|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
3.6.2007 19:29:37   
Jumpy
sonček5, ja je telovadba v ZD Kamnik. Mislim, da enkrat na 14 dni v petek dopoldan. Je plakat v čakalnici pred ginekologom. Ali pa kar pokliči v fizioterapijo. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
4.6.2007 8:08:05   
Anonimen
Zdravo,

za telovadbo ne vem kdaj je bom pa danes vprašala, ker imam ravno pregled (morfologija) pa ti javim, saj bi tudi jaz hodila. Se slišiva kasneje, ko se vrnem.


Lp

(odgovor članu sonček5)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
4.6.2007 10:01:02   
sonček5
Hvala anonimen. Jaz sicer še kakšen teden ne bom šla, ker sem namreč po AC, nato pa veselo na telovadbo, da si malo kosti pretegnem. Drugače pa je takšen dan danes da bi človek kar spal.
Lepo se imejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
4.6.2007 14:35:09   
Anonimen
Sonček5, telovadba v ZD Kamnik je samo še ta mesec in sicer vsak petek ob 11.00 uri. Nato se prične zopet septembra. Sporoči, kdaj imaš čas, da se dobiva na kavici, jaz lahko vsak dan razen jutri oz. po šesti zvečer do četrtka ne morem, ker imam ta teden materinsko šolo.


LP 

(odgovor članu sonček5)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
5.6.2007 10:52:37   
sonček5
Anonimen jaz imam čas vsako dopoldne, tja do enih . Tako da če si za se lahko dobiva, ti samo povej kdaj in kje. Drug teden v petek pa bom šla na telovadbo, ker drugače bom resnično olesenela.
Pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
5.6.2007 14:28:21   
birdy
Hoj.
Pot, a ti je uspelo pridt na telovadbo? Meni ni. Sem bila danes že drugič v materinski šoli v Lj. Vodi ena ful fajn sestra. Jaz sem se prov nasmejala, moj fant pa tudi.
Tiste, ki hodite v Otelo, koliko je za plačat?
papa

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sonček5)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
5.6.2007 15:50:09   
Anonimen
Zdravo sonček5, če ti odgovarja se lahko dobiva jutri ob 10.00 na kamniški obvoznici lahko v Caffe Krokodil.


Sporoči, če ti je prav.


LP

(odgovor članu sonček5)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
5.6.2007 20:53:32   
sonček5
Anonimen
Velja torej jutri ob 10,00 v krokodilčku. Kako te bom pa spoznala. Jaz bom v temno modrem flisu in rdečih hlačah.
Pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
5.6.2007 21:31:27   
Jenny Anny
Birdy, v Otelu je 10 obiskov 47€, 12 pa 52€, lahko pa si plačaš tud vsak obisk posebej, sam potem je dražje.

No jaz sem bila zdaj že en parkrat in je OK.
Je pa ob ponedeljkih ob 19.30 in ob četrtkih ob 20.30

(odgovor članu sonček5)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
6.6.2007 7:25:52   
Anonimen
Sonček5, se vidiva. Spoznala me boš po rjavo-belo črtasti majci.


LP

(odgovor članu sonček5)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
7.6.2007 12:15:31   
sonček5
Anonimen
Prav fino je bilo poklepetat s teboj in upam da se še dobiva. To velja tudi za ostale, ki so v bližini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
12.6.2007 15:28:52   
*tajda*
Jst vas bom pa vprašala kar je čist ven it teme, ampak me vseeno zanima.user posted image Kje nameravate roditi? Ali boste šle vse v ljubljano,postojno,kranj...? Jst se še odločam kam bi šla.user posted image

(odgovor članu sonček5)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
12.6.2007 17:01:08   
Jumpy
Hoj tajda!

Jaz grem (že spet) v Ljubljano.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
12.6.2007 21:34:34   
birdy
Hoj Tajda. Jaz grem tud v Ljubljano. Je najbližje, pa če je karkoli narobe te ne rabijo premeščat iz npr. Postojne v Ljubljano. Pa menda je kar v redu, vsaj sestre na oddelku E so face.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
15.6.2007 8:46:13   
sasa7
Pozdravljene!

Sicer se vam pridružujem malo pozno, pa vendar upam da me sprejmete medse.

Sem 27-letna bodoča mamica iz Trzina, PDP imam 04.07. 2007
Roditi bom šla verjetno v Postojno.

Sem pa tudi za kakšen klepet ob kavici.


LP

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
15.6.2007 14:58:54   
mary_lou
cao srecke nosecke

tud jest sm iz okolice mengsa stara pa sm 23 let tko da ce bo ksna pijacka padla sporocte


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.6.2007 13:17:40   
pot
Lep pozdrav vsem Mengšankam in okoličankam. user posted image

birdy
, uspelo mi je priti na telovadbo. Še prej sem prišla, ker je pri zobozdravniku šlo vse gladko skozi z zelo majhno zamudo. Potem sem pa uspela ujeti še en avtobus prej, kot sem mislila. Mene je pa skrbelo, da ne bom zamudila. user posted image No, vse je bilo odvisno od gneče in zamude pri zobozdravniku, pa se je vse dobro izšlo.

tajda, jaz bom šla najbrž v Lj rodit. Je blizu, moj me bo lahko prišel obiskat... Bom pač brez EA rodila. user posted image

Se bo res treba dogovoriti za kakšno hladno pijačko, punce. Kdaj pa lahko ve pridete in kje bi pa želele?


