Spalna vreča (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Spalna vreča (26.2.2007 9:49:34)

Ker naš ta velik pobalin ni hotel biti v vreči, še nimam izkušenj z njo, sem se pa odločila, da dam našega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] že kar kmalu vanjo, da se je navadi. Sedaj ga že dajem kakšen teden vanjo, vendar pa ne vem, a ga je treba potem še kaj pokriti z odejco ali je dovolj samo vreča?




sašaš -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 9:58:18)

Odvisno, kako debelo vrečo ima. Pa koliko stopinj imate.





krfjolca -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 10:01:00)

Jaz mu dam še tanek kovterček čez. Če je samo v vreči, ima mrzle rokice.




Anonimen -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 10:05:33)

Tudi jaz dam Vala v spalno vrečo in je prav rad v njej.Poleg tega pa potem takoj ve, da je treba spat. Pokrijem ga še s kovtrčkom, ki pa je bolj tanek. Prej je bil vedno zelo hladen in se je še večkrat zbujal.

LP




Miška76 -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 10:38:01)

IZVIRNO SPOROČILO: barby84

Pokrijem ga še s kovtrčkom, ki pa je bolj tanek. Prej je bil vedno zelo hladen in se je še večkrat zbujal.

Pri nas je enako.




Anonimen -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 10:50:39)

Jaz sem ga tudi še pokrila.




mimi30 -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 11:05:57)

Jaz ga tudi še pokrijem. Imamo v spalnici kar hladno. Je pa vreča super sedaj, ko se sam vstaja. V vreči se še ne more. Sem kar vesela, da smo ga navadili.




Bonnie_RR -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 11:09:36)

Kakor kdaj. V spalnici imemo bolj hladno, ampak je včasih lepo topel in ga tako pustim, včasih ima pa hladne rokice in ga pokrijem še s kovtrčkom. Je pa itak samo za nekaj minut, ker si ga takoj dol zbrca.




ajdaN -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 14:09:32)

Jaz ga dam samo v vrečo. Tudi če ga pokrijem, je po 5 minutah spet odkrit, ne glede na to, koliko mu dekico zabašem za jogi.

V sobi ima manj kot 20 stopinj, nekje 18-19, in je oblečen v tanek bodi z dolgimi rokavi, pa pižamico + topla vreča (tista mehka iz HM-a). Mrzel ni nikoli. Je pa tudi na splošno bolj "tople" sorte.




ANYU -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 14:13:43)

Oblečem jo v body z dolgimi rokavi + pižamico, dam v vrečo iz H&M (tanka) in pokrijem z eno tanko dekico, pa je zmeraj topla[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Aja, pa v spalnici imamo okol 20 stopinj.




simanej -> RE: Spalna vreča (26.2.2007 22:30:57)

Jaz ga tudi še pokrijem z odejo, v spalnici pa imamo 18 stopinj.




suzi -> RE: Spalna vreča (28.2.2007 18:41:45)

Mi smo v emporijumu odkrili vrečo od PREMAMAN (na koncu kjer je bil včasih MOTHER CARE), ki je iz pliša, podložena, ima tudi podložene rokave, ki so na ježka, tako da se jih da lahko dol ko je bolj toplo. Spodnji del vreče se zapne nazaj, tako da se jo da skrajšati in ustreza velikosti otroka od 3 mesece do 4 let - cena je bila 12.000 sit, peremo jo non stop in je edina vreča v kateri je bil naš mali topel kot hrček. Pokrivati ga dodatno ni treba, v sobi je pa okoli 19,5 do 20 stopinj.




Strawberrie Cherrie -> RE: Spalna vreča (28.2.2007 19:48:37)

Jaz ga vedno še pokirjem s kovtrčkom (lahkim).
Imamo pa v spanici ponoči okoli 18stopinj nam vsem bolj paše. da je malo hladneje, se lažje in bolj normalno spi.




lenika -> RE: Spalna vreča (1.3.2007 8:43:15)

Jaz ga pokrijem še z eno res tanko dekico, pa saj se tako ali tako odkrije. Pa ni panike, ker imamo v splanici 21-22 stopinj.




MALINČICA -> RE: Spalna vreča (1.3.2007 8:51:12)

Jaz sem ga tudi začela dajat v vrečo, pa ima hladne rokice, če ni še s tanko odejico pokrit. Je pa ful srečen v neje, ko lahko ful brca, pa se ne odkrije, ker prej sem mu vedno odejico zatlačla pod rit, da se ni mogek čist zbrcat, zdaj pa kar cvili od veselja.




x_srečka_x -> RE: Spalna vreča (1.3.2007 11:11:27)

Jaz mojo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] pokrijem še s kovtrčkom ker ima drugače mrzle rokice.

LP




Stran: [1]