|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
23.9.2007 21:38:34   
birdy
Jenny Anny jst sem sicer že rodila pa vseeno. Kako ti gre zdaj zadnje dneve nosečnosti? Men je na koncu že ful moril. K pa zdej kak dan nč ne spimo si pa mislm kok mi je blo lušten. Kam si se pa odločla da greš rodit, če ni skrivnost?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
23.9.2007 22:16:25   
Jenny Anny
Jaz bom šla kar v LJ (kje si pa ti rodila), no v skrajnem primeru bom pa v NM, ker sem drugač z Dolenjske in če bom ravno takrat pri staršihuser posted image

Ja zdaj mam že počas dost vsega, in komaj čakam da bo, no kak teden bi še rada počakala že zarad otročka, kar naj bo še malo notuser posted image . Morijo pa me otečene noge in pa nočni obiski WCja, ampak sem se tud tega počas navadla, včasih grem na WC že tako, da zjutraj sploh ne vem, al sem bila ponoči na WCju, al ne. Drugače pa hvalabogu zaenkrat vse OK.user posted image

Kako pa se ve kaj počutite??

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
23.9.2007 22:43:41   
birdy
Čez kak teden ali dva naj pride ven, tako vama bo obema fino. Če čakaš čez rok je beden, pa sem jst samo 3 dni čez rok rodila. Sam so me že tri tedne prej spraševal če še nisem rodilauser posted image  Sem jih hotla vse pobituser posted image
Rodila sem v Ljubljani pa sem bila zelo razočarana. Sploh na odelku je bila katasrofa, sestre so bile ful neprijazne, mala je imela mal vročine, mi niso nič povedal, al pa razložil... Če naslednjič po nevem kakšnem čudnem naklučju pridem v Lj. P rodit zahtevam da me dajo na B odelek. Samo bom šla naslednjič verjetno v Kranj.
Zatekanje- poznam to, jst sem bla v še hujši vročini tok noseča kot ti, veš kako sem zatekala... Šlape številka 43 so mi bile ravno prav, pa mam drugače 38 številko noge. Ko pa rodiš gre pa vsa voda ven, men je šla v treh dneh vsa.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.9.2007 10:31:23   
mary_lou
evo jest sm iz vodic 24 let in upam da bo res kaksna pijacka padla

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.9.2007 11:26:10   
*tajda*
čau punce,jst sem iz kamnka in imam rok čez en teden in me že tud vse moti,predvsem križ me ful boli pa na wc-ju sem skos.Pa nerodna sm tko postala.Rodit grem pa  kranjuser posted image

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.9.2007 13:32:55   
Jenny Anny
Birdy, vidim, da je bila tvoja "mala" prava velikanka ob porodu, skoraj pet kil, to je pa kar veliko.

Kar se pa tiče porodnišnic, je pa kot zgleda povsod tako, da kakor naletiš. Eni imajo zelo pozitivne, drugi zelo negativne izkušnje, kaj hočemo, upajmo na najboljšeuser posted image

Mary_lou, če pohitim, greva lahko še skupaj kam na pijačo, v sredo bom spet doma v Domžalah, pa imam namen iti v Šk.Loko (če bom še v enem kosu), pa se lahko kje dobiva.

Tajda, ti si pa res že čist pri koncu, no če bo user posted image  zamujal, boš pristala pa pri oktobrkahuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.9.2007 14:24:38   
*tajda*
Jenny Anny imam občutek da bom oktoberka.sem si rekla,da če ga v sredo polna luna ven ne privabi bom sigurno čez rok rodilauser posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.9.2007 21:49:37   
birdy
Hmmm, a če se bosta z Mary lu dobile a lohk tud jst pridem?  Če bi bila mala seveda pridna, pa vreme če bi bil lep... Polno če-jev skratka.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.9.2007 11:06:48   
Jenny Anny
Jaz sem vsekakor za, pa še eno čist frišno štručko bom vidlauser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.9.2007 12:45:27   
mary_lou
joj seveda lahko prides z neli bomo pa tri babe ze poskrbele da bo pridna user posted image   jest pa komi komi cakam da bo februar da rodim ker mi ta nosecnost ne prizanasa najbolj mam obcutek da me bojo doletele vse tegobe nosecnosti, najbolj me mucijo glavoboli pa sem ze kr enkrat vzela lekadol k nisem vec zdrzala. pojavljajo se pa redno 3 krat na teden in me utrudijo bolj k vse drugo. sam g pravi da je to stalnica nosecnosti in da nej potrpim pa sej trpim samo vsak ma en prag bolecine in ko ne gre vec ne gre. sicer pa komi cakam da pride moj fantek baje da bo fantek

hehe   birdy ce bi jest mela puncko bi tudi bla nelly ampak baje da bo fantek tko da bo tai. si pa zelim samo enga otrocka

kako jenny anny a si se v enem kosu?


