|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 9:18:38   
malika
Ok jaz sem že navajena :( , da se moj zbuja že 8 mesecev na 2 uri,ampak vedno pogosteje opažam, da je vedno več takih. Pa :duda: od mehurčice, pa :duda: od Ezi pa še bi se našlo.
Da ni moj Vito kje prenesel kake okužbe zbujanja preko neta:zmeden:8) :)-.

Z upanjem, da bo ta noč boljša! :hudicek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 9:22:00   
MINEJA
Naš mali se je zbujal na 2-4 ure do 4. meseca, sedaj pa že prespi noč. No seveda vmes mu pade dudica in jo je potrebno dati nazaj v usta, ampak spi od 21.-7. ure.
Tudi tebi želim, da bi čimprej prespala noč ... Saj bo ...

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 9:23:13   
Anonimen
:)-OJ Malika jaz sem pri mojih treh čakala dve leti in več da smo spali po človeško celo noč..... potrpljenje:((:((:((:((:((:((Bo trba ustanovit društvo zombijev naš Timi nas že drugo noč drži budne........:((:((:((

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 9:24:12   
Seven*
Malika, se malo pa bo tudi Jakob padel v ta rang. :( V prvi rundi sicer spi cca 3 ure, se pa potem zbuja na 2 uri. Najhujse je, da sploh vec ne vem kolikokrat se zbudi in kolikokrat ga dojim, samo iz dneva v dan je bolj debel. :))) Mam obcutek, da mu celo noc zizo tiscim. ;)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 9:35:09   
*
Nejca je nekdo našuntal..cel mesec že isto..kilaža gre gor, sam še bolj cm v višino..ajajajjjj:zmeden:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 9:42:38   
Jančika_
Vasja tudi spi prvo rundo od sedmih do polnoči, a kaj ko se meni takrat še da it spat. Pol pa na dve uri, če je sreča, na tri. Na bedrescih ma take mišelinke:)-. Pa še cel dopoldan bi jedel. Je nekje slišal, da je zajtrk napomembnejši obrok!:)-:)-:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 10:08:40   
SILVA
Jaz pa moram Matijo pohvalit,da zdaj dva dni spi od 21h pa do 7h zjutraj brez zbujanja:bravo::bravo::bravo:.
Upam,da bo tako tudi naprej.
lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 10:12:28   
beti 1
ja naš :duda: tud če je sreča spi od osme do polnoči, potem pa na dve do tri ure jok. Ampak podojim ga pa samo enkrat. Drugače mu dam dudico ali pa flaško z vodo, pa kar gre.
Pa na kilcah in cm mu tud nič ne manjka.
lp
beti

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 10:14:18   
mehurčica
Jah, meni ni več nič jasno.:( Se tolažim s tem zobkom, ki bo zdaj-zdaj pokukal ven, ker je res že čisto pri koncu.
Naša današnja noč je potekala takole:
-ob 20h spat
-22:30 duda
-23:45 dojenje
-tu vmes se ne spomnim, če se je kaj zbudil
-2:15 dojenje
-3:15 dojenje in jamranje, vstajanje ob posteljici, posedanje, jokanje......tolaženje, flaška čaja, atijevo tolaženje, duda, božanje, šuškanje...itd.
-5:00 končno zaspal
-6:00 dojenje
-7:00 dojenje
-7:45 budnica

In sedaj končno spi dopoldanski spanec.:) Bi lahko šla jaz tud malo spat, ampak kaj ko jaz ne zaspim tako hitro kot on. Pol pa končno zaspim in se že zbudi.:((

Tudi jaz upam, da bo naslednja noč boljša. In še naslednja, in naslednja...itd.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 10:17:17   
Seven*
Joj. Tole je pa res hudo. Samo se mi mocno zdi, da je od 4.00 naprej pri nas podobno.. :(


(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 10:24:33   
malika
pri nas je podobno od 10 zvečer:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 11:08:26   
Janja78
Joj,:((mehurčica tolaži se s tem da obstaja še ena mamica ki preživlja takšne noči že osem mesec.
Zgodilo se je pa tudi že da se je prebujal na 15 min celo noč.:((:(:((
Čisto sem že zmozgana:zmeden:.
Pa bo že se tolažim s tem, ko vidim da hitro raste in je vsaki dan bliže dnevu ko bo spal bolj dolgo (upam):)-
lp:angel:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 12:05:03   
Ezi
Ja, Malika ... veš, jest se dostkrat spomnim nate in na druge mamice, ki prav tako vstajajo sredi noči, bolj pogosto ko druge vstajajo, lažje je meni ... grozna sem, a ne?
Ampak tako mi je lažje in si mislim, da tako pač mora biti, za nekaj je že dobro to ... bo že še prišel čas, ko nas bodo imeli naši lubčki zadosti;)

... Mehurčica ... dobro poznan scenarij ... :(


LP, Ezi:racka:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 12:07:11   
BARBARA R.
Saj niste resne, pa kako preživite?

