sem z Martino. Ona je od samega začetka spremljala mojo bolezen, je bila z vsem na tekočem.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
Brez skrbi če bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] dobil premalo bom zelo vztrajna in trmasta da bo dobil dodatek, drugače pa bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/love.gif[/image] kej reku sestram ku je zdravstven tehnik in dela z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]  , da ne bojo rekle da si kej zmišlujem.




nemsis -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:40:54)

Lunca, Martina je super. Je bla tudi moja babica. Vendar se nisem nič menila, sem imela srečo, da je bila ravno ona tisti dan v službi. No, če bi pa dan prej rodila bi imela pa Jasmino. Tud zelo dobra.
In je kaj rekla, ko si jo prosila? Jaz razmišljam, če bomo imeli še kakšnega, da jo bom prosila, če bi bila še enkrat moja babica.




kapesanta -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:43:15)

Lunca - dej povej mi kako lahko pridem do tvoje knjige... Sem nekaj za nazaj brala in vidla da sta se menili z Romano - sem takrat zgleda spregledala da ste o njej govorili.
Roku se je zdele sfuzlalo - totalno je zaspan, pri miru pa ni niti 2 sekundi - ga zdele oči nos okrog in sploh ne more zaspat. Še moja ziza ni pomagala... sam da se to nebi prevečkrat ponovil....




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:44:49)

Eros veš mi se poznamo, no z očitam se dobro poznata in zadnjič so bli skup na poroki. Pol sm pa očita prosila, da jo pokliče in lepo prosim če bi lahko bila moja babca, pa je rekla da ni problema, drgač pa ne vem kako je,....
Pa ona tud mene pozna ampak jaz je ne.




kapesanta -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:48:04)

Jaz sem spoznala vse 4 babice in vse so se mi zdele super - Evo sem žal spoznala v materinski, ko sem bla not je bla pa na dopustu. Čisto vsi na oddelku so pomagali če smo prosile, nobeni ni blo hudo ponoči pridit in kaj povedat.




nemsis -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 20:51:12)

Ja to je pa res, da so vse ful ustrežljive. Jaz sem spoznala Jasmino, Martino, Marijano in pa seveda Šeškotovo. Res so dobre. Mene je Šeškotova tako lepo mirila, ko so mi tamalo pod nujno peljali v LJ (sem bla itak čist paf).




Miss Piggy -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 21:05:40)

Hellou moje drage Zasavke!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]

Ne moreš verjet, celo do računalnika sem pršla danes...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Moja dva sta v mižalah, pa sem se hit mal priklopla. Čakam na Greys anatomy[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Še katera gleda?




LUNA06 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 21:10:46)

Ena punčka zravn mene u porodnišnični sobi je cele dneve in noči jokala.Za mamico je blo to že tretjič, pa je dopovedovala sestram, da za vsakega do zdaj par dni na začetku ni mela mleka in da lepo prosi za dodatek.No potem ob petih zjutraj (ko je na silvestrovo prejokala celo noč) so se jo končno usmilili. Brez veze, lahko bi ji takoj dal, če je mamica vedla kaj je narobe.Sm pršla dam k zombi, k nism nč spala tri dni, ta mau pa spau k ubit, prou dolgčas mi je blo, sm prebrala use kar mi je pršlo pod roke.
Ja dudo so pa pustili, ni noben komentiru.
To je blo v LJ seveda.




lunca2 -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 21:11:26)

Sej vem da za vse babce pravjo da so uredu, jih pohvaljo ampak ko se glih poznamo in ve vse o meni. Mene je kr malce strah če bi prišlo do kakega zapleta ampak morm bit optimistična in ne smem tuhtat na to. Mam neke probleme s srcem.

Eros samo da je z malo zdej vse uredu. A še hodita kaj na preglede v Ljubljano na Pediatrično kliniko?
Elis tebe sem pa res pogrešala, ponavad več pišeš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




kapesanta -> RE: Zasavčanke (3.6.2007 21:11:47)

jaz ne gledam - je prepozno... 
Jaz sem po 3 tednih uspela priti na računalnik in pucam stare maile - ojeojej kaj se te robe nabere.... ponavadi namreč zaspim, ko uspavam Roka....




Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>