Koliko tekočine na dan? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 10:04:42)

Včeraj sem bila na sestanku v vrtcu, pa se je ena mamica pohvalila, da njen otrok na dan popije 2 do 3 litre tekočine... Pa tako fino s eji je zdelo... A mislite, da je to dobro? Po mojem je toliko tekočine preveč. Saj vse sproti splakne iz telesa, če drugega ne. Po mojem nobeno pretiravanje ni dobro.




Anonimen -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 10:05:25)

Aja, pozabila sem napisati, da so otroci stari okoli 2 let.




Anonimen -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 10:08:11)

hejla...:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:Meni se pa zdi da spijejo toliko kokr so žejni,brez veze posiljevat otroka z pitjem.A ni malo pretirano?'':zmeden::zmeden:




Lenny -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 10:09:45)

Oj, pa sem mislila, da naš veliko spije. Tam liter do liter in pol že, več pa ne, pa je tudi 2-letnik.
Kaj pa vem, naš sam prosi za pijačo (vodo, čaj, včasih sok), takrat jo dobi.
Tudi mene zanima, koliko spijejo ostali. Tri litre? Toliko je še za odrasle veliko :zmeden:




mala maja -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 10:33:16)

NE VEM NAŠ PRECEJ POPIJE AMPAK 3 LITE PA NE.:zmeden::zmeden::zmeden:

Mogoče 1.5 mogoče malo več??Star je pa 3 leta pa pol.




atena -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 13:05:40)

Naš malček spije komaj deci na dan pri enem letu od kolegice pa tudi okrog 3 litre, odvisni od otoka,eni več drugi manj, se nima smisla s tem obremenjevati.Se pa strinjam da je 3 litr res malo veliko.




Donja -> Koliko tekočine na dan? (23.9.2004 13:31:34)

Jaz sem slišala, da otrok nikoli ne popije preveč. Se pa s tem nisem nikoli preveč ubadala. Spije nekje okrog liter vode na dan. Vsaj čez vikend. V vrtcu pa tudi pridno pijejo.




Stran: [1]