|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 9:09:59   
Pikapolonica
...kakšen avtosedež naj še kupimo. Zaenkrat imamo enega od 9-18 kg (za našo 2 letnico). Potrebovali pa bomo še enega, ker ta mičkene kmalu ne bomo več mogli stlačit v sedež od 0-9kg.

Dilema je velika. Kupiti še enega od 9-18, ali tistega od 15-36.... Ta naj bi bil za otroke do 12 let, ampak ko malo pomislim, še nisem videla 12 letnega otroka, ki bi se hotel voziti v avtosedežu. Kvečjemu na sprednjem sedežu... to pa ja.

No, kako bi (oz. ste) vi rešili ta problem avtosedežev za dva otroka, rojena dokaj blizu.

Pa hvala lepa za nasvete že vnaprej!

Pikapolonica user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 9:17:25   
mala maja
jaz bi na tvojem mestu kupila še enega od 9-36 kg. (Naš dveletnik zelo fino sedi notri) v stolčku od 15-36 pa se je kar nekaj čudno zvijal in sploh ni mogel sedeti notri. Daš notri dveletnico, tamalo pa v njen stolček. ta stolček se potlej spremeni v jahača z naslonjalom in potlej samo v jahača.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 9:20:02   
BLAŽIKA
Naša punčka je bila stara 1. feb. dve leti in se že od decembra vozi v sedežu od 15-36 kg. Mislim, da nima smisla ti kupovat še enega od 9 kg naprej, ker  vam bo ta, ki ga imaste sedaj slej ko prej premajhen, če še vam ni. Mi smo bili v manjšem že prav natlačeni in se je zmeraj drla kot hudič v njem, ker je imela premalo prostora, sedaj , ko pa je v večjem pa je mir.
V glavnem svetujem ti tega od 15 kg naprej.user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 9:31:39   
Tinca7
A si že pogledala sedež Trimax od Concorda. Je od 9-36 in ji bo sigurno prav. Mi ga imamo za Laro, in smo tut še enega kupili, da bo potem še Jan imel istega. Nam je res všeč.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 11:54:35   
rainbow
Odvisno od otrokove velikosti.
najini pucni sta tudi toliko razlikeuser posted image , s tem da je ta večja ful velika in smo ji kupili onega od 3-12 let že ko je ta mala prerastla jajco. Tak da ta mala je v ta srednjem, ki ga je prej imela ta velika, ta velika pa v velikem. Ko bo ta mala prerastla tega, dobi enakega. Pri nas ni pardona v avtu. Glede varnosti mislim.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 15:56:10   
lenika
Glede na to, da vidim da tvoja manjša še ni niti 1 mesec stara, predvidevam, da jo boste še vsaj pol leta vozili v lupinici. Sploh potem, ko bo vroče in ne bo tako obečena, bo šla komot noter. Tavečja bo pa tudi takrat že skoraj 3 leta stara in mislim, da bi komot sedela v sedežu nad 15kg.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 16:02:45   
Pikapolonica
lenika, tam na trakcu se zelo slabo vidi. Videti je kot 3 tedne, v resnici piše pa 31 tednov. Torej že 7 mesecev....

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
21.2.2007 16:13:05   
mala zirafa
Naša mala ima 2,6 leti in smo ji zdej kupili maxi cosi rodi xp, po zelo ugodni ceni ker je star model 2006.Mislim da je bil 125 evrov, je pa od 15-36 kg.Notri super sedi in je zelo zadovoljna.Če bi prej vedela da se kpi sedeže od 9-36kg bi ga že takrat.Tako pa je to 3. stolček.Nad jahači pa sploh nisem navdušena.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
22.2.2007 22:37:44   
HuAnita
To se tudi jaz sprašuejem...
Torej naj kupim od 9-36 kg? Katero firko pa priporočate?

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
23.2.2007 9:52:50   
Pajaca
Mi imamo 20m razlike, pa ker je starejša bolj drobna smo kupili še en avtosedež 9-18. Sedaj ima že tamalček 15m, tavelka bo 3 leta, pa je še vedno čist komot v tem avtosedežu, tako da bo še kar nekaj časa notr. Itak nima še kil za večji sedež.

Pri varnosti otrok mi je vseeno za stroške, če zase kupim avto z max varnostjo, potem mi ni žal denarja za avtosedež.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
23.2.2007 13:11:15   
spacey
Po mojem je Concord Trimax dobra izbira, za večjo pupo. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dve punci, leto in pol razlike.....
26.2.2007 14:04:58   
BLAŽIKA
Maxi cosi so dobri sedeži, tudi concord je dober, pa rommer. Sem prav jezn, ko vidim na parkirišču parkiran teški bmw, noter pa sedež za 10.000 sit. Glavno da je avto 5 mio. vreden za sedež pa ni pomembnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?