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.9.2007 13:04:34   
birdy
Bom čekirala, če se bosta zmenile. Pol pa če se bo dal pridem.user posted image
Glavoboli so tud mene pestil v nosečnosti, najhuj je bilo ko me je prav migrena zagrabila. Pri tem pa nič ne pomaga, no ja, meni je pomagalo, da sem se fajn zbruhala, pol je pa šlo.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.9.2007 17:43:36   
minka28
Pozdravljene
Jaz sem iz Mengša in sem v 25 t.Jaz pa tod okoli ne vidim
velikouser posted image in sem mislila da sem edina.Sem bila prav vesela.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.9.2007 12:00:49   
Jenny Anny
Pozdravljena minka28, nisi edina, fulll nas je, no veliko jih je tudi že rodilo:)

Za srečanje pa danes slabo kaže, jaz se opravičujem, ampak mi res ne bo zneslo. Celo noč nisem spala, pa sem zjutraj malo potegnila, zdaj je pa še nekaj vmes prišlo in imam nujne opravke (ni pot v Rimuser posted image user posted image ), tako da se res še enkrat opravičujem.
No smo pa vsekakor tukaj gor na zvezi user posted image

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.9.2007 12:37:19   
mary_lou
ni problema jenny sej dons je res slabo vreme pa ful je hladno je tko fajn bit notr na toplem user posted image sej ce ne prej se pa pol srecamo k bos ze v dveh kosih hehe  user posted image user posted image

minka 28 jest sm pa 21 teden- februarcica tko da sva cist blizu skupi bos mi lahko porocala kako je blo v rimu k mene na cajte ze tok panika grabi


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.9.2007 15:27:51   
Jenny Anny
Punce ne zaganjat panike zarad poroda, kaj naj šele jaz rečem potem, rok mam čez tri tedne, pa mi je ginekologinja rekla, da bo ziher prej, torej sem tik pred zdajci.
Ko me kje mal kaj pošpika že študiram, če je bil popadek in tud jaz delam PANIKO.

Torej ne še paničarit, za to boste imele še dovolj časa, februar je še dalečuser posted image

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
27.9.2007 12:15:37   
pot
Punce, jaz sem tudi iz Mengša, zato nič bat, da je katera edina nosečka v Mengšu. user posted image Danes sem točno v 36.tednu.
Sicer bi z veseljem šla z vami na klepet, ampak me te dni še čaka veliko letanja okrog, da uredim vse papirje za moj status naslednji mesec. Če pa se boste ravno tako zmenile, da tisti dan ne bom imela obveznosti, pa se vam pridružim.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
27.9.2007 13:10:12   
TANTRA
Tudi jaz sem Mengšanka, v 35 t, ampak moram počivati, ker sem bila zaradi težav več kot 3 tedne v porodnišnici...
Bi z veseljem prišla na srečanje pa ne bo nič...
Lepo  vse pozdravljam in čim manj težav na poti k dojenčku...

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
27.9.2007 13:58:59   
birdy
Hoj Pot, kako gre?
Zdej greš pa kmal v Rim a ne? Sej mogoče se pa prej še kej vidmo.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
27.9.2007 14:00:16   
Jenny Anny
Pot, kam greš žew ti rodit? Jaz grem v LJ, mogoče se srečava v porodnišniciuser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
27.9.2007 17:00:30   
pot
birdy, še slab mesec imam časa. se mi nič ne mudi. maš pa luštno pupo, sem si jo pogledala v tvojem albumu. user posted image kako ste kaj s spanjem pri vas doma?

Jenny Anny, bilo bi prav fajn, če bi bile obe naenkrat v porodnišnici, tudi jaz grem v Ljubljano. user posted image

TANTRA, bomo pa skupaj vozičkali, ti kar počivaj. Si pa en teden za mano. Jaz sem sedaj točno v 36. tednu.

Sicer se pa lahko dogovorimo kdaj tudi v Domžalah, ker bom zdaj mogla na Zavod na zaposlovanje še stvari it urejat in najbrž še CSD in bom večkrat v Domžalah. Za ponedeljek napovedujejo gnečo, tako, da takrat nevem kdaj bom končala...


(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
28.9.2007 9:48:54   
Jenny Anny
Pot mogoče se res srečava v porodnišniciuser posted image

Kam pa hodiš ginekologu?

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
28.9.2007 13:13:00   
soni
Tudi jaz sem iz Mengša, smo pa danes dopolnili 33. tednov, nosim dvojajčna dvojčka. user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
28.9.2007 13:52:47   
birdy
Pot, s spanjem smo kokr vzameš. Po eni strani kakih nočnih krčev zaenkrat (že trkam) še ni, po drugi strani se mi pa mala ponoči doji po istem ritmu kot podnevi. Kart pomeni, da se včasih dojimo ponoči na tri ure, včasih na eno uro, kokr pade. Celo noč mi je samo enkrat prespala.
Če bo katera kaj po Domžalah hodila naj kar pove, se lahko dobimo.
Drugač pa ne bit panične zarad poroda, vse bo vreduuser posted image  Samo to si govorte, sej ven more it, a ne? user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
28.9.2007 14:33:16   
Jenny Anny
Soni, dobrodošla med nami, a ti boš mela pa kar dva, sem mojmu povedala, pa je rekel, naj te vprašam za recept, kako se naredi 2 naenkratuser posted image user posted image , no verjetn se jih dela tako kot enega. Ali imate v sorodstvu že kaj dvojčkov??
No sigurno pa je to 2x veselje!!

Birdy, mi lahko še spimo ponoči (kolikor spimo), ti si pa že fertig s porodom. No saj če maš kaj časa drug teden, pa če bo lepo vreme, greva lahko na sprehod, saj sem jaz tud iz Domžal (pa seveda, če bom še v enem kosuuser posted image )

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
28.9.2007 18:55:03   
suzanamai
Pozdravljene user posted image . no tudi jaz sem iz Domžal in se vam rade volje pridružim pri debati.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?