|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trak za nošenje otroka
23.2.2007 10:45:41   
Martina
Pozdravljeni!
Zanima me, v čem je razlika med štorkljo in trakom za nošenje otroka (npr. predstavljen na strani www.storklja.si). Kaj bolj priporočate, meni se je zdela štorklja (tista, ki jo dobiš v paketu ob rojtvu otroka) kar precej "robusna". Kaj priporočate? Kakšne so vaše izkušnje? Hvala in lp, Martina

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trak za nošenje otroka
23.2.2007 10:53:56   
Slončica
Tud sama sem nardila študijo iz tega.Fora štorklje je,da imaš otroka lahko non stop ob sebi,lahko dojiš...je pa ta štorklja ki jo dobiš v paketu kopija slingov in wrap-ov, ki jih druga ljudstva uporabljajo že od pamtiveka.Prpopala sem ti tud link za Maya Wrap
http://www.mojskratek.si/MayaWrap.htmaya Wrap

(odgovor članu Martina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trak za nošenje otroka
23.2.2007 10:54:53   
Slončica
neki šteka,še enkrat
http://www.mojskratek.si/MayaWrap.htm

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trak za nošenje otroka
23.2.2007 10:55:12   
Nogavica
Martina, poglej zgoraj pod "Povezano starševstvo", je ena tema odprta o tem, kjer boš sigurno našla to, kar te zanima user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Martina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trak za nošenje otroka
23.2.2007 10:57:27   
živa
Hoj!

Jaz sem imela trak, ker:
1. je dlje uporaben,
2. dojenčka lahko naštimaš v več pozicij,
3. iz traku dojenček vidi (to pride v poštev, ko je malce večji), iz štorklje pa ne,
4. je pa res, da sem jaz malega v trak zelo težko naštimala v položaj zibke - morda pa samo nisem imela ustreznih navodil, saj sem jih potegnila z neta, ker sem trak sama naredila.

Tam nekje od 4 mesecev smo ga pa zelo veliko prenosili v traku, sploh tam, kamor nismo mogli z vozičkom ali kadar smo želeli biti bolj mobilni (na morju, po trgovinah, kadar je jokal v vozičku ...).

Če te kaj zanima, pa vprašaj (če ne odgovorim, poskusi na ZS). 

Lp,

živa

(odgovor članu Martina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trak za nošenje otroka
23.2.2007 21:08:11   
HuAnita
Obrni se na skuštrano!!!!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?