Ne kaka??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Zvezdica -> Ne kaka??? (22.9.2004 21:35:26)

Pozdravček!

naš sonček bo kmalu star dva meseca... še tri dni:bravo::bravo::bravo: in je vsaki dan do zdaj kakal, do predkratim vsakič ko sem pogledala je bil pokakan: hudicek:, zdaj pa že drugi dan nič: (.
Vem da eni otročki tudi pet dni ne kakajo ampak mene vseeno skrbi...

Smo pa bili pri zdravniku danes in je v 18ih dneh pridelal 800 g in zrasel 3 cm, medtem ko je prvi mesec zrastel 4 cm in dobil 1700 g.
Je pa res da mali zdaj čez dan skoraj nič ne spi in ves čas samo čeblja, se smeje in muva tko, kot da bo lih kar odletel:). Skratka živahen fantek.9nebesa

To je to...malo me daje to kakanje...ampak sem se olajšala in vem, da me boste ve potolažile.

Zdaj pa grem počivat dokler mali spi, ker prejšnja noč je bila kar dolga, saj nam še vedno ponagajajo krčki.

Nočko in ena:rozica: za vse vas.

Zvezdica




orka -> Ne kaka??? (22.9.2004 21:44:51)

Brez panike ,to je se vse v normali.Moja pupa tudi po 7 dni ni nic naredla,ko je bla tolk stara,zdej ko pa miga,je veliko sveze zel.,pa sadja pa mal vec vode popije se pa po 5krat na dan,sem ze sita tega kakca.
Lp;)




puncica -> Ne kaka??? (22.9.2004 21:50:56)

Naša punčka tud po 10 dni ni kakala, pa smo se ful sekiral, potem pa smo nehal. Dvakrat dal svečke, potem pa sva z možem rekla, nič bomo čakal, enkrat se itak mora pokakat in se tudi je 11. dan. Tako da nič bat, vse se bo uredilo. Zdaj pa je stara 3,5 mesca in zadnje dva dni je kakala vsak dan enkrat, drugače pa tako enkrat na teden. Bo že bolje ko bo začela s kakšno drugo hrano.




Erdbeere -> Ne kaka??? (22.9.2004 22:01:13)

od moje kolegice hčerkica tud po več kot 14 dni ni kakala pa je rekel pediater, da če je otok polno dojen, da to ni nobene panike, razen če ima ful napet trebušček;)




tina -> Ne kaka??? (28.9.2004 8:43:49)

Če bo ful panika, jo za en dan nehaj dojit in ji daj prilagojeno mleko NOVALAC proti zaprtju (se dobi v lekarni). Kolegici mala ni kakala 10 dni in je to naredila, pa je šlo.

lp




Stran: [1]