Tobogan (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Tina26 -> Tobogan (5.3.2007 14:47:00)

Naši punci bi na vrtu radi zgradili eno večje igralo - hišico , peskovik in tobogan, pa me zanima za tiste ki ste to že delali oz. kupili:
Kje nabaviti drčo (samo tobogan brez lestve) velikosti približno 3m v dolžino in 1,7m v višino pa kakih 50cm širine po ugodni ceni?
Nekaj sem že našla na netu ampak bi vseeno prosila za kakšen preizkušen namig...






CUKRČEK -> RE: Tobogan (5.3.2007 17:33:28)

vidim, da si iz Vrhnike. Potem najbrž veš, kje je Podolnica. In tam en privatnik dela tobogane. Tudi drčo lahko dobiš, samo je ful drag.
Najbolje bo, da malo čekiraš oglase in boš mogoče kaj pametnega našla. Mi smo 2 leti nazaj kupili en ful dobr tobogan za 25 jurčkov. nov je okol 100 jurčkov....pa je čist kot nov...samo oni niso vedeli koliko je nov. Tako se dobi res kaj fletnega. Nova igarla so pa skoraj povsod peklensko draga.




mojcab -> RE: Tobogan (5.3.2007 22:17:09)

Tobogan preverjeno lani julija najcenejši v Neckermanu, danes pa ne morem reči..mi smo ga tedaj tam kupil.




Ines. -> RE: Tobogan (7.3.2007 13:14:05)

Mi smo kupili drčo (plastična) v OBI-ju v Kranju lansko leto maja. Odšteli smo skoraj 20.000 SIT. Konec julija so bile pa cene znižane na 16.000 SIT. So imele pa rumene in modre drče.

Lp!




Tina26 -> RE: Tobogan (9.3.2007 11:19:30)

Hvala punce
Najcenejša drča še koga zanima je trenutno v OBIju in sicer za še ne starih 20.000sit (€ mi še ne grejo) dolga 2,6m, malo valovita - skratka glih za našo mulo...
Po les pa na žago pol pa akcija...






Stran: [1]