|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapa in ostale naglavne tegobe
27.9.2004 19:58:30   
tina
Prosim za pomoč in nasvet!! :zmeden:

Naš Aljaž (prihodnji teden bo star 3 mesece) nikakor ne mara kape. Ko mu jo hočen nadeti, začne histerično jokati in tudi pomiri se ne takoj, ko mu jo snemem. Zdaj ko bo hladneje je kapa nujna. Poskusila sem s tako brez vrvic za zavezat, pa ni nič bolje. Kakšen nasvet?:ups:

Se nam pa tudi dogaja, da se zadnje čase zelo plaši. Ko še ne spi popolnoma trdno, se zbudi v joku in včasih ga zelo težko pomiriti. Včasih tako histerično zajoka tudi med hranjenjem, kot da bi se česa ustrašil. Ali ima kdo podobne izkušnje.

LP Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kapa in ostale naglavne tegobe
27.9.2004 20:06:35   
*
Mojmu je tudi kapa sumljiva, sam se hitro sprijazni...se mora!!!9nebesa

(odgovor članu tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kapa in ostale naglavne tegobe
27.9.2004 20:17:09   
Seven*
Kupi kaksno oblacilce z kapuco. Pri nas se zelo obnese! Kapuco nekako lazje prenasajo. :)

(odgovor članu tina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kapa in ostale naglavne tegobe
27.9.2004 20:29:16   
Jančika_
Ne vem, kaj so se jim kape tak zamerle:zmeden:? Naš še niti dva meseca ni star, pa je huda panika, ko dobi kapo na glavo. Pri kapuci se pa ne buni, pojma nimam, v čem je zanj razlika???

(odgovor članu tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kapa in ostale naglavne tegobe
27.9.2004 20:43:27   
frutka_
Hihihi, pri nas je enako!

Kapa gor-drenje:((, kapa dol-smeh:)!

Pa naj še kdo reče, da najmlasši ne fintirajo...;)

(odgovor članu tina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kapa in ostale naglavne tegobe
28.9.2004 12:55:52   
Anonimen
Veliko malih dojenčkov se plaši. Moj se je še potem, ko je bil starže čez eno leto. Še sedaj, ko je stra dve leti in pol, bise po mojem, če bi se kje v stanovanju v tišini igral, in bi jaz nenadoma kaj naglas rekla, ustašil. Eni so pač malo bolj občutljivi. Bolj čudno je, če prej ni bil, pa je tak postal kar naenkrat. Ali pa se je mogoče bolj začel zavedati okolja okrog sebe, pa je zato bolj plašen. Tudi možno. Kar se pa kap in kapuc tiče, bi pa jaz takole rekla: kaj pa pol, če ne mara kape. Ene stvari so v življenju pač nujne in je treba tudi malo potrpeti. Če se že pri dveh mesecih pri kapah začne popuščati, verjemite, da bo to slabo za otroke in za nas pozneje v življenju. Kapa pa res ni noben bav bav.

(odgovor članu tina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kapa in ostale naglavne tegobe
28.9.2004 22:00:42   
Anonimen
Jaz se že tudi ubadam s tem, kako bomo nosili kapo, namreč naša pika je ni marala že od rojstva ne...no malo pretiravam...ampak kapco v pravem pomenu besede je imela le ob odhodu iz porodnišnice...od takrat dalje pa jok in stok....s klobučki pa recimo nobenega problema....Ampak OK damo pa kapuco na glavo in je vredu, bolj me skrbijo rokice, jih ne spravim več pod odejco, če pa že so pa čez sekundo že spet zunaj....že sedja ima čist ledene rokice, kaj bo šele pozimi....

(odgovor članu tina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (23%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (77%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!