|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje podobno skuti
1.3.2007 13:29:58   
majda12
LP!Po dolgem času imam eno vprašanje in sicer ,ko se nahraniva torej podojiva mi čez določen čas vrže nazaj tako rumenkaste barve podobno skuti,ima katera podobno izkušnjo ali je to normalno?LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhanje podobno skuti
1.3.2007 13:58:16   
Nixxon
Najin malček včasih podobno naredi. Pač, preveč se je najedel pomoje.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhanje podobno skuti
1.3.2007 14:24:36   
Strawberrie Cherrie
Tudi pri nas včasih podre kupček, zraven pa pride malo skutice - to si jaz razlagam takole - vsak človek ima kislino v želodcu (ti želodčno kislino user posted image ), da lahko razgrajuje hrano. Pri dojenčku to še ni tako intenzivno, vendar pa jo mora neko količino vseeno imeti -> ali pa je v fazi izdelovanja te želodčne kisline. Ne vem, nisem doktor oz štručko, ampak pomojem je to nekaj s to želodčno kislino, ker drugače vrže gor kar mlekec, ne pa skuticeuser posted image
V glavnem, vsi dojenčki kar jih poznam, to delajo, tko da pomojem ni panike user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje podobno skuti
1.3.2007 15:00:13   
majda12
user posted image   Lepo se zahvaljujem za odgovore,je kar lažje.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje podobno skuti
1.3.2007 22:35:26   
***pika***
Tudi moja punčka bruha 'skutico' in to kar pogosto. Najprej malo polije, nato podre kupček, v naslednji rundi pa praviloma se ta dodatek ven prileti.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje podobno skuti
3.3.2007 9:29:20   
Naja30
Tudi naša tako bruhne včasih in to je znak, da se je preveč najedla. Jaz sem ji včasih kar dajala joško, da bi več pojedla na enkrat in za dalj časa, pa ni bilo prav. Tako da zdaj ko se odstavi prvič in se ne obrne več h "cuclu" kar nehava in je boljše, manj poliva.

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?