koliko slojev ? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cenki -> koliko slojev ? (27.9.2004 18:16:47)

Koliko majic oz. slojev oblečete svojim malčkom (3 mesece)?




BARBARA R. -> koliko slojev ? (27.9.2004 18:41:09)

Za spanje dva rokava, čez dan en rokav, za ven en rokav majčke in jopico oziroma jakno.Tako,kot sam sebe oblečeš, oblečeš otroka.




dory -> koliko slojev ? (27.9.2004 18:49:45)

To je pa cisto odvisno kako topel je prostor...pri nas ima pizamico, kar je vec kot dovolj..za cez dan ima body, za ven pa pulover in jaknico :)




tesa -> koliko slojev ? (27.9.2004 18:53:12)

Moj je star dva meseca in ga za zvečer oblečem v bodi z dolgimi rokavami in spalni pajacek.
Podnevi pa tudi bodi z dolgimi rokavami, čez dam trenirko ali puloverček če oblečem kavbojke.
Če pa gremo na sprehod pa je odvisno kakšna je trenutna temperatura ali dam malo tanjšo jaknico če
pa je hladenje pa iz termoflisa.
lp:miska:




frutka_ -> koliko slojev ? (27.9.2004 20:52:03)

Cenki, naš nadobudnež je tudi trimesečnik!:torta: Danes sem ga oblekla v bodi z dolgimi rokavi, pleteno jopico in anorak, štrampelce, termo nogavice, tanko kapico. Običajno mu dam ene rokave več kot sebi, ker v vozičku še pretežno spi. Imam pa vedno pri roki dekico, da ga pokrijem, če je potrebno.
:love::rozica::angel::racka::duda::bravo:9nebesa:miska:




ZARA -> koliko slojev ? (27.9.2004 20:56:15)

Cez dan debel body pa debele hlacke pa cez nogice se stumfke,za ven se jopico pa dekco,ponoci samo body in hlacke ker Zara zeloooo svicka :ups:...


papa :rozica:




Anja167 -> koliko slojev ? (27.9.2004 21:05:11)

Jaz dam našemu (2 meseca) za doma (21 stopinj) dve mako majčki, mako žabice in nogavičke, za ven pa zdaj še jopico in bombažno kapico pa pokrijeva se z dekico.




Anonimen -> koliko slojev ? (28.9.2004 12:58:42)

Sedaj, ko je v stanovanjih večinoma mraz, ker še ne kurijo, bi jaz tako majhnemu otročičku gotovo oblekla vsaj dva bodyja in ene žabice, pa čez nogice bi ga malo pokrila. Za ven pa še kakšne tople hlačke čez in toplo, megko jopico. Pa seveda pod deko. Če je toplo, ko se čez dan segreje, ga pač malo slečeš ali odkriješ.




Stran: [1]