|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mrzle rokice
26.9.2004 19:41:28   
Anja167
Živjo!
Naš mulček ima zelo pogosto mrzle, celo ledene rokice. :( To velja posebej ponoči, ko spi v svoji posteljici in je pokrit le do prsi. Dvakrat smo ga imeli malo bolj napravljenega, tako da rokice niso bile mrzle, pa je dobil rdeče izpuščaje po vratu (enkrat tudi drugod po telesu).:( Sicer ga napravljam tako kot sebe + eno dodatno plast zgoraj in nogavičke. Izkušene, ali je dovolj običajno, da imajo otroci mrzle rokice? :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mrzle rokice
26.9.2004 19:55:09   
MINEJA
Pravijo, da otroku veš ali ga zebe ravno po rokicah. Tako, da če ima mrzle, mu je mrzlo. Včasih se mi zdi, da to ne drži. Tako kot si sama rekla, je po vratu dobil vročinske pike kar je dokaz, da mu je vroče. Poleg tega tudi spal ne bi, če bi ga zeblo. Sama sem mojega pikeca oblekla v bodi in pižamo z zokni in ga pokrila in ima tople rokice, čeprav so zunaj ...

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mrzle rokice
26.9.2004 19:56:32   
MINEJA
Še to sem pozabila napisati:zmeden:- bolje bo, da ga probaš po prsih, če ima topla!

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mrzle rokice
26.9.2004 20:28:22   
Pupica
Pozdravljena

Lej, tudi jaz sme imela te težave, sploh pa ker sva bila midva navajena spati v bolj hladni sobi(se je pač potem bolj luštno stiskat:love::love::love::love:).
In kljub temu da sem jo dost oblekla je imela moja :miska::duda: hladne roke.

Potem pa sem kar malo bolj podhajcala v sobi, midva pa ta tenk kovtrčk, pa je blo. Poleg tega je bil se mi zdi bl problem na začetku(prva 2 tedna)sedaj pa ne več toliko.

Sicer pa tako kot so rekle predhodnice preveri hrbet ali prsa; jaz nisem čisto nič bl pretiravala z oblekami, le rokice sem ji poizkusila pokriti, ker se sedaj še ne premika toliko niti ni problem.
Je pa mal večji problem ko gremo ven na sprehod.

LP

pupica in :miska:Tia

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mrzle rokice
26.9.2004 20:48:12   
tina.nika
Jaz pa sem slisala, da ce imajo mrzle nogice potem jih zebe.:zmeden:
LP, Tina

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mrzle rokice
26.9.2004 21:16:01   
Janeja
Tudi moj Jan je imel kar dolgo skoraj ves čas zelo mrzle rokice (mislim, da kar celo prvo leto če ne še dlje). Pa ni pomagala niti topla soba, niti več oblačil, mrzle rokice je imel celo poleti, ko je blo res topl:zmeden:

Sigurna pa sem, da rokice niso merilo za to ali je otroku toplo ali hladno! Probat morš za vratkom pa boš vidla, če je topel, se nič ne sekiraj.

Vem pa da je zoprn, ko ti vsi solijo pamet, da maš otroka premal oblečenga, da se bo prehladil ker ma skoz mrzle rokce,...:grrr:

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mrzle rokice
26.9.2004 21:49:23   
Anja167
No, torej smo včeraj skoraj zaman nabavili Odejin kovtrček... :) Ja, za vratkom je Enej v redu topel, torej smo najbrž po rokicah le bolj slabo prekrvavljeni (bo to kar v genih, jaz imam tudi vedno mrzle roke in noge). Ampak je pa kar grozno, ko otipaš tak ledek, takoj te zaskrbi, a ni mulo totalno podhlajen... Hvala za hitre odgovore :rozica:, bomo že danes lahko bolj mirno spali.

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mrzle rokice
26.9.2004 21:59:52   
Janeja
Odejin kovtrček ("Paradižek" al kok se mu že reče :zmeden: ) pa definitivno ni zaman nakup. Tud mi smo ga mel dokler je Jan še spal u tamali postli. Se mi zdi da je tolk lahek pa puhast, da je kot nalašč za male :angel:

Najbolj pa sem žalostna, ker takega "puhca" ne najdem u ta veliki varianti:((


(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mrzle rokice
26.9.2004 22:16:52   
erika
Kje se pa lahko kupi ta kovtrček?
Tamar4

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mrzle rokice
26.9.2004 22:17:57   
Anja167
Mi smo kupili kovtrček Katra B, 120 x 80, bombažen z bombažnim polnilom (0,43 kg). Ni puhast, ni prav lahek, ampak upamo, da bo v redu. Meni so bili tudi strašno všeč puhasti kovtrčki (kakršne smo imeli v Lj. porodnišnici), pa se nam ni dalo preveč iskati naokrog, ker smo hoteli na hitro rešiti problem z mrzlimi rokicami. Ker imata mami in ati tudi takega Odejinega in jima je toplo, smo računali na to, da bo tudi malemu dovolj toplo pod podobno, le manjšo varianto. Bomo videli...

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mrzle rokice
26.9.2004 22:28:22   
Janeja
Tamara4

kovtrček lahko kupiš u Odejini trgovini u Škofji Loki - sej si čist bliz doma (če sem prav prebrala);).
Je pa tam u industrijski coni.

Drugač jih majo pa tud po drugih trgovinah. Upam pa da še obstajajo, ker smo ga mi kupli pred skoraj tremi leti:zmeden:


(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   mrzle rokice
26.9.2004 22:33:30   
erika
Hvala Janeja. Res je blizu. Jutri po kar ponj sko;ila, ker imamo tudi pri nas mrzle rokice.

Tamara

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   mrzle rokice
27.9.2004 7:11:12   
dory
Nas Maj ima vedno mrle rokice...ce potipas otrocka za vratom najbolje ves ali ga zebe ali ne...zdej pa grem v nabavo zakeljcka, ker se mi ponoci vedno odkriva :)

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   mrzle rokice
27.9.2004 9:40:27   
pika8
Tud moja pupa ima neprestano mrzle rokice(to ima po mami).Tudi ponoči je bilo isto dokler mi prijateljica ni podarila spalne vreče z rokavi.Super zadeva.;)V njej se lahko tudi lepo obrača.Uporabljam jo samo zdaj,ko so noči hladne.

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?