|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine
25.2.2007 14:39:22   
Anonimen
Živjo..
Predpostavljam,da ima kar nekaj nosečnic tukaj iste bolečine v trebuhu kot jih imam jaz...
Me pa zanima,kako ste si uredile posteljo,da ste sladko spale?Jaz namreč že dolgo časa ne spim dobro,vsakič ko me zaboli se zbudim...

Hvala za odgovor

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine
25.2.2007 14:55:36   
kapica
Hm, morem potrkat, da z spanjem nimam tezav. Vsaj zdaj se ne user posted image .

Sem pa ze vec kje prebrala, da pomaga, ce si z vec blazinami pomagas in das kaj med noge, ali pod trebuh. Druge ideje nimam trenutno.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine
25.2.2007 20:05:17   
Anonimen
*Malena*, kdaj točno pa imaš bolečine in kako pogosto?
Glede na to, da si šele bolj na začetku in da imaš že sedaj težave s spanjem, potem ti res težka prede. Pomagajo pa res samo blazine, ki si jih nastaviš med kolena, pod noge,... pač tako da lažje spiš. Spi pa na bokih.

Lp, jjasna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine
26.2.2007 11:50:37   
Anonimen
jjasna
v bistvu sem jaz v 6.mesecu, in se mi kar pogosto pojavijo bolečine.. včeraj sem kar lepo spala.. ponavadi me popoldne mal stisne,zvečer pa najbolj.. ne paše mi pa na nobenem mestu spat user posted image včeraj je bilo lepo spat.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine
26.2.2007 13:54:23   
petra a
jaz sem v 7.mesecu in imam zelo velike probleme s spanjem...na boku mi trda prede, mi enostavno ne leži, še najbolje se počutim na hrbtu, to pa naj ne bi bilo dobrouser posted image ...če spim na boku (se trudim, pa mi ne uspeva najbolje), mi zelo paše, da si zbašem med noge nekaj (ali je to povšter, ali fantova nogauser posted image , ali kovter-ne spim pokrita)...pa vsakič ko se obrnem se zbudim, ker me zaboli v spodnjem predelu trebuha (imam občutek, ker imam premehko posteljo, na morju imam full trd jogi in teh problemov nimam) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine
26.2.2007 14:11:15   
Anonimen
Joj, punce pol se mi pa kr smilite. Jaz do sedaj nisem vedela kaj je to mučno spanje, pa sem že proti koncu. Da bi se takole matrala že od 6. meseca bi pa znorela.

Glede spanja na hrbtu pa moram rečt, da če user posted image ne bi bilo všeč, bi te telo že samo opozorilo na to. No, jaz ne morem več spat na hrbtu, ker imam občutek, da mi želodec sili v grlo, če spim samo 10 min na desnem boku me boli mišica pod desnim joškom, tako da mi ostane le spanje na levem boku, ampak me potem začne boleti kolk... začaran krog, ampak se tolažim, da bom kmalu lahko spala, ampak zopet odvisno koliko bo spal najin sinko.user posted image

Lp

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine
26.2.2007 14:14:42   
Anonimen
*Malena*, kdaj imaš pa rok, da si v 6. mesecu? Kolikor sem brala za nazaj si začetek decembra rekla, da si v 1. mesecu, konec februarja pa kr v šestem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine
26.2.2007 14:34:40   
Anonimen
Anonimen, sej to je tudi mene presenetilo, zato sem pa rekla, da je šele bolj na začetku, ampak je pa fajn spat vsaj v nosečnosti, ker lahko tudi potem ni spanca, ko pride user posted image .

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine
26.2.2007 14:37:20   
Anonimen
Ja kak bi pa naj jaz vedela, v katerem mesecu sem, takrat še ginekologa nisem obiskala...Zdaj ga obiskujem,prejšni teden rekel, da sem v začetku 6.meseca...

Rok imam maja... Katerega približno pa še ni znano,zvem ko ga spet obiščem...

Se je pa zmoto in rekel da sem v 3.mesecu zdaj so bile podrobne preiskave,ultrazvok in ugotovil da sem v 6.

Sicer pa niti na hrbtu mi ne paše spat, sploh pa če kaj malega pojem zvečer, me že sili na bruhanje če spim na hrbtu...


< Sporočilo je popravil *Malena* -- 26.2.2007 14:39:52 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?