|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj v nahrbtnik
27.2.2007 10:45:09   
pinkiponki
Mene pa zanima, kdaj ste dale vaše dojenčke v nahrbnik za sprehode??? Naš Jaš je danes star 5m, pa je že precej težak za kengurujčka, ki ga občasno uporabljamo, zato razmišljava o nahrbtniku.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v nahrbtnik
27.2.2007 10:51:39   
Naja31
Meni se rekli, da v nahrbtnik ko je sposoben sam samostojno sedeti.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v nahrbtnik
27.2.2007 11:41:19   
coolbabe
se strinjam z Najo.
ko že lepo sam sedi je primeren čas za nahrbtnik, drugače ti bo visel levo desno.
Svetujem pa da če mislite malo več ven hodit da kupite konkretnega, ker tisti polovičarski so sam matr za nosača in za dete.
Za 33k dobis takega
http://www.promontana.si/cekarcek/Oprema/Nahrbtniki/Za_otroke/index.php?action=detail&id=210&from=list
in je prav super - preverjeno!


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v nahrbtnik
28.2.2007 11:39:28   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Mene pa zanima, kdaj ste dale vaše dojenčke v nahrbnik za sprehode??? Naš Jaš je danes star 5m, pa je že precej težak za kengurujčka, ki ga občasno uporabljamo, zato razmišljava o nahrbtniku.


Mi ga uporabljamo že slab mesec, star je 5 mesecev in okoli 10 dni. Mali b.p. zaspi v nahrbtniku in tako se nosi kake pol ure do uro, glih eno fajn turco naredimo ko se zbudi. user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v nahrbtnik
28.2.2007 13:36:39   
petra81
Ko že samostojno sedi! Drugače bi bilo, kot da ga siliš sedeti!

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v nahrbtnik
28.2.2007 14:11:51   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: coolbabe

se strinjam z Najo.
ko že lepo sam sedi je primeren čas za nahrbtnik, drugače ti bo visel levo desno.
Svetujem pa da če mislite malo več ven hodit da kupite konkretnega, ker tisti polovičarski so sam matr za nosača in za dete.
Za 33k dobis takega
http://www.promontana.si/cekarcek/Oprema/Nahrbtniki/Za_otroke/index.php?action=detail&id=210&from=list
in je prav super - preverjeno!




Ja, v nahrbtnik se jih posede, ko že povsem samostojno sedijo, zaradi razvoja hrbtenice, pa tudi sicer dolgotrajna uporaba ni priporočljiva...mi smo jo začeli v nahrbtniku nositi pri 9,5m in se super obnese...imamo pa točno tega, ki je opisan zgoraj... priporočam.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj v nahrbtnik
1.3.2007 14:00:19   
Nixxon
user posted image

In v čem ga nosite medtem? Najin pikec ima sedaj pri dobrih 5 mesecih že skoraj 10kg. Kengurujček je samo do 9 kg. Kaj pa vmes? user posted image

Kaj pojmujete pod "samostojno sedi"?

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj v nahrbtnik
1.3.2007 14:12:05   
Naja31
Ko se sam dvigne iz ležečega položaja in sedi.

Mi ga v kengurujčku sploh nismo nosili, ker nam ga je pediatrinja odsvetovala.
Če ga prezgodaj "siliš" da je v sedečem položaju, ni dobro za njegovo hrbtenico.

Nahrbtnik se mi sploh ne zdi primerno mesto za spanje.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj v nahrbtnik
1.3.2007 14:14:58   
Nixxon
Sam se še ne dvigne. V sedeč položaj sili on, dol ga tiščat cel dan ga pa tudi ne misliva.

V nahrbtniku pač zaspi, najbrž svež zrak pa to. Naj ga budim?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj v nahrbtnik
1.3.2007 16:36:15   
mml
Mi smo z nahrbtnikom začeli nekje pri dobrih 7. mesecih, ko je res lepo samostojno sedela. Zaenkrat se je dobro obenesel in v njem uživa, tako da ga sedaj uporabjamo tudi za v mesto in na tržnico, ker začne v vozičku protestirat.
Smo pa kupili takšno bolj konkretno varianto in je res super.
Prej se mi zdi prezgodaj, ker otroka v nahrbtniku pri hoji kar dobro "premetava", pa še skoraj nič ven ne vidi, ker je premajhen.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj v nahrbtnik
1.3.2007 21:15:10   
andrejaz
Pri prvem smo nahrbtnik začeli uporabljati pri slabih 8 mesecih, mlajšo pa bomo notri dali poskusno ta vikend - imela bo 7 mesecev.

Prej je otrok tudi premajhen in tudi sam še ne sedi samostojno - mislim da je dovolj da sedi in ne da se sam dvigne v sedeči položaj

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Nahrbtnik se mi sploh ne zdi primerno mesto za spanje.


Tudi meni se ne zdi nahrbtnik primerno mesto za spanje, samo moj otrok je vedno zaspal v nahrbtniku ko smo šli v hribe, pa niti pibližno ni bila njegov ura za spanje - očitno to dela svež zrak Mu je pa moralo biti že udobno da je notri spal.

Imamo pa Deuter kid comfort II

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?