Nasmejani sonček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pika8 -> Nasmejani sonček (28.9.2004 22:53:21)

:((:)-:((Po pestri noči,potem ko se vstanim in hodim po hiši ko neki zombi,po možnosti bi rabla še "vžigalico",da bi mi oči ostale odprte,zagledam mojo pupo, ki se polni šus pogovarja s svojimi rokami in se ful smeji:).:)Takrat kar pozabim ,da sem zaspana. Uživam,ko jo gledam nasmejano do uh.Srce mi kar skače od veselja.9nebesaSeveda vzamem fotoaparat in jo slikam.Takih slik imam že 3 filme,ampak meni je vsaka unikat.Po takem jutru,kar pozabim,da nisem spočita.;)Glavno,da je moje dete O.K:sloncek::duda::sloncek:




mehurčica -> Nasmejani sonček (28.9.2004 23:20:01)

Pika jaz tudi!9nebesa Ga slišim, kako se pogovarja in ko ga grem gledat vsake tolko počne kako novo vragolijo. Sedaj se vstane ob posteljci in se blaženo smeji.:)-:)-9nebesa




Seven* -> Nasmejani sonček (28.9.2004 23:25:30)

Res je. Pol se pa nasmeji, pa vse pozabis. Pa ga polubckas po stopalcih, pa imas ful energije za cel dan. :bravo:




dory -> Nasmejani sonček (29.9.2004 7:34:59)

No tudi nasa danasnja noc je bila pestra..na dve uri jok in stok, pa se vmes...no zjutraj pa zaslisim cebljanje in vriskanje..sej nisem mogla verjet..zarad neprespanosti sem mislila, da se mi sanja...pa je bilo res in to jutro je mali tko dobre volje...upam da bo dan tudi tak :)

in ja, ko se ti smejckajo takoj pozabis na neprespane noci kajne? :)




* -> Nasmejani sonček (29.9.2004 8:14:09)

Jap...tak je to.
Mene princ vedno zbudi okoli 6.ure..sam kaj ko pa tako lepo zaspi v moji posteljici čez pol ure, da enostavno ne morem spati zraven njega, ker ga samo gledam. Popoln je..usteca, učke, vse..sicer je res podoben tatiju v celoti, pa vseeno je popolnnnnnn:love::love::love:.
In vsak dan se znova zaljubim vanj, vsak dan močneje in vsak dan bolj sem čist zmešana..heheheh!:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:




malika -> Nasmejani sonček (29.9.2004 9:33:40)

Ja res je! Lahko nori celo noč, ampak ko pogleda s tistimi nagajivimi očkami in se še nasmeje zraven je vse pozabljeno.




Anonimen -> Nasmejani sonček (29.9.2004 10:38:04)

A ne, kaj narava naredi z nami, mamicami? A ni to čudovito!




Pupica -> Nasmejani sonček (29.9.2004 20:02:27)

oj:)-

Tole z slikanjem mi je pa tako znano:)-:)-:)-:)-
Res so zlati teli nali :angel::duda::metulj::duda::miska::duda:




frutka_ -> Nasmejani sonček (29.9.2004 21:01:27)

Najprej nagajivi in zapeljivi nasmešek:), nato odpre usteca, si pomane očke in pest v usta...lakota...nato pa blažen nasmeh in pozdrav kuharju ter žvrgolenje in regljanje v postelji...sledi previjanje, morda krst z lulanjem in borba s pleničko9nebesa, čista oprava za sprehod in Dobro jutro novi dan...pa četudi ob 5-ih zjutraj...Ja, to so res sončki, četudi je zunaj dežek!!!




ZARA -> Nasmejani sonček (29.9.2004 21:27:29)

taki mali mulcki pa ns ze znajo obrnt... samo z nasmehom...ani to lepo...brez besed...




pika8 -> Nasmejani sonček (29.9.2004 21:39:57)

:love::duda::love: Taki mali ko so , pa že vejo kak se stvar streže.9nebesa




m0jc4 -> Nasmejani sonček (29.9.2004 22:11:48)

9nebesa
Danes je bil ata varuška in ko je mama prišla domov in ko jo je Eva zagledala, so se ji usta razlezla v nasmešek in očke so zasijale,....... Mamica se je kar razjokala od ganjenosti, potm pa jo polubčkala..... 9nebesa

Mojca




Stran: [1]