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 12:48:45   
ESA
Tudi pri nas je bila danes luda noč. Od 8-ih do 11-ih je spal, potem se je pa kar naprej zbujal do 3 zjutraj. Takrat pa sem imela vsega dovolj in sem šla v dnevno sobo likat. Takrat je pa zaspal in je spal do 5-ih, takrat sem namreč nehala likat. Zgleda da me sliši ali voha, da sem v sobi in takrat ni mira. Če bi imela kakšno prazno sobo, bi ga dala tja spat, kajti ko je sam v sobi spi.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 12:57:50   
Jančika_
Nekaj bo na tem spanju v isti sobi. Prijateljičin Maks ga je sračkal cele noči, dokler mu niso končno zrihtali svoje sobice. Pol je bil pa čudežno mir. Ampak žal ne za dolgo (zobki itd).

Mi tudi nimamo posebej otroške sobe. Pač premajhno stanovanje. Se bova pa z možem prej ko slej selila v dnevno. Potem bomo pa videli, če bo kaj drugače. Ker naš se tudi zbuja šele potem, ko pridem jaz spat.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 12:59:27   
dory
Nas mulo ob 19 dol pade, pol se okrog enajstih zbudi in tako naprej na 2-3ure...pa sem bla ze ful vesela, ker mi je takoj ko sva uvedla gosto hrano po celo noc prespal :)..zdej imamo pa spet veselo, predvsem pa zaspano :)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 13:00:28   
Katjuša & Daša
Drage moje pri nas je isto.

KAJ PA POLNA LUNA????

KATKA

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 13:42:04   
Nea
Tudi pri nas ni nič boljše. Dve noči nazaj je prespala od 21-6h in sva se z očijem uspela
Sinoči pa spet vse po starem: najprej ob 23h, potem ob 00:30, potem ob 4h in na koncu ko ostane v najini postelji spi do 7-8h. :zmeden:

Ah ja... se bo boljše
9nebesa

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 13:45:43   
Nea
Da me ne bi napačno razumele:
sva se z očijem uspela naspati :):):)

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 19:27:48   
Mimi*
No,da van še jaz sporočim,da tudi moja 5 in pol mesečna punči nikakor ne spi skupaj več kot tri ure:(

Do pred kakšnim mesecem je prvo rundo še potegnila do dveh,treh,štirih(redko) zjutraj,sedaj pa komaj do polnoči!
Potem pa na dve uri al pa kdaj na tri.Hudo!

Je pa samo dojena in komaj čakam,da se začne gosta hrana in upam,da bo pol boljš:zmeden:

Čim manj zbujanja vam želim.....

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 21:20:48   
petrapz
Tudi jaz mam na sumu luno, ker je takrat bujenje beri dojenje še pogosteje kot na 3 ure.
Upam, da ga bo nocojšnja luna uspavala in bo noč mirnejša.
Lep pozdrav Petra

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kja je z našimi derački?
28.9.2004 22:25:50   
pika8
:((Takih noči kot jih ima Mehurčica,pa jaz še vseeno nimam,kljub temu, da še ne spi kot je treba.Kdaj pa si potem nabereš energijo?Povej recept:bravo::bravo:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kja je z našimi derački?
29.9.2004 8:31:31   
mehurčica
Pika8, tako kot si napisala zgoraj v svoji temi.:bravo: Zjutraj je vse pozabljeno, tudi neprespana noč. Pač energija more bit, ker me malecki potrebuje. Zdaj še hodim na aerobiko 3x na teden.:)-
Je pa res, da pogrešam prespane noči, ker sem bila vedno prava zaspanka. Sem si med nosečnostjo privoščila-ponavadi sem spala do 11h.9nebesa

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kja je z našimi derački?
29.9.2004 9:42:49   
malika
Kako preživimo?
Saj v bistvu ne vem, ampak gre-mora!Moj mali je danes spal do 1 zjutraj po dve uri, potem pa se je zbujal do jutra vsake pol ure.In zdaj namesto da bi spal spet nori.Ne vem od kod jemlje jaz pa hodim naokoli čisto omotična. Ah saj bo bolje, vsaj pravijo tako.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj ste rodile?
Sadrika

Kdaj ste prvič rodile?

v 37.tednu (13%)

v 38.tednu (13%)

v 39.tednu (15%)

v 40.tednu (20%)

v 41.tednu (25%)

v 42.tednu (14%)


Število vseh glasov: 543

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!