|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje okrog ust
17.2.2007 10:21:04   
mojčika
Zaradi slinjenja se nam ponoči vname koža okrog ust, dudo imamo samo za spanje, sicer bi bilo le še huje, vse je rdeče in kak dan zelo, kak dan pa skoraj nič vneto, še najbolj pomaga Bepanthen, sem probala tudi Mustelo Stelatrio, a je bilo še huje, ker je ožo preveč izsušilo, saj je le ta že tako zelo suha...

Zanima me, če ima katera kako izkušnjo s tem in s čim ste mazali, k P nismo šli, ker je tam en kup viroz, pa tako ali tako pravi, da dokler bo duda, bo tudi vnetje... Ali naj jo peljem, kaj vem?????

Hvala

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje okrog ust
17.2.2007 12:06:52   
Anonimen
Kaj pa kakšen lanolin, si že probala? Naravna zadeva, ni problema, tudi če jo otrok malo poje, pa fajn suši kožo.

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnetje okrog ust
17.2.2007 15:20:42   
Anonimen
Jaz ga že od nekdaj kar z Labello mažem. Kamilica se mi zdi ful v redu za take zadeve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnetje okrog ust
17.2.2007 20:25:02   
eya
Mojčika, žal mi je, da Stelatria ni pomagalauser posted image  Sem mislila, da bo prava, ker prav piše v navodilih, da je za to rdečino okoli ust.

A si pomislila, da je mogoče kaka alergija? Samo ugibam...

Lanolin pa dostikrat uporabljajo doječe mamice na začetku za bradavice, tako da vprašaj, kakšno, če jo poznaš, da ti da za testirat, da ne boš spet cele tube zaman kupovala...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnetje okrog ust
17.2.2007 22:52:16   
mojčika
Sem skoraj prepričana, da ni alergija, se naredi vedno ponoči ob stiku z dudo, čez dan se umiri,...

Stelatria naj bi res bila za to, a je dokaj agresivna, je v njej baker, cink....

Problem je, da kože ne smem izsuševat, ker je že zelo suha, zato Bepanthen še najbolj pomaga, no lanolina pa še nisem probala, ga bom kupila, ker ga sicer tako ali tako lahko sama porabim, ker imam suho kožo...

Hvala dekleta, bo že, Tanč mi je pisala, da dokler bo duda, ne moremo nič, da je to tipično....

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnetje okrog ust
18.2.2007 8:32:36   
Strawberrie Cherrie
No, mi imamo podobno, samo brez dude.
Linola fett pomaga.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?