Ker na drugih temah nisem dobila odgovora, imam pa še eno vprašanje za vse, ki ste hodile v šolo za starše v Domžale: ali je MŠ samo za njihove pacienkte (ZD Domžale) ali za kogarkoli? Sestra pri G mi je namignila, da je mogoče samo za njihove pacientke. Sem probala poklicat, pa se nihče ne javi na številki, ki so mi jo dali na recepciji.
Če katero zanima se začne 11.7.2007 ob 4ih popoldne. Nevem pa ali se je treba kaj najaviti prej ali lahko samo pridemo.

Lepo se imejte in božajte svoje trebuščke, tiste, ki ste pa že mamice, pa lepo crkljajte svoje user posted image .

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
24.6.2007 21:00:15   
birdy
Ahoj,
jst se pa loh pohvalim, da sem bila letos še zadnjič na morju. Sicer samo vikend, pa vseenouser posted image  Samo je folk mal čudn gledu, verjetn zato ker zgledam k da bom vsak cajt rodilauser posted image
Pot, tebi je znesel, meni pa ne. Glede materinske pa mislim da lahko tud nenjihovi hodijo v šolo. Tud najavljat se ti ni treba. Najbolje je da pokličeš na informacije pa zahtevaš enega G ki dela tisti moment in vprašaš sestro. Tako sem jaz naredla.
Sem pa tud jaz za pijačko. Čas mam vedno, tako da predlogi prosimuser posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.6.2007 12:43:11   
sevenka
IZVIRNO SPOROČILO: pot

Ker na drugih temah nisem dobila odgovora, imam pa še eno vprašanje za vse, ki ste hodile v šolo za starše v Domžale: ali je MŠ samo za njihove pacienkte (ZD Domžale) ali za kogarkoli? Sestra pri G mi je namignila, da je mogoče samo za njihove pacientke. Sem probala poklicat, pa se nihče ne javi na številki, ki so mi jo dali na recepciji.
Če katero zanima se začne 11.7.2007 ob 4ih popoldne. Nevem pa ali se je treba kaj najaviti prej ali lahko samo pridemo.



Tudi jaz grem na MŠ 11.7. v ZD Domžale. Ni potrebno, da si pacientka ZD. Se mi zdi, da se tudi prijaviti ni potrebno prej. Tam se dobimo in gremo skupaj naprej.
Ali katera ve kako je s telovadbo za nosečnice v ZD Domžalah?

Lep praznični dan!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
25.6.2007 22:09:19   
***pika***
Kolikor vem, se ni treba prijaviti za materinsko šolo v Domžalah - samo prideš in to je to (vsaj lani je bilo tako) in nihče ni spraševal od kod smo.



< Sporočilo je popravil ***pika*** -- 25.6.2007 22:10:16 >

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.6.2007 11:58:19   
inja2
Ojla

Tudi jaz grem v MŠ 11.7. v Domžale. Sem danes klicala in so rekli, da se ni potrebno nič prijaviti začne se ob 16, je pa tudi za tiste ki nimajo pri njih G.


lp, inja

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.6.2007 13:25:40   
pot
O, hvala vam za odgovore punce. user posted image Potem se vidimo 11. julija v MŠ, če ne že kaj prej. user posted image
Ali bodo vaši user posted image tudi z vami? Moj bo. Tako, da dva suhca na kupu. user posted image No, saj zdaj trebušček že dobiva obliko.

sevenka, telovadbe v ZD Domžale do nadaljnega ni. Spet se bo začela septembra ali oktobra. Je pa v Otelu, cene so že zgoraj napisale punce. Tam se lahko pozanimaš kdaj poteka telovadba (mislim, da je tudi to že nekje omenjeno na teh straneh) in kateri termini tam odpadejo zaradi praznikov ali dopusta, načeloma, pa mislim, da bo skozi, do septembra tam. Imajo pa tudi spletno stran.


(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
26.6.2007 15:26:00   
tinula
Živjo, mene pa zanima, a to 11. julija je materinska šola za zgodnjo nosečnost ali kasnejšo nosečnost? Mislim, da mi je G rekla, da je za zgodnjo nosečnost 9. 7., samo zdaj pa nisem več sigurna.. A katera od vas kaj več ve?
Hvala!!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
27.6.2007 11:16:52   
pot
11.7.  je šola za kasnejšo nosečnost.

(odgovor članu tinula)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nosečke iz Mengša in okolice
23.9.2007 20:55:13   
Jenny Anny
Kje ste vse  srečke nosečke iz Mengša in okolice?? Sem sklenila, da malo osvežim to temo, seveda, če se tudi vam da čvekat.

No mi še čakamo, še tri tedne, potem pa menda pride user posted image user posted image

Po eni strani že komaj čakam, po drugi strani me je pa malo strah.

Kako se počutite kaj ve??